TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


PORTEKİZ

3


UEFA GELİŞİM TURNUVASI (Kızlar U-17 Milli)
(Finalleri)

CAMPO DA CRUZ DO REGUENGO - BRAGA
13.05.2016 - 17:00

Hakem: CATIA TAVARES
Yardımcı Hakem: SANDRA SANTOS
Yardımcı Hakem: ANA AMORIM
Dördüncü Hakem: FILIPA FERREIRA
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: SUAT OKYAR
Antrenör: BEGÜM ÜRESİN
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: EMRAH KARAKOVAN



TÜRKİYE

0

İlk 11
1. DIANA OLIVEIRA
2. INES QUEIROGA
3. ANA SEIÇA
4. PAULA FERREIRA
6. CATARINA PEREIRA
7. JOANA MARTINS
8. BEATRIZ CAMEIRAO
9. DANIELA SANTOS
10. ANDREIA FARIA
13. CAROLINA MONTEIRO
14. ANA TELES
Yedekler
5. SARA ALVES
11. BEATRIZ CONDUTO
12. BARBARA MARQUES
15. CLAUDIA MACHADO
16. MARINA CAMPINO
17. DIVA MEIRA
18. FRANCISCA FERREIRA
19. INES GONÇALVES
20. FRANCISCA SILVA
Goller
  JOANA MARTINS,5.dk (F)
  CAROLINA MONTEIRO,51.dk (F)
  CLAUDIA MACHADO,60.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 BEATRIZ CAMEIRAO 55.dk
 ANA TELES 55.dk
 JOANA MARTINS 65.dk
 ANDREIA FARIA 65.dk
 ANA SEIÇA 65.dk
 CATARINA PEREIRA 71.dk
 CAROLINA MONTEIRO 71.dk
 INES QUEIROGA 71.dk
Oyuna Girenler
CLAUDIA MACHADO 55.dk
INES GONÇALVES 55.dk
BEATRIZ CONDUTO 65.dk
DIVA MEIRA 65.dk
SARA ALVES 65.dk
FRANCISCA SILVA 71.dk
FRANCISCA FERREIRA 71.dk
MARINA CAMPINO 71.dk
İlk 11
1. BEDRİYE CAM( ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR )
3. CEREN AKKAYA( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
4. DİLARA SARICA( )
5. NESLİHAN DİKEN( )
9. MELİKE ÖZTÜRK( DENİZLİ P.KALE ÜNİV.GENÇLİKSPOR )
10. SEDA NUR İNCİK( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR )
11. BİRGÜL SADIKOĞLU( ESKİŞEHİRSPOR )
14. MELİSA ÖZARSLAN( )
15. HATİCE KÜBRA EREN( )
17. SETENAY SIRIM( İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR )
20. ASSENA SOLMAZ( )
Yedekler
12. BEYZA CANKURT( KONYA İDMANYURDU SPOR )
2. NAZMİYE ÖZSOY( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
6. TÜLAY KARAALİOĞLU( GİRESUN SANAYİSPOR )
8. RABİA NUR YILMAZ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
13. MELİSA KORKMAZ( )
16. AYBÜKE AYKUL( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
18. TUĞÇE KILIÇ( ADANA İDMANYURDUSPOR )
19. İREM YILMAZ( GÜLİZAR HASAN YILMAZ GÜZ.SAN.SPOR LİS.GENÇLİK VE S )
Oyundan Çıkanlar
 BİRGÜL SADIKOĞLU 79.dk
 CEREN AKKAYA 46.dk
 BEDRİYE CAM 79.dk
 SEDA NUR İNCİK 65.dk
 SETENAY SIRIM 46.dk
 ASSENA SOLMAZ 46.dk
 DİLARA SARICA 46.dk
 HATİCE KÜBRA EREN 65.dk
Oyuna Girenler
TÜLAY KARAALİOĞLU( GİRESUN SANAYİSPOR ) 79.dk
MELİSA KORKMAZ( ) 46.dk
BEYZA CANKURT( KONYA İDMANYURDU SPOR ) 79.dk
AYBÜKE AYKUL( FOMGET GENÇLİK VE SPOR ) 65.dk
TUĞÇE KILIÇ( ADANA İDMANYURDUSPOR ) 46.dk
İREM YILMAZ( GÜLİZAR HASAN YILMAZ GÜZ.SAN.SPOR LİS.GENÇLİK VE S ) 46.dk
NAZMİYE ÖZSOY( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR ) 46.dk
RABİA NUR YILMAZ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR ) 65.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.