TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


İSPANYA

2


UEFA GELİŞİM TURNUVASI (U-16 Milli)
(Finalleri)

COMPLEXO DESPORTIVO VITORIA SC - GUIMARAES
09.05.2016 - 15:00

Hakem: VITOR FERREIRA
Yardımcı Hakem: JOSE RIBEIRO
Yardımcı Hakem: NUNO FREITAS
Dördüncü Hakem: CLAUDIO PEREIRA
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: AHMET CEYHAN
Antrenör: SİNAN TURHAN
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: ÖZDEN ÖNGÜN



TÜRKİYE

0

İlk 11
13. MARC VICENTE GIRONA
3. HUGO GUILLAMON
4. ERIC GARCIA
6. ANTONIO BLANCO
7. RAFAEL TRESACO
8. MOHAMED MOUKHLISS
10. SERGIO GOMEZ
12. LUCAS DE VEGA
14. RICHARD DIONKOU ALPHA
17. GREGORIO MEDINA
18. ASIER CORDOBA
Yedekler
1. ALVARO FERNANDEZ
2. MATEU MOREY
5. VICTOR CHUST
9. IGNACIO DIAZ
11. DAVID ALAMO
15. GASPAR CAMPOS-ANSO
16. CARLOS BEITIA
19. JUAN MIRANDA
20. DIEGO ESTEBAN
Goller
  GREGORIO MEDINA,34.dk (F)
  IGNACIO DIAZ,80.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 HUGO GUILLAMON 41.dk
 LUCAS DE VEGA 53.dk
 RAFAEL TRESACO 53.dk
 ASIER CORDOBA 53.dk
 RICHARD DIONKOU ALPHA 69.dk
 MOHAMED MOUKHLISS 69.dk
 SERGIO GOMEZ 69.dk
 ANTONIO BLANCO 80.dk
Oyuna Girenler
VICTOR CHUST 41.dk
CARLOS BEITIA 53.dk
IGNACIO DIAZ 53.dk
DAVID ALAMO 53.dk
MATEU MOREY 69.dk
DIEGO ESTEBAN 69.dk
GASPAR CAMPOS-ANSO 69.dk
JUAN MIRANDA 80.dk
İlk 11
1. BERKE ÖZER ( ALTINORDU A.Ş. )
2. RAMAZAN EMİRHAN CİVELEK ( GALATASARAY A.Ş. )
4. OZAN MUHAMMED KABAK ( GALATASARAY A.Ş. )
8. SEFA AKGÜN ( TRABZONSPOR A.Ş. )
9. MALİK KARAAHMET ( E.FRANKFURT )
10. ATALAY BABACAN ( GALATASARAY A.Ş. )
11. ENES İSLAM İLKİN ( SAMSUNSPOR )
13. ŞAHAN AKYÜZ ( ALTINORDU A.Ş. )
17. YUNUS AKGÜN ( GALATASARAY A.Ş. )
19. BEKİR MELİH GÖKÇİMEN ( GALATASARAY A.Ş. )
20. KEREM ATAKAN KESGİN ( BUCASPOR )
Yedekler
12. OZAN CAN ORUÇ ( ALTINORDU A.Ş. )
3. ÇETİN CAN KENT ( BUCASPOR )
5. ERCAN ŞİRİN ( GENÇLERBİRLİĞİ )
6. ÇAĞATAY YILMAZ ( BURSASPOR )
7. RECEP GÜL ( GALATASARAY A.Ş. )
14. ALİ GÖÇMEN ( KASIMPAŞA A.Ş. )
15. ABDUSSAMED KARNUÇU ( GALATASARAY A.Ş. )
16. HASAN ALİ ADIGÜZEL ( AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR )
18. BERKAY TEKİN ( ALTINORDU A.Ş. )
Kartlar
Sarı Kart RECEP GÜL 78.dk
Sarı Kart SEFA AKGÜN 27.dk
Oyundan Çıkanlar
 KEREM ATAKAN KESGİN 41.dk
 RAMAZAN EMİRHAN CİVELEK 41.dk
 YUNUS AKGÜN 41.dk
 SEFA AKGÜN 66.dk
 MALİK KARAAHMET 41.dk
Oyuna Girenler
ABDUSSAMED KARNUÇU ( GALATASARAY A.Ş. )  41.dk
BERKAY TEKİN ( ALTINORDU A.Ş. )  41.dk
RECEP GÜL ( GALATASARAY A.Ş. )  41.dk
HASAN ALİ ADIGÜZEL ( AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR )  66.dk
ALİ GÖÇMEN ( KASIMPAŞA A.Ş. )  41.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.