TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


PORTEKİZ

1


AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 GRUP ELEME (U-17 Milli)
(Eleme)

SRC Bakovci Stadium - BAKOVCI
24.09.2014 - 15:30

Hakem: BOJAN PANDJIC
Yardımcı Hakem: STEFAN HALLBERG
Yardımcı Hakem: VIDKO KARMEL
Dördüncü Hakem: DAVID SMAJC
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: MEHMET HACIOĞLU
Antrenör:
Yardımcı Antrenör: ÖMÜR SERDAL ALTUNSÖZ
Kaleci Antrenörü: ÖZDEN ÖNGÜN



TÜRKİYE

0

İlk 11
1. FABIO DUARTE
3. BRUNO PAZ
5. RICARDO MANGAS
6. PEDRO FERREIRA
7. GENEROSO CORREIA
9. RUI SOUSA
10. BRUNO LOURENÇO
11. JOSE GOMES
13. PEDRO PEREIRA
15. JORGE PEREIRA
17. ABDU CONTE
Yedekler
12. CARLOS ALVES
2. JOAO SIMOES
4. GONÇALO VIEIRA
14. JOAO ALMEIDA
16. IDRISA SAMBU
18. JOAO MENDES
Goller
  BRUNO LOURENÇO,34.dk (H)
Kartlar
Sarı Kart GENEROSO CORREIA 25.dk
Sarı Kart PEDRO PEREIRA 38.dk
Oyundan Çıkanlar
 GENEROSO CORREIA 61.dk
 PEDRO PEREIRA 70.dk
 JORGE PEREIRA 70.dk
Oyuna Girenler
IDRISA SAMBU 61.dk
JOAO SIMOES 70.dk
JOAO ALMEIDA 70.dk
İlk 11
1. MEHMET AŞCI ( DARDANELSPOR A.Ş. )
2. ÖZER ÖZDEMİR ( )
5. KADİR KAAN ÖZDEMİR ( FENERBAHÇE A.Ş. )
7. AHMET CANBAZ ( )
8. CENGİZHAN AKGÜN ( GENÇLERBİRLİĞİ )
10. İBRAHİM DEMİRBAĞ ( GALATASARAY A.Ş. )
11. MUHAMMET YEŞİLYURT ( GALATASARAY A.Ş. )
13. MERİH DEMİRAL ( FENERBAHÇE A.Ş. )
16. ENİS DURAK ( ALTINORDU A.Ş. )
17. CELİL YÜKSEL ( GALATASARAY A.Ş. )
18. ALİ MERT AYDIN ( ALTINORDU A.Ş. )
Yedekler
3. SEYDİ KAYASOY ( ALTINORDU A.Ş. )
4. YUSUF YALÇIN ARSLAN ( ALTINORDU A.Ş. )
6. RESUL TÜRKKALESİ ( )
12. AHMET SAİD KIVANÇ ( İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. )
14. FIRAT ARAS ( TURGUTLUSPOR )
15. MÜCAHİT HAKTAN KARABULUT ( BURSASPOR )
Oyundan Çıkanlar
 AHMET CANBAZ 41.dk
Oyuna Girenler
MÜCAHİT HAKTAN KARABULUT ( BURSASPOR )  41.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.