TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


TÜRKİYE

1


ULUSLARARASI DÖRTLÜ TURNUVA (U-15 Milli)
(Finalleri)

Emirhan Hotel Spor Komp. 1 Nolu Saha - ANTALYA
10.02.2015 - 15:00

Hakem: SÜLEYMAN ÖZER
Yardımcı Hakem: ALİ RIZA BOZ
Yardımcı Hakem: CİHANGİR BOZ
Dördüncü Hakem: NEŞE KANMAZ
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: ŞENOL USTAÖMER
Antrenör: TURHAN SOFUOĞLU
Yardımcı Antrenör: MURAT ÜNER
Kaleci Antrenörü: ATİLLA KÜÇÜKTAKA



AVUSTURYA

1

İlk 11
1. BERKE ÖZER ( ALTINORDU A.Ş. )
2. TANER DENİZ ( KARTALSPOR )
3. BEKİR MELİH GÖKÇİMEN ( GALATASARAY A.Ş. )
4. OZAN MUHAMMED KABAK ( GALATASARAY A.Ş. )
5. ERCAN ŞİRİN ( GENÇLERBİRLİĞİ )
6. KEREM ATAKAN KESGİN ( BUCASPOR )
7. RECEP GÜL ( GALATASARAY A.Ş. )
8. SEFA AKGÜN ( TRABZONSPOR A.Ş. )
9. MALİK KARAAHMET ( )
10. ATALAY BABACAN ( GALATASARAY A.Ş. )
11. BAYRAM ONUR SATILMIŞ ( )
Yedekler
12. ATAKAN AKYOL ( FENERBAHÇE A.Ş. )
13. HASAN ALİ ADIGÜZEL ( AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR )
14. SEBAHATTİN MUSLU ( BURSASPOR )
15. ÇAĞATAY YILMAZ ( BURSASPOR )
16. İSMAİL BERK KOÇAK ( FENERBAHÇE A.Ş. )
17. MUZAFFER KAHRIMAN ( İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. )
18. BERK AKGÖNÜL ( ALTINORDU A.Ş. )
19. ENES İSLAM İLKİN ( SAMSUNSPOR )
20. RAMAZAN EMİRHAN CİVELEK ( GALATASARAY A.Ş. )
21. MUSTAFA ÇAY ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
22. ÜNAL KAYA ( FENERBAHÇE A.Ş. )
Goller
  RECEP GÜL,35.dk (P)
Kartlar
Sarı Kart HASAN ALİ ADIGÜZEL 55.dk
Oyundan Çıkanlar
 KEREM ATAKAN KESGİN 36.dk
 TANER DENİZ 36.dk
 ATALAY BABACAN 60.dk
 BEKİR MELİH GÖKÇİMEN 69.dk
 BAYRAM ONUR SATILMIŞ 60.dk
 MALİK KARAAHMET 60.dk
Oyuna Girenler
SEBAHATTİN MUSLU ( BURSASPOR )  36.dk
HASAN ALİ ADIGÜZEL ( AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR )  36.dk
RAMAZAN EMİRHAN CİVELEK ( GALATASARAY A.Ş. )  60.dk
ÇAĞATAY YILMAZ ( BURSASPOR )  69.dk
ENES İSLAM İLKİN ( SAMSUNSPOR )  60.dk
İSMAİL BERK KOÇAK ( FENERBAHÇE A.Ş. )  60.dk
İlk 11
21. Jenciragic Belmin
2. Leskosek Lorenz
4. Markl Fabian
5. Gobara Paul
6. Demaku Vesel
7. Music Edin
9. Gamper Marco
10. Schmid Romano
11. Anselm Tobias
18. Wunsch Nicholas
20. Boonstoppel Maximilian
Yedekler
1. Antosch Daniel
3. Meisl Matteo
8. Freismuth Alexandre
12. Buchta Julian
13. Gritsch Mateo
16. Kosumi Albilir
17. Ljubicic Anto
19. Bacher Oliver
Goller
  Schmid Romano,11.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart Leskosek Lorenz 54.dk
Oyundan Çıkanlar
 Wunsch Nicholas 49.dk
 Music Edin 49.dk
 Demaku Vesel 64.dk
 Anselm Tobias 64.dk
Oyuna Girenler
Freismuth Alexandre 49.dk
Kosumi Albilir 49.dk
Buchta Julian 64.dk
Bacher Oliver 64.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.