TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


BOSNA-HERSEK

2


UEFA GELİŞİM TURNUVASI (Kadınlar U-19 Milli)
(Grup Eleme)

SOFYA AKADEMİSİ STADI - SOFYA
04.08.2015 - 10:30

Hakem: ANA AGULAR
Yardımcı Hakem: ALEXANDRA DİAS
Yardımcı Hakem: EKATARİNA MARİNOVA
Dördüncü Hakem: GALİYA ECHEVA
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: SUAT OKYAR
Antrenör: NAZLI CEYLAN DEMİRBAĞ
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: ALPER BOĞUŞLU



TÜRKİYE

3

İlk 11
1. MARİNELA LOVRİC
11. AJLA PASALİC
9. JELENA KOPRENA
20. AMRA ISAKOVİC
4. ANDREA GRABENAR
14. DAJANA SPASOJEVİC
5. MİRHA HANDZO
19. VANJA MİLOSEVİC
10. MARİJA ALEKSIC
8. MERIMA BULJAK
3. ULMIJA LUZIC
Yedekler
12. EMINA OMEROVIC
6. EDINA CAKİC
17. ANDREA CRNOBMİJA
18. LEJLA KOLUH
15. NATASA RADULOVIC
7. ALBINA BUTKOVIC
13. ANA BOJANIC
2. EMINA KANTIC
16. MILICA JOVIC
Goller
  AMRA ISAKOVİC,2.dk (F)
  DAJANA SPASOJEVİC,43.dk (F)
İlk 11
12. ZEYNEP ERDOĞAN( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
2. SEMA POLAT( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
3. BAHAR GÜVENÇ( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR )
4. DİLARA ARSLAN( DUDULLU )
5. SERRA ÇAĞAN( KARŞIYAKA KOLEJİ SPOR )
6. ESRA KAPLAN( )
8. BÜŞRA DEMİRÖRS( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR )
9. AYCAN YANAÇ( )
10. SELİN ERTAN( )
11. İLAYDA CİVELEK( AMASYA EĞİTİM SPOR )
20. REMZİYE BAKIR( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
Yedekler
1. GÜLBAHAR ÖZDEMİR( OVACIK GENÇLİK VE SPOR )
7. SELİN SİVRİKAYA( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR )
13. NURDAN YURDAKUL( OVACIK GENÇLİK VE SPOR )
14. EFSANE NUR DÜZPARMAK( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR )
15. ŞEVVAL ALPAVUT( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
16. DAMLA BOZYEL( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
17. AYŞENUR BÜYÜKCİĞER( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR )
18. BERFİN GÜN( )
19. SİBEL SARAVAS( )
Goller
  BÜŞRA DEMİRÖRS,29.dk (F)
  SERRA ÇAĞAN,40.dk (H)
  BERFİN GÜN,69.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 SEMA POLAT 76.dk
 DİLARA ARSLAN 45.dk
 REMZİYE BAKIR 62.dk
 İLAYDA CİVELEK 62.dk
 BÜŞRA DEMİRÖRS 76.dk
 SELİN ERTAN 76.dk
 AYCAN YANAÇ 45.dk
 ESRA KAPLAN 45.dk
Oyuna Girenler
ŞEVVAL ALPAVUT( FOMGET GENÇLİK VE SPOR ) 76.dk
NURDAN YURDAKUL( OVACIK GENÇLİK VE SPOR ) 45.dk
SELİN SİVRİKAYA( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ) 62.dk
BERFİN GÜN( ) 62.dk
EFSANE NUR DÜZPARMAK( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ) 76.dk
DAMLA BOZYEL( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR ) 76.dk
SİBEL SARAVAS( ) 45.dk
AYŞENUR BÜYÜKCİĞER( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ) 45.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.