TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


TÜRKİYE

1


AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 GRUP ELEME (Kadınlar Milli)
(Grup Eleme)

ERZURUM KAZIM KARABEKİR - ERZURUM
17.09.2015 - 17:30

Hakem: ESTHER AZZPARDİ
Yardımcı Hakem: ANGELA KYRİAKİU
Yardımcı Hakem: MAY MOALEM
Dördüncü Hakem: DEYBET GÖK
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: TALAT TUNCEL
Antrenör: AYTÜRK KIYICI
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: EROL ARSLAN



HIRVATİSTAN

4

İlk 11
1. EZGİ ÇAĞLAR( ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR )
2. BERNA YENİÇERİ( KONAK BELEDİYE SPOR )
3. DİDEM KARAGENÇ( KONAK BELEDİYE SPOR )
7. ARZU KARABULUT( )
8. ÇAĞLA KORKMAZ( )
9. ESRA EROL( KONAK BELEDİYE SPOR )
10. FATMA KARA( ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR )
11. YAĞMUR URAZ( KONAK BELEDİYE SPOR )
16. EBRU TOPÇU( KONAK BELEDİYE SPOR )
17. İPEK KAYA( )
18. GÜLBİN HIZ( KONAK BELEDİYE SPOR )
Yedekler
12. SELDA AKGÖZ( TRABZON İDMANOCAĞI )
4. ESRA SİBEL TEZKAN( )
5. ÇİĞDEM BELCİ( ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR )
6. HİLAL BAŞKOL( KONAK BELEDİYE SPOR )
13. DİLARA TÜRK( )
14. EMİNE ECEM ESEN( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
15. SEVİNÇ ÇORLU( ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR )
Goller
  YAĞMUR URAZ,17.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 YAĞMUR URAZ 68.dk
 FATMA KARA 56.dk
Oyuna Girenler
DİLARA TÜRK( ) 68.dk
EMİNE ECEM ESEN( BEŞİKTAŞ A.Ş. ) 56.dk
İlk 11
1. DORİS BACİC
3. MARTİNA COP
4. LEONARDA BALOG
5. KRİSTİNA NEVRLKA
6. CRİSTEL MİOCEVIC
7. MAJA JOSCAK
8. VİOLETA BABAN
10. IVA LANDEKA
11. KRİSTİNA SUNDOV
14. IVANA MALTASIC
17. IZABELA LOJNA
Yedekler
12. MARİNA DOMJAN
2. IVANA BOJCİC
13. MATEJA ANDRLİC
15. GABRİJELA GAİSER
16. MARTİNA SALEK
18. IVANA STANİC
19. MONİKA CONJAR
Goller
  IVA LANDEKA,29.dk (F)
  MAJA JOSCAK,71.dk (F)
  KRİSTİNA SUNDOV,80.dk (F)
  MARTİNA SALEK,90.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 IZABELA LOJNA 59.dk
Oyuna Girenler
MARTİNA SALEK 59.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.