TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


UKRAYNA

3


AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 GRUP ELEME (U-19 Milli)
(1.Tur)

DALGA - Bakü
15.11.2015 - 18:00

Hakem: NICOLAS RAINVILLE
Yardımcı Hakem: FREDERIC HAQUETTE
Yardımcı Hakem: MUBARIZ HASHIMOV
Dördüncü Hakem: OMAR PASHAYEV
Gözlemci: STEPHEN GRAHAM BENNETT
Temsilci:
Teknik Direktör: VEDAT İNCEEFE
Antrenör: KEREM YAVAŞ
Yardımcı Antrenör: NEDİM YİĞİT
Kaleci Antrenörü: EMRAH KARAKOVAN



TÜRKİYE

4

İlk 11
12. ANDRİİ MARCHUK
6. VOLODYMYR SENYTSİA
8. VOLODYMYR SHEPELİEV
9. OLEXİY SCHCEBETUN
10. MARİAN SHVED
11. OLEKSANDR PİKHALONOK
13. ANDRİİ KOROBENKO
17. OLEKSİİ GUTSULİAK
18. OLEKSANDR TYMCHYK
21. BOGDAN MYKHAYLİCHENKO
22. DMYTRO SHEVCHENKO
Yedekler
1. VOLODYMYR MAKHANKOV
2. İLLYA MARKOVSKYY
3. VASYL KRAVETS
14. YURİİ VAKULKO
19. YAROSLAV FURSOV
20. DENYS BALANİUK
Goller
  MARİAN SHVED,3.dk (F)
  OLEXİY SCHCEBETUN,15.dk (F)
  OLEKSANDR PİKHALONOK,29.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart MARİAN SHVED 43.dk
Sarı Kart BOGDAN MYKHAYLİCHENKO 66.dk
Sarı Kart OLEKSANDR TYMCHYK 67.dk
Kırmızı Kart VOLODYMYR SENYTSİA 69.dk
Kırmızı Kart BOGDAN MYKHAYLİCHENKO 71.dk
Oyundan Çıkanlar
 MARİAN SHVED 67.dk
 VOLODYMYR SHEPELİEV 72.dk
 OLEXİY SCHCEBETUN 79.dk
Oyuna Girenler
İLLYA MARKOVSKYY 67.dk
YAROSLAV FURSOV 72.dk
VASYL KRAVETS 79.dk
İlk 11
1. ÜBEYD ADIYAMAN( HACETTEPE SPOR )
2. GÖKHAN KARDEŞ( PSV.EINDHOVEN )
3. YUSUF ACER( ALTINORDU A.Ş. )
6. ABDULLAH BALIKÇI( RAPID WIEN )
7. CENGİZ ÜNDER( ALTINORDU A.Ş. )
9. FATİH AKTAY( ALTINORDU A.Ş. )
13. ABDURRAHMAN CANLI( FENERBAHÇE A.Ş. )
14. MERİH DEMİRAL( FENERBAHÇE A.Ş. )
15. MUHAMMED SAMED KARAKOÇ( FENERBAHÇE A.Ş. )
16. HASAN ÖZKAN( K.A.A.GENT )
17. SABİT HAKAN YILMAZ( ADANASPOR A.Ş. )
Yedekler
12. MUHAMMED ŞENGEZER( YEŞİL BURSA A.Ş. )
4. BURAK BEKAROĞLU( SAKARYASPOR A.Ş. )
10. BERKAY ÖZCAN( VFB STUTTGART )
11. HAYRULLAH ALICI( B.DORTMUNT )
18. MUHAMMET BEŞİR( TRABZONSPOR A.Ş. )
Goller
  ABDURRAHMAN CANLI,49.dk (F)
  CENGİZ ÜNDER,70.dk (P)
  BERKAY ÖZCAN,76.dk (F)
  MUHAMMET BEŞİR,78.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart FATİH AKTAY 71.dk
Sarı Kart GÖKHAN KARDEŞ 38.dk
Oyundan Çıkanlar
 YUSUF ACER 77.dk
 SABİT HAKAN YILMAZ 46.dk
 HASAN ÖZKAN 32.dk
Oyuna Girenler
MUHAMMET BEŞİR( TRABZONSPOR A.Ş. ) 77.dk
HAYRULLAH ALICI( B.DORTMUNT ) 46.dk
BERKAY ÖZCAN( VFB STUTTGART ) 32.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.