TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


TÜRKİYE

8


UEFA GELİŞİM TURNUVASI (Kadınlar U-19 Milli)
(Finalleri)

FOOTBALL CENTRE FRF - BUFTEA
09.06.2016 - 12:00

Hakem: CRISTINA TRANDAFIR
Yardımcı Hakem: ROXANA IVANOV
Yardımcı Hakem: ALEXANDRA LUNGU
Dördüncü Hakem: ANDREEA ENE
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: SUAT OKYAR
Antrenör: NAZLI CEYLAN DEMİRBAĞ
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: ÖZDEN ÖNGÜN



SLOVENYA

0

İlk 11
1. GAMZE NUR YAMAN( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
2. SEMA POLAT( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
3. SİBEL SARAVAS( )
5. ŞEVVAL ALPAVUT( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
7. SELİN DİŞLİ( )
8. DAMLA BOZYEL( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
9. ESRA MANYA( 1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR )
10. SELİN ERTAN( )
11. İLAYDA CİVELEK( AMASYA EĞİTİM SPOR )
17. DEMET KILINÇ( GAZİKENTSPOR )
20. ECE TÜRKOĞLU( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
Yedekler
12. CANSEL GÖZÜAÇIK( 1453 MALTEPE GENÇLİK SPOR )
4. NURDAN YURDAKUL( OVACIK GENÇLİK VE SPOR )
6. BİLGE SU KOYUN( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
18. ZEYNEP GAMZE KOÇER( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
13. RABİA CİVAN( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
14. NURŞEN YAPRAK( )
15. İREM YILDIRIM( )
16. DERYA ARHAN( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
19. SÜMEYRA KIVANÇ( KOCAELİ HARB-İŞSPOR )
Goller
  SELİN ERTAN,1.dk (F)
  ŞEVVAL ALPAVUT,18.dk (F)
  ECE TÜRKOĞLU,32.dk (F)
  SELİN DİŞLİ,43.dk (F)
  ZEYNEP GAMZE KOÇER,47.dk (F)
  SELİN DİŞLİ,51.dk (F)
  ZEYNEP GAMZE KOÇER,69.dk (F)
  İLAYDA CİVELEK,90.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 ŞEVVAL ALPAVUT 46.dk
 SEMA POLAT 46.dk
 ECE TÜRKOĞLU 60.dk
 DAMLA BOZYEL 60.dk
 ESRA MANYA 46.dk
 SELİN DİŞLİ 60.dk
 GAMZE NUR YAMAN 46.dk
 SELİN ERTAN 60.dk
 SİBEL SARAVAS 60.dk
Oyuna Girenler
DERYA ARHAN( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR ) 46.dk
İREM YILDIRIM( ) 46.dk
NURŞEN YAPRAK( ) 60.dk
NURDAN YURDAKUL( OVACIK GENÇLİK VE SPOR ) 60.dk
ZEYNEP GAMZE KOÇER( BEŞİKTAŞ A.Ş. ) 46.dk
SÜMEYRA KIVANÇ( KOCAELİ HARB-İŞSPOR ) 60.dk
CANSEL GÖZÜAÇIK( 1453 MALTEPE GENÇLİK SPOR ) 46.dk
BİLGE SU KOYUN( BEŞİKTAŞ A.Ş. ) 60.dk
RABİA CİVAN( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR ) 60.dk
İlk 11
12. MELAHIA PASAR
17. TINKARA SENICA
5. KARMEN GODINA
2. INES KRATNC
3. TIJA VRHOVNIK
10. KATIA TURK
8. TIASA KAVSAK
9. SABELLA PLETERSKI
4. SPELA ROZMARIC
7. SPELA KOLBL
6. ZALA KUSTRIH
Yedekler
1. SARA NEMET
19. KSENIYA ZIVADINOVIC
11. TINKARA FRANGEZ
14. MANCA KUTHIAK
15. LOTI LUKEK
16. ZIVA MAZI
18. URSKA KEPA
13. URSKA BRATUSA
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.