TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


DANİMARKA

2


AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 GRUP ELEME (Kızlar U-17 Milli)
(Grup Eleme)

FC TURNOVO - STRUMICA
21.10.2014 - 13:30

Hakem: KULMALA IFAEOMA
Yardımcı Hakem: JANTİ PİLA
Yardımcı Hakem: ATANOVSKİ BİLJANA
Dördüncü Hakem: VELEVACKOVSKA İRENA
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: TALAT TUNCEL
Antrenör: BEGÜM ÜRESİN
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: EMRAH KARAKOVAN



TÜRKİYE

0

İlk 11
1. JAKOBSEN SVANE
3. FRANK LAURA
4. THOMSEN MELLER
6. KALLESE SİGNE
7. HANNİBALDSEN JUUL
9. KLİTGAARD FREJA
10. JENSEN GEJL
14. ANDERSEN EMMA RECHNAGEL
15. HYMALLER TANJA
17. HANSEN KATRİNE
18. SUNESEN KJAERSİG
Yedekler
16. JENSEN KESE
2. NİELSEN NORMANN
5. KUDSK BONDE
8. STRUCK MAGG
11. MUNK AMANDA
12. ABİLDA FREJA
13. LAURİDSEN MATHİLDE
Goller
  FRANK LAURA,15.dk (F)
  SUNESEN KJAERSİG,60.dk (F)
İlk 11
12. TUĞÇE ÜZMEZ( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
2. DİLARA UZUN( KİREÇBURNU )
3. MERVE ODABAŞOĞLU( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR )
4. NURDAN YURDAKUL( OVACIK GENÇLİK VE SPOR )
5. ŞEVVAL ALPAVUT( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
7. ECE TÜRKOĞLU( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
9. DAMLA BOZYEL( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
10. KADER HANÇAR( ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR )
11. İLAYDA CİVELEK( AMASYA EĞİTİM SPOR )
15. SEMA POLAT( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
19. ESRA MANYA( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR )
Yedekler
1. DİLARA HAMURCU( )
6. DEMET KILINÇ( GAZİKENTSPOR )
8. EDA CEREN GÖREN( )
13. HİDAYET KEMAL YELKEN( )
17. CEREN ÇAM( AMASYA EĞİTİM SPOR )
18. DERYA ARHAN( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
Oyundan Çıkanlar
 DİLARA UZUN 41.dk
 DAMLA BOZYEL 79.dk
 ESRA MANYA 54.dk
Oyuna Girenler
CEREN ÇAM( AMASYA EĞİTİM SPOR ) 41.dk
EDA CEREN GÖREN( ) 79.dk
DEMET KILINÇ( GAZİKENTSPOR ) 54.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.