TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


MOLDOVA

1


ÖZEL MAÇ (Kızlar U-15 Milli)

VADUL LUI VODA - KİŞİNEV
09.04.2016 - 11:00

Hakem: ONJLA VERA
Yardımcı Hakem: BUELİS MARİA
Yardımcı Hakem: COSİTA VİCTORİA
Dördüncü Hakem: LUİCA BAHİEL
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: SUAT OKYAR
Antrenör: BEGÜM ÜRESİN
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: FUAT CİCİMEN



TÜRKİYE

1

İlk 11
1. DANİELA CUTURUBA
2. MİHALEA GHEORGHİTA
3. NİCOLİNA PİRGARU
4. LİLİANA ŞOLTOİAN
5. DUMİTRİTA BADANEU
8. NATALİA MASLOVA
9. ANİSİA SAU
10. ALİNA CHİRİCA
11. CARİNA DOİBAN
14. ALİNA BRİNZA
18. SİELA ALEYNA TEZ
Yedekler
12. EVGHENİA DUMİC
6. ANA VASİLENCO
13. NİCOLETA COJUHARİ
15. VALERİA GANCEARUC
16. DANA BOİNJU
17. MADALİNA MAZİLU
19. ARİNA BİRCA
20. MİHAELA GAMART
Goller
  ANİSİA SAU,45.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart VALERİA GANCEARUC 66.dk
Oyundan Çıkanlar
 ALİNA BRİNZA  41.dk
 ALİNA CHİRİCA  65.dk
 NATALİA MASLOVA  65.dk
 DANİELA CUTURUBA 65.dk
 SİELA ALEYNA TEZ 79.dk
Oyuna Girenler
MİHAELA GAMART  41.dk
DANA BOİNJU  65.dk
VALERİA GANCEARUC 65.dk
EVGHENİA DUMİC 65.dk
ARİNA BİRCA  79.dk
İlk 11
1. SUDE NUR SÖZÜDOĞRU( HOROZKENT SPOR )
15. DİLARA KARABULUT( İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR )
2. RABİA GÖKSU GÖKÇE( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
4. BURÇAK ERDOĞAN( GALATASARAY A.Ş. )
5. DİLAN BORA( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
6. DİDEM DÜLBER( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
11. MESUDE ALAYONT( HOROZKENT SPOR )
10. ELİF KESKİN( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
17. GÜLSÜM AYGÜN( SULTANBEYLİ MEVLANA İLKÖĞRETİM OKULU SPOR )
16. SELİS DEMİRCİ( SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK )
9. ECE TEKMEN( DERİNCE SPOR A.Ş. )
Yedekler
12. SUDENUR YOLCU( DERİNCE SPOR A.Ş. )
3. FEYZA AKDAĞ( GÜLİZAR HASAN YILMAZ GÜZ.SAN.SPOR LİS.GENÇLİK VE S )
8. ÖZGE TOSUN( HOROZKENT SPOR )
13. ŞEVVAL AKGÜL( SAKARYA BAYAN FUTBOL SPOR )
14. BİRGÜL ÇELİK( ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR )
18. SENA BODUR( DUDULLU )
7. EBRU ŞAHİN( ANKARA METROPOL SPOR )
Goller
  ECE TEKMEN,39.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart RABİA GÖKSU GÖKÇE 71.dk
Sarı Kart DİLARA KARABULUT 44.dk
Oyundan Çıkanlar
 ELİF KESKİN 59.dk
 GÜLSÜM AYGÜN 41.dk
 BURÇAK ERDOĞAN 41.dk
 DİLARA KARABULUT 53.dk
 SELİS DEMİRCİ 23.dk
Oyuna Girenler
BİRGÜL ÇELİK( ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR ) 59.dk
EBRU ŞAHİN( ANKARA METROPOL SPOR ) 41.dk
ŞEVVAL AKGÜL( SAKARYA BAYAN FUTBOL SPOR ) 41.dk
SENA BODUR( DUDULLU ) 53.dk
ÖZGE TOSUN( HOROZKENT SPOR ) 23.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.