TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 1. Lig » Spor Toto 1. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
20.02.2018 16:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BALIKESİRSPOR BALTOK Detaylar Detaylar
20.02.2018 16:00 SAMSUNSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
20.02.2018 19:00 GAZİANTEPSPOR - ALTINORDU A.Ş. Detaylar Detaylar
21.02.2018 16:00 DENİZLİSPOR - ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
21.02.2018 16:00 ESKİŞEHİRSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
21.02.2018 19:00 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
21.02.2018 19:00 İSTANBULSPOR A.Ş. - GRANDMEDICAL MANİSASPOR Detaylar Detaylar
22.02.2018 16:00 BOLUSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
22.02.2018 19:00 ADANASPOR A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.ÜMRANİYESPOR 22 12 5 5 36 20 16 41
2.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 22 12 5 5 44 30 14 41
3.MKE ANKARAGÜCÜ 22 11 6 5 31 21 10 39
4.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 22 9 8 5 35 17 18 35
5.İSTANBULSPOR A.Ş. 22 10 5 7 25 22 3 35
6.BOLUSPOR 22 10 3 9 29 21 8 33
7.ALTINORDU A.Ş. 22 9 6 7 34 28 6 33
8.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 22 8 7 7 28 25 3 31
9.AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 22 8 7 7 27 24 3 31
10.BALIKESİRSPOR BALTOK 22 9 6 7 39 34 5 30
11.ADANASPOR A.Ş. 22 8 6 8 26 34 -8 30
12.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 22 7 8 7 26 25 1 29
13.ESKİŞEHİRSPOR 22 8 6 8 40 33 7 27
14.SAMSUNSPOR 22 6 9 7 21 27 -6 27
15.ADANA DEMİRSPOR 22 6 6 10 28 33 -5 24
16.DENİZLİSPOR 22 5 5 12 22 33 -11 20
17.GRANDMEDICAL MANİSASPOR 22 7 2 13 25 38 -13 14
18.GAZİANTEPSPOR 22 1 4 17 9 60 -51 4
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BALIKESİRSPOR BALTOK 3
ESKİŞEHİRSPOR 3
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 9
GAZİANTEPSPOR 3

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Spor Toto 1. Lig
Sezon 2017-2018

1.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 1 MANİSASPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 2 - 2 GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
2.Hafta
MANİSASPOR 0 - 1 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 3 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 3 BALIKESİRSPOR BALTOK
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 BOLUSPOR
3.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 4 MANİSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
BOLUSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
4.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 3 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR 2 - 3 ELAZIĞSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MANİSASPOR 2 - 1 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
5.Hafta
ELAZIĞSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 3 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 MANİSASPOR
SAMSUNSPOR 1 - 4 ALTINORDU A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 0 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
6.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 4 - 2 DENİZLİSPOR
7.Hafta
BOLUSPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
ELAZIĞSPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
8.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 BOLUSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
9.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 4 BALIKESİRSPOR BALTOK
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 2 SAMSUNSPOR
10.Hafta
SAMSUNSPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 2 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
11.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
12.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 DENİZLİSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ALTINORDU A.Ş. 3 - 3 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 BOLUSPOR
13.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 GAZİANTEPSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
14.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 0 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 2 DENİZLİSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 0 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
15.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 7 - 0 GAZİANTEPSPOR
16.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 0 ÜMRANİYESPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
17.Hafta
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 4 - 2 SAMSUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 3 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
18.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 7 - 0 GAZİANTEPSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
19.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 4 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
20.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
21.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 3 ALTINORDU A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 5 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
22.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 5 - 1 GAZİANTEPSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
23.Hafta
SAMSUNSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR - ALTINORDU A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BALIKESİRSPOR BALTOK
İSTANBULSPOR A.Ş. - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
DENİZLİSPOR - ÜMRANİYESPOR
ESKİŞEHİRSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ADANASPOR A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
24.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK - SAMSUNSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - DENİZLİSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. - BOLUSPOR
25.Hafta
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR - ADANA DEMİRSPOR
GAZİANTEPSPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. - ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
26.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR - DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİANTEPSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - BOLUSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
27.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ÜMRANİYESPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. - BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BOLUSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR - SAMSUNSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - ADANA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR - ALTINORDU A.Ş.
28.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR - ÜMRANİYESPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ALTINORDU A.Ş. - DENİZLİSPOR
GAZİANTEPSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - ESKİŞEHİRSPOR
SAMSUNSPOR - BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - İSTANBULSPOR A.Ş.
29.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. - SAMSUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
BOLUSPOR - GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - ALTINORDU A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ÜMRANİYESPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
30.Hafta
BOLUSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ALTINORDU A.Ş. - ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR - ADANASPOR A.Ş.
31.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - ADANA DEMİRSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - SAMSUNSPOR
ÜMRANİYESPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - GAZİANTEPSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. - BOLUSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - ALTINORDU A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
32.Hafta
ADANA DEMİRSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAMSUNSPOR - DENİZLİSPOR
GAZİANTEPSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
ALTINORDU A.Ş. - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - ÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - ADANASPOR A.Ş.
BOLUSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
33.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - SAMSUNSPOR
ÜMRANİYESPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR - GAZİANTEPSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR - BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR - ALTINORDU A.Ş.
34.Hafta
BOLUSPOR - DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
SAMSUNSPOR - ÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - ADANA DEMİRSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.