TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


FİNLANDİYA

1


AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 GRUP ELEME (Kadınlar U-19 Milli)
(Grup Eleme)

EERIKKILA SPORTS INSTITITE - HELSİNKİ
15.09.2015 - 17:00

Hakem: BUDIMIR VESNA
Yardımcı Hakem: VIDOVIC BARBARA
Yardımcı Hakem: PETROVA IRYNA
Dördüncü Hakem: TELBUKH LİUDMYLA
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: SUAT OKYAR
Antrenör: NAZLI CEYLAN DEMİRBAĞ
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: ALPER BOĞUŞLU



TÜRKİYE

0

İlk 11
1. MAKELA HENRİKKA
3. ROTH MAARİA
6. SANTAMAKİ EMMA
8. AHTİNEN OLGA
9. KOLLANEN HEİDİ
10. COLİN KAİSA
11. SAVOLAİNEN TİİA
13. KUOKSA KATRİİNA
14. MUSTAJOKİ SELİNA
15. ALAKOMİ ELLA
16. BROİJER MAİJA
Yedekler
12. VİRKKLA VEERA
2. LAHTEENMAKİ FRİDA
7. KİNDSTEDT REBECCA
17. LAAKKONEN IIDA
18. SUMMANEN EVELİNA
19. MİETTUNEN ANNİ
20. KRÖGER AİNI
Goller
  COLİN KAİSA,48.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 KUOKSA KATRİİNA 58.dk
 BROİJER MAİJA 72.dk
 COLİN KAİSA 87.dk
Oyuna Girenler
LAAKKONEN IIDA 58.dk
SUMMANEN EVELİNA 72.dk
KRÖGER AİNI 87.dk
İlk 11
12. GÜLBAHAR ÖZDEMİR( OVACIK GENÇLİK VE SPOR )
2. SEMA POLAT( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
3. BAHAR GÜVENÇ( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR )
5. SERRA ÇAĞAN( KARŞIYAKA KOLEJİ SPOR )
7. SELİN SİVRİKAYA( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR )
8. BÜŞRA DEMİRÖRS( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR )
10. SELİN ERTAN( )
11. İLAYDA CİVELEK( AMASYA EĞİTİM SPOR )
15. ŞEVVAL ALPAVUT( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
19. SİBEL SARAVAS( )
20. REMZİYE BAKIR( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
Yedekler
1. ZEYNEP ERDOĞAN( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
4. DİLARA ARSLAN( DUDULLU )
9. AYCAN YANAÇ( )
14. NURDAN YURDAKUL( OVACIK GENÇLİK VE SPOR )
16. DAMLA BOZYEL( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
17. DEMET KILINÇ( GAZİKENTSPOR )
21. AYŞENUR BÜYÜKCİĞER( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR )
Kartlar
Sarı Kart DEMET KILINÇ 83.dk
Sarı Kart SERRA ÇAĞAN 36.dk
Sarı Kart REMZİYE BAKIR 65.dk
Oyundan Çıkanlar
 İLAYDA CİVELEK 58.dk
Sakatlık BÜŞRA DEMİRÖRS 17.dk
 SİBEL SARAVAS 77.dk
Oyuna Girenler
DAMLA BOZYEL( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR ) 58.dk
DEMET KILINÇ( GAZİKENTSPOR ) 17.dk
AYŞENUR BÜYÜKCİĞER( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ) 77.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.