TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


TÜRKİYE

2


ULUSLARARASI DÖRTLÜ TURNUVA (U-18 Milli)

Emirhan Hotel Spor Komp. 1 Nolu Saha - ANTALYA
13.11.2014 - 15:00

Hakem: AHMET EŞREF SARI
Yardımcı Hakem: MURAT ENGİN GÖZÜTOK
Yardımcı Hakem: OKAN BARÇIN
Dördüncü Hakem: CENGİZ BARÇIN
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: MEHMET HACIOĞLU
Antrenör: NEDİM YİĞİT
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: ATİLLA KÜÇÜKTAKA



ÇEK CUMHURİYETİ

0

İlk 11
1. MUHAMMED ŞENGEZER( BURSASPOR )
2. SABİT HAKAN YILMAZ( ADANASPOR A.Ş. )
5. CENGİZ ÜNDER( ALTINORDU A.Ş. )
6. ALİ BERKİN ŞENOL( ALTINORDU A.Ş. )
7. EMİRHAN AYDOĞAN( BURSASPOR )
10. MUHAMMED SAMED KARAKOÇ( FENERBAHÇE A.Ş. )
11. SAVAŞ POLAT( FENERBAHÇE A.Ş. )
14. GÖKHAN GÖKSU( GALATASARAY A.Ş. )
19. HASAN KURUÇAY( )
20. GÖKHAN KARDEŞ( )
21. ABDULLAH BALIKÇI( )
Yedekler
3. ALİCAN ÖZFESLİ( ALTINORDU A.Ş. )
4. FATİH AKTAY( ALTINORDU A.Ş. )
8. FURKAN EMRE ÜNVER( BURSASPOR )
9. AHMETHAN KÖSE( FENERBAHÇE A.Ş. )
12. TARIK ÇETİN( FENERBAHÇE A.Ş. )
13. BAHADIR ÇİLOĞLU( FENERBAHÇE A.Ş. )
16. AHMET MERT ŞAHİN( )
17. HAYRULLAH ALICI( )
18. MUSTAFA ERÇETİN( )
23. ÜBEYD ADIYAMAN( GENÇLERBİRLİĞİ )
15. TUNCAY KILIÇ( BATMAN PETROL SPOR A.Ş. )
Goller
  MUSTAFA ERÇETİN,77.dk (P)
  HAYRULLAH ALICI,85.dk (P)
Oyundan Çıkanlar
 MUHAMMED SAMED KARAKOÇ 73.dk
 CENGİZ ÜNDER 59.dk
 GÖKHAN GÖKSU 73.dk
 ALİ BERKİN ŞENOL 73.dk
 SABİT HAKAN YILMAZ 59.dk
 EMİRHAN AYDOĞAN 59.dk
 SAVAŞ POLAT 73.dk
 HASAN KURUÇAY 89.dk
Oyuna Girenler
MUSTAFA ERÇETİN( ) 73.dk
HAYRULLAH ALICI( ) 59.dk
FATİH AKTAY( ALTINORDU A.Ş. ) 73.dk
BAHADIR ÇİLOĞLU( FENERBAHÇE A.Ş. ) 73.dk
AHMETHAN KÖSE( FENERBAHÇE A.Ş. ) 59.dk
ALİCAN ÖZFESLİ( ALTINORDU A.Ş. ) 59.dk
AHMET MERT ŞAHİN( ) 73.dk
FURKAN EMRE ÜNVER( BURSASPOR ) 89.dk
İlk 11
1. JAN STEJSKAL
22. TOMAS WIESNER
18. DANIEL TRUBAC
5. DAVID STEPANEK
15. PETR PRUCHA
17. ONDREJ MIHALIK
21. DAVID LISCHKA
6. JOSEF KVIDA
8. JAN KUCHTA
11. JIRI KLIMA
20. DAVID BREZINA
Yedekler
2. JAN ZARSKY
12. DAVID ZALESKY
10. MATEJ PULKRAB
7. ROMAN MACEK
13. VOJTECH CMELIK
14. JAKUB KUCERA
16. FRANTISEK CHMIEL
4. MARTIN CHLUMECKY
19. TOMAS LADRA
3. VOJTECH BRAK
9. ONDREJ BADOCHA
Kartlar
Sarı Kart DAVID STEPANEK 17.dk
Sarı Kart JAN KUCHTA 54.dk
Oyundan Çıkanlar
 JIRI KLIMA 66.dk
 TOMAS WIESNER 66.dk
 ONDREJ MIHALIK 81.dk
 JAN KUCHTA 88.dk
Oyuna Girenler
TOMAS LADRA 66.dk
ROMAN MACEK 66.dk
MATEJ PULKRAB 81.dk
ONDREJ BADOCHA 88.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.