TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Bölgesel Amatör Ligi » 2016 - 2017 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür

Baraj Maçları
8 Nisan 2017 14.00 1955 BATMAN BELEDİYESPOR - BATMAN TÜPRAŞSPOR Detaylar Detaylar
9 Nisan 2017 13.00 1960 SİLOPİ SPOR 1-0 CİZRE BOTAN SPOR Detaylar Detaylar
9 Nisan 2017 14.00 KURTALAN SPOR 1-3 SİİRT BOTANGÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2017 13.30 HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0-2 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2017 15.00 DİYARBAKIR YOLSPOR 1-0 ÇINAR BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2017 15.00 KİLİS BLD.SPOR 8-2 KİFADO GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2017 15.00 YOZGATSPOR 1959 FK 1-0 SORGUN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2017 15.00 CEYHAN SPOR 5-1 YUMURTALIK BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2017 16.00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 4-0 ÇAT GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
18 Nisan 2017 16.00 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR 4-3 EVRAN SPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 13.00 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
TATVANSPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 14.00 KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET SPOR 2-2
(Uzt. 4-3)
GÜMÜŞHANE TELEKOMSPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 15.00 ÇİNE MADRANSPOR 0-1 KUŞADASISPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 16.00 ISPARTA DAVRAZ SPOR 7-0 DEREGÜMÜ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 19.00 GEREDESPOR 1-1
(Pen. 2-4)
YENİÇAĞA Detaylar Detaylar
20 Nisan 2017 15.00 TURHALSPOR 2-1 NİKSAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2017 15.30 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR 3-1 KASTAMONU YOL SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 12.00 ARTVİN HOPASPOR 5-0 BORÇKA SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 13.00 AĞRI 1970 SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
DİYADİN GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14.00 62 PERTEK SPOR 5-0 TUNCELİ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14.00 AKŞEHİR SPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14.00 MUŞ SPOR FC 0-0
(Pen. 3-2)
ÖZ HASKÖY SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14.30 KOZLU BELEDİYESPOR 0-3 DEVREK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 15.00 LADİK BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 4-3)
TERMESPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 15.00 GÖNEN BELEDİYESPOR 1-2 BALYA BELD SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 15.30 YATAĞANSPOR 2-2
(Pen. 5-4)
Y.MİLASSPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 16.00 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 2-0 NİZİPSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 12.00 ZARA BELEDİYESPOR 1-3 ŞARKIŞLA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SPOR - ARGUVAN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 UZUNKÖPRÜSPOR - TUNCASPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 SERİK BELEDİYESPOR - KORKUTELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 HİSAR BELEDİYE SPOR 2-1 SALAR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR - KAYSERİ YOLSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 ADIYAMAN 1954 SPOR - KAHTASPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - AKSARAY KARADENİZSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 MKE KIRIKKALESPOR - T.METAL 1963 SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.30 YENİ AMASYA SPOR 4-2 MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.30 AYANCIK BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 1-3)
SİNOPSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 16.00 BOZÜYÜK VİTRASPOR 4-0 BİLECİKSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 18.30 FİDAN SPOR - TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 20.00 KARABİGA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - BİGASPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2017 15.00 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SPOR - TAVŞANLI GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
25 Nisan 2017 15.00 1926 BULANCAKSPOR - DERELİSPOR Detaylar Detaylar
25 Nisan 2017 16.00 İSKENDERUNSPOR 1967 - REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2017 16.00 GAZİEMİR GENÇLİK VE SPOR - TORBALISPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2017 16.00 SERDİVANSPOR - KARASUSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2017 16.00 ÖDEMİŞ SPOR - BORNOVA 1881 SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 14.00 IĞDIR ARAS SPOR - 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 15.00 KARAMAN BELEDİYESPOR - 70 LARENDE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.MARDİN 47 SPOR 9 8 1 0 16 2 14 25
2.AĞRI 1970 SPOR 9 6 1 2 12 2 10 19
3.TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 9 5 3 1 16 6 10 18
4.BAĞLAR BELEDİYESPOR 9 4 4 1 5 2 3 16
5.HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ 9 4 2 3 9 9 0 14
6.KURTALAN SPOR 9 3 3 3 12 9 3 12
7.1955 BATMAN BELEDİYESPOR 9 3 3 3 16 15 1 12
8.DİYARBAKIR YOLSPOR 9 3 2 4 13 14 -1 11
9.1960 SİLOPİ SPOR 9 3 1 5 10 16 -6 10
10.MUŞ SPOR FC 9 2 2 5 9 12 -3 8
11.ÇELTİKSPOR 9 1 1 7 6 22 -16 4
12.BAŞKALE GENÇLİK SPOR 9 0 1 8 1 16 -15 1

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
19 Kasım 2016 13:00 BAĞLAR BELEDİYESPOR 0-0 HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
19 Kasım 2016 13:00 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 0-0 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
19 Kasım 2016 13:30 AĞRI 1970 SPOR 3-0 BAŞKALE GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
20 Kasım 2016 13:00 MARDİN 47 SPOR 2-1 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
20 Kasım 2016 13:00 MUŞ SPOR FC 0-1 1960 SİLOPİ SPOR Detaylar Detaylar
20 Kasım 2016 13:00 ÇELTİKSPOR 1-5 1955 BATMAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.