TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


MOLDOVA

0


ÖZEL MAÇ (Kızlar U-15 Milli)

VADUL LUI VODA - KİŞİNEV
07.04.2016 - 15:00

Hakem: PATROS SVETLANA
Yardımcı Hakem: BUELIS MARIA
Yardımcı Hakem: TONA MARİA
Dördüncü Hakem: ONJLA VERA
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: SUAT OKYAR
Antrenör: BEGÜM ÜRESİN
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: FUAT CİCİMEN



TÜRKİYE

8

İlk 11
1. DANİELA CUTURUBA
3. NİCOLİNA PİRGARU
4. LİLİANA ŞOLTOİAN
5. DUMİTRİTA BADANEU
6. ANA VASİLENCO
7. GABRİELA BAGRİN
8. NATALİA MASLOVA
9. ANİSİA SALİ
10. ALİNA CHİRİCA
11. CARİNA DOİBAN
17. MADALİNA MAZİLU
Yedekler
12. EVGHENİA DUMİC
2. MİHALEA GHEORGHİTA
13. NİCOLETA COJUHARİ
14. ALİNA BRİNZA
15. VALERİA GANCEARUC
16. DANA BOİNJU
18. SİELA ALEYNA TEZ
19. ARİNA BİRCA
20. MİHAELA GAMART
Oyundan Çıkanlar
 ANA VASİLENCO 41.dk
 LİLİANA ŞOLTOİAN 41.dk
 MADALİNA MAZİLU 41.dk
 NATALİA MASLOVA 62.dk
 ALİNA CHİRİCA 62.dk
 NİCOLETA COJUHARİ 62.dk
Oyuna Girenler
DANA BOİNJU 41.dk
VALERİA GANCEARUC 41.dk
NİCOLETA COJUHARİ 41.dk
SİELA ALEYNA TEZ 62.dk
ARİNA BİRCA 62.dk
MİHALEA GHEORGHİTA 62.dk
İlk 11
1. SUDE NUR SÖZÜDOĞRU ( HOROZKENT SPOR )
2. RABİA GÖKSU GÖKÇE ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
3. FEYZA AKDAĞ ( GÜLİZAR HASAN YILMAZ GÜZ.SAN.SPOR LİS.GENÇLİK VE S )
4. BURÇAK ERDOĞAN ( GALATASARAY A.Ş. )
5. DİLAN BORA ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
6. DİDEM DÜLBER ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
7. EBRU ŞAHİN ( ANKARA METROPOL SPOR )
8. ÖZGE TOSUN ( HOROZKENT SPOR )
9. ECE TEKMEN ( DERİNCE SPOR A.Ş. )
10. ELİF KESKİN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
11. MESUDE ALAYONT ( HOROZKENT SPOR )
Yedekler
12. SUDENUR YOLCU ( DERİNCE SPOR A.Ş. )
13. ŞEVVAL AKGÜL ( SAKARYA BAYAN FUTBOL SPOR )
14. BİRGÜL ÇELİK ( ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR )
15. DİLARA KARABULUT ( İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR )
16. SELİS DEMİRCİ ( SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK )
17. GÜLSÜM AYGÜN ( SULTANBEYLİ MEVLANA İLKÖĞRETİM OKULU SPOR )
18. SENA BODUR ( DUDULLU )
Goller
  ECE TEKMEN,6.dk (F)
  ECE TEKMEN,12.dk (F)
  ECE TEKMEN,27.dk (F)
  MESUDE ALAYONT,30.dk (F)
  MESUDE ALAYONT,37.dk (F)
  GÜLSÜM AYGÜN,60.dk (F)
  GÜLSÜM AYGÜN,77.dk (F)
  SELİS DEMİRCİ,81.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 EBRU ŞAHİN 41.dk
 ELİF KESKİN 57.dk
 ECE TEKMEN 57.dk
 ÖZGE TOSUN 57.dk
 SUDE NUR SÖZÜDOĞRU 62.dk
 FEYZA AKDAĞ 18.dk
Oyuna Girenler
GÜLSÜM AYGÜN ( SULTANBEYLİ MEVLANA İLKÖĞRETİM OKULU SPOR )  41.dk
SELİS DEMİRCİ ( SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK )  57.dk
BİRGÜL ÇELİK ( ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR )  57.dk
SENA BODUR ( DUDULLU )  57.dk
SUDENUR YOLCU ( DERİNCE SPOR A.Ş. )  62.dk
ŞEVVAL AKGÜL ( SAKARYA BAYAN FUTBOL SPOR )  18.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.