TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


TÜRKİYE

2


EGE KUPASI (U-16 Milli)
(Grup Eleme)

ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA - İZMİR
18.01.2016 - 14:30

Hakem: NİYAZİ AYKAN CEYLAN
Yardımcı Hakem: CAN DİŞBUDAK
Yardımcı Hakem: EMRECAN ERSÖZ
Dördüncü Hakem: MUSTAFA TEKER
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: AHMET CEYHAN
Antrenör: SİNAN TURHAN
Yardımcı Antrenör: ÖMÜR SERDAL ALTUNSÖZ
Kaleci Antrenörü: EMRAH KARAKOVAN



UKRAYNA

0

İlk 11
1. ATAKAN AKYOL ( FENERBAHÇE A.Ş. )
2. RAMAZAN EMİRHAN CİVELEK ( GALATASARAY A.Ş. )
4. OZAN MUHAMMED KABAK ( GALATASARAY A.Ş. )
5. ERCAN ŞİRİN ( GENÇLERBİRLİĞİ )
7. RECEP GÜL ( GALATASARAY A.Ş. )
8. SEFA AKGÜN ( TRABZONSPOR A.Ş. )
9. ALİ GÖÇMEN ( KASIMPAŞA A.Ş. )
10. ATALAY BABACAN ( GALATASARAY A.Ş. )
11. ENES İSLAM İLKİN ( SAMSUNSPOR )
19. BEKİR MELİH GÖKÇİMEN ( GALATASARAY A.Ş. )
20. KEREM ATAKAN KESGİN ( BUCASPOR )
Yedekler
12. OZAN CAN ORUÇ ( ALTINORDU A.Ş. )
3. SEMİH KAYAN ( 1.FC KÖLN )
6. HASAN ALİ ADIGÜZEL ( AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR )
13. ERTUĞRUL TEKŞEN ( Brondby IF )
14. MALİK KARAAHMET ( E.FRANKFURT )
15. ABDUSSAMED KARNUÇU ( GALATASARAY A.Ş. )
16. OĞUZHAN AÇIL ( TRABZONSPOR A.Ş. )
17. BERKAY GÖRMEZ ( ALTINORDU A.Ş. )
18. ERTUĞRUL YAZICI ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
Goller
  OZAN MUHAMMED KABAK,52.dk (H)
  KEREM ATAKAN KESGİN,75.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 ENES İSLAM İLKİN 64.dk
 RAMAZAN EMİRHAN CİVELEK 80.dk
 RECEP GÜL 80.dk
 ATALAY BABACAN 78.dk
 ALİ GÖÇMEN 64.dk
Oyuna Girenler
BERKAY GÖRMEZ ( ALTINORDU A.Ş. )  64.dk
HASAN ALİ ADIGÜZEL ( AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR )  80.dk
MALİK KARAAHMET ( E.FRANKFURT )  80.dk
ABDUSSAMED KARNUÇU ( GALATASARAY A.Ş. )  78.dk
ERTUĞRUL TEKŞEN ( Brondby IF )  64.dk
İlk 11
1. VİKTOR BABİCHYN
2. LEVGENİİ ISAİENKO
4. DMYTRO ROZHKO
5. IHOR SNURNİTSYN
6. OLEKSANDR KULİNİCH
8. SERHİİ DUDYNSKYİ
11. STANİSLAV SOROKİN
13. OLEKSANDR KORNİİENKO
15. PETRO KHARZHEVSKYİ
16. VADYM MASHCHENKO
17. HEORHİİ TSİTAİSHVİLİ
Yedekler
12. DANY JUNİOR LTAİF
3. OLEKSANDR MELNYK
7. MYKYTA TİTAYEVSKYY
9. KLİM PRYKHODKO
10. MAKSYM IVAKHNO
14. KYRYLO PANCHENKO
18. OLEKSANDR KLYMETS
19. VLADYSLAV SUPRİAHA
20. ILLİA MALYSHKİN
Oyundan Çıkanlar
 HEORHİİ TSİTAİSHVİLİ 41.dk
 LEVGENİİ ISAİENKO 48.dk
 SERHİİ DUDYNSKYİ 64.dk
 STANİSLAV SOROKİN 76.dk
 VADYM MASHCHENKO 76.dk
Oyuna Girenler
KLİM PRYKHODKO 41.dk
KYRYLO PANCHENKO 48.dk
MYKYTA TİTAYEVSKYY 64.dk
VLADYSLAV SUPRİAHA 76.dk
OLEKSANDR KLYMETS 76.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.