TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 1. Lig » Spor Toto 1. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
16.03.2018 18:00 ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
17.03.2018 13:00 GAZİANTEPSPOR 0 - 3 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
17.03.2018 13:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
17.03.2018 15:30 GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 6 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
17.03.2018 15:30 ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
18.03.2018 13:00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 5 - 4 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
18.03.2018 13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
18.03.2018 15:30 SAMSUNSPOR 0 - 0 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
18.03.2018 18:00 MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 28 15 8 5 55 33 22 53
2.MKE ANKARAGÜCÜ 28 15 7 6 42 27 15 52
3.ÜMRANİYESPOR 28 15 5 8 40 27 13 50
4.ALTINORDU A.Ş. 28 14 6 8 48 38 10 48
5.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 28 13 8 7 50 25 25 47
6.BOLUSPOR 28 13 5 10 40 25 15 44
7.İSTANBULSPOR A.Ş. 28 12 6 10 32 31 1 42
8.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 28 11 8 9 38 31 7 41
9.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 28 10 10 8 39 36 3 40
10.BALIKESİRSPOR BALTOK 28 12 6 10 45 41 4 39
11.AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 28 10 7 11 40 35 5 37
12.ADANA DEMİRSPOR 28 9 7 12 37 39 -2 34
13.ADANASPOR A.Ş. 28 9 7 12 31 43 -12 34
14.SAMSUNSPOR 28 7 12 9 25 32 -7 33
15.ESKİŞEHİRSPOR 28 9 7 12 47 46 1 31
16.DENİZLİSPOR 28 8 6 14 32 41 -9 30
17.GRANDMEDICAL MANİSASPOR 28 7 3 18 27 54 -27 15
18.GAZİANTEPSPOR 28 2 4 22 13 77 -64 1
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BALIKESİRSPOR BALTOK 3
ESKİŞEHİRSPOR 3
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 9
GAZİANTEPSPOR 9

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Spor Toto 1. Lig
Sezon 2017-2018

1.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 DENİZLİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 1 MANİSASPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 2 - 2 GİRESUNSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
2.Hafta
DENİZLİSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
MANİSASPOR 0 - 1 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 3 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 3 BALIKESİRSPOR BALTOK
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 BOLUSPOR
3.Hafta
SAMSUNSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 4 MANİSASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
BOLUSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
4.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 3 ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
MANİSASPOR 2 - 1 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
5.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
BOLUSPOR 3 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 MANİSASPOR
SAMSUNSPOR 1 - 4 ALTINORDU A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
6.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 SAMSUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 4 - 2 DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
7.Hafta
BOLUSPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ELAZIĞSPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
8.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 BOLUSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
9.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 2 SAMSUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BOLUSPOR 2 - 4 BALIKESİRSPOR BALTOK
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
10.Hafta
SAMSUNSPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 2 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
11.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ELAZIĞSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
BOLUSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
12.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 DENİZLİSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 3 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 BOLUSPOR
13.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
14.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 0 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 2 DENİZLİSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 ELAZIĞSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 0 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
15.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
DENİZLİSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 7 - 0 GAZİANTEPSPOR
16.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 0 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
17.Hafta
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 3 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ÜMRANİYESPOR 4 - 2 SAMSUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
18.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 ELAZIĞSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 7 - 0 GAZİANTEPSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
19.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ELAZIĞSPOR 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 4 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
20.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
21.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 3 ALTINORDU A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 2 - 5 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
22.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 5 - 1 GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 BOLUSPOR
23.Hafta
SAMSUNSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 0 ÜMRANİYESPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 4 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
24.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 0 GAZİANTEPSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 SAMSUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 DENİZLİSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 1 - 5 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
25.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 3 - 0 ÜMRANİYESPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 4 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
SAMSUNSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 2 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 3 BALIKESİRSPOR BALTOK
BOLUSPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 1 - 3 ALTINORDU A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
26.Hafta
SAMSUNSPOR 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 ÜMRANİYESPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 4 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 2 BOLUSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 1 GAZİANTEPSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 DENİZLİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
27.Hafta
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 ADANA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 4 ALTINORDU A.Ş.
28.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 6 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 5 - 4 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
29.Hafta
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
DENİZLİSPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 BALIKESİRSPOR BALTOK
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 8 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 SAMSUNSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
30.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 2 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 DENİZLİSPOR
31.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 0 GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 5 - 0 SAMSUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 6 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. 2 - 3 BOLUSPOR
32.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 3 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
BOLUSPOR 3 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
33.Hafta
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - SAMSUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - BALIKESİRSPOR BALTOK
ÜMRANİYESPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR - ALTINORDU A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR - GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
34.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BOLUSPOR - DENİZLİSPOR
SAMSUNSPOR - ÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.