TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Spor Toto BAL Play Off Maçları

1. Kademe Maçları
21 Nisan 2018 15:00 AĞRI 1970 SPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 15:30 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 ARTVİN HOPASPOR - FATSA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 SERİK BELEDİYESPOR - ÖDEMİŞ SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 ŞİLE YILDIZSPOR - ALİBEYKÖY Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 GEBZESPOR - ALTINOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Maçları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.AĞRI 1970 SPOR 12 11 1 0 32 5 27 34
2.1955 BATMANSPOR 12 6 5 1 21 10 11 23
3.ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR 12 6 3 3 17 12 5 21
4.DİYARBAKIR YOLSPOR 12 6 2 4 19 14 5 20
5.SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 12 5 5 2 15 10 5 20
6.YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 12 5 4 3 25 10 15 19
7.1960 SİLOPİ SPOR 12 5 2 5 22 22 0 17
8.BAĞLAR BELEDİYESPOR 12 5 1 6 14 15 -1 16
9.MUŞ SPOR FC 12 2 6 4 14 13 1 12
10.MARDİN 47 SPOR 12 2 2 8 8 25 -17 8
11.TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 12 2 1 9 15 37 -22 7
12.DERİK SPOR 12 1 0 11 14 43 -29 0
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
DERİK SPOR 3

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
7 Ocak 2018 13:00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-1 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
7 Ocak 2018 13:00 AĞRI 1970 SPOR 10-0 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
7 Ocak 2018 13:00 MARDİN 47 SPOR 0-3 DERİK SPOR Detaylar Detaylar
7 Ocak 2018 13:00 1960 SİLOPİ SPOR 1-1 MUŞ SPOR FC Detaylar Detaylar
7 Ocak 2018 13:00 BAĞLAR BELEDİYESPOR 2-3 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
7 Ocak 2018 13:00 ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR 1-1 1955 BATMANSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto BAL Baraj Maçları

Baraj Maçları
4 Nisan 2018 14:00 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 5-1 ERUH GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
7 Nisan 2018 14:00 ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
BİRLİK GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
7 Nisan 2018 14:00 1955 BATMANSPOR 1-0 TEİAŞ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 14:00 DERİK SPOR 0-2 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 14:00 1960 SİLOPİ SPOR 2-0 ŞIRNAK ŞEHRİNUH SPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 14:00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-0 HAKKARİ ZAP SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 15:00 CEYHAN SPOR 2-1 SEYHAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 15:00 BAĞLAR BELEDİYESPOR 1-0 MEZOPOTAMYA SPOR FAALİYETLERİ VE YATIRIMLARI A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Nisan 2018 15:00 7 MART KADİRLİ DEMİRSPOR 1-0 TÜYSÜZSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2018 15:30 SİVEREK BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 3-4)
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 13:00 BAHCECİKSPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
HAÇKA SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 13:00 KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET SPOR 1-0 TORUL BELEDİYE GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 15:00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1-0 KÜTAHYA SERAMİKSPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 15:00 ORTACA BELEDİYESPOR 2-1 Y.MİLASSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 14:00 MUŞ SPOR FC - MUŞ MENDERES SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 14:30 ÇAYELİ SPOR 2-2
(Pen. 6-4)
ARDEŞEN GÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 SİNOPSPOR 5-0 GERZE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 UZUNKÖPRÜSPOR 4-0 TUNCASPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 TURHALSPOR 3-2 NİKSAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3-0 SULTANHANISPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 1074 ÇANKIRI SPOR 2-1 KURŞUNLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 KİLİS BLD.SPOR 6-0 79 KİLİS SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 YUNUS EMRE BELEDİYE SPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
SALİHLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR 2-1 EMİRDAĞSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 AKŞEHİR SPOR 1-1
(Pen. 7-6)
SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 2-1 T.METAL 1963 SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 DEVREK BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 9-8)
ALAPLI BELEDİYE Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 BARTINSPOR 3-1 AMASRASPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 YOZGATSPOR 1959 FK 2-1 SORGUN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SPOR 1-1
(Pen. 3-5)
PÜTÜRGE BLD.SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 62 PERTEK SPOR 14-1 Y.HOZATSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 ÇAL BELEDİYESPOR 0-3 TAVAS BİRLİKSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:30 YENİ AMASYA SPOR 5-0 MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:30 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR 2-1 TAŞKÖPRÜ SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:30 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 3-0 YAHYALI SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 16:00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 2-1 BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV. GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 16:00 ÇARŞAMBASPOR 2-0 TERMESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 17:00 ISPARTA DAVRAZ SPOR 2-0 KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 19:00 MEDCEM SİLİFKE BELEDİYE SPOR 1-0 MERSİN B.ŞEHİR BLD.MESKİSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 15:00 KUŞADASISPOR 3-1 YILDIZSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 18:00 KURTULUŞSPOR 2-1 ÇİFTELER SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 19:00 YENİÇAĞA 1-1
(Pen. 4-2)
GÖYNÜK BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 19:00 YAKUTİYESPOR 4-1 HARB-İŞ SPOR Detaylar Detaylar
18 Nisan 2018 14:00 KARS 36 SPOR 0-2 SARIKAMIŞ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
18 Nisan 2018 16:00 ADAPAZARI SPOR 1-2 HENDEK SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 15:00 BOZÜYÜK VİTRASPOR - 1308 OSMANELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 15:00 GÖRELESPOR - 1957 ESPİYE SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 20:00 KARAMAN BELEDİYESPOR - S.HACI GENÇLİKSPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 12:00 ŞARKIŞLA BELEDİYESPOR - KANGAL TERMİK SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 ÇORLU SPOR 1947 - KAPAKLISPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 IĞDIR ARAS SPOR - 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 16:00 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR - ANKAS İSTİKLAL SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2018 13:30 SERHAT ARDAHAN SPOR - ARDAHANSPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.