TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


TÜRKİYE

0


ÖZEL MAÇ (A Milli)

ANTALYA STADYUMU - ANTALYA
31.08.2016 - 21:30

Hakem: DAMIR SKOMINA
Yardımcı Hakem: JURE PRAPROTNIK
Yardımcı Hakem: ROBERT VUKAN
Dördüncü Hakem: ALPER ULUSOY
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: FATİH TERİM
Antrenör: LEVENT ŞAHİN
Yardımcı Antrenör: NEDİM YİĞİT, KEREM YAVAŞ
Kaleci Antrenörü: ÖMER ALPER BOĞUŞLU



RUSYA

0

İlk 11
1. VOLKAN BABACAN ( MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK )
2. ŞENER ÖZBAYRAKLI ( FENERBAHÇE A.Ş. )
3. İSMAİL KÖYBAŞI ( FENERBAHÇE A.Ş. )
4. SERDAR AZİZ ( GALATASARAY A.Ş. )
9. CENK TOSUN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
10. HAKAN ÇALHANOĞLU ( BAYER 04 LEVERKUSEN )
15. MEHMET TOPAL ( FENERBAHÇE A.Ş. )
16. OZAN TUFAN ( FENERBAHÇE A.Ş. )
20. VOLKAN ŞEN ( FENERBAHÇE A.Ş. )
21. EMRE MOR ( B.DORTMUNT )
24. ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ ( FREİBURG )
Yedekler
12. ONUR RECEP KIVRAK ( TRABZONSPOR A.Ş. )
23. HARUN TEKİN ( BURSASPOR )
5. NURİ ŞAHİN ( B.DORTMUNT )
6. OKAY YOKUŞLU ( TRABZONSPOR A.Ş. )
7. OLCAY ŞAHAN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
8. SALİH UÇAN ( FENERBAHÇE A.Ş. )
11. GÖKHAN TÖRE ( WEST HAM UNİTED FC )
13. HASAN ALİ KALDIRIM ( FENERBAHÇE A.Ş. )
14. AHMET YILMAZ ÇALIK ( GENÇLERBİRLİĞİ )
17. İRFAN CAN KAHVECİ ( GENÇLERBİRLİĞİ )
18. ENES ÜNAL ( FC TWENTE )
19. YUNUS MALLI ( FSV.MAINZ 05 )
22. KAAN AYHAN ( FC SCHALKE 04 )
25. AHMET OĞUZ ( GENÇLERBİRLİĞİ )
26. CENGİZ ÜNDER ( MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK )
Oyundan Çıkanlar
 VOLKAN ŞEN 46.dk
 SERDAR AZİZ 68.dk
 İSMAİL KÖYBAŞI 46.dk
 HAKAN ÇALHANOĞLU 62.dk
 CENK TOSUN 62.dk
 EMRE MOR 85.dk
Oyuna Girenler
KAAN AYHAN ( FC SCHALKE 04 )  46.dk
AHMET YILMAZ ÇALIK ( GENÇLERBİRLİĞİ )  68.dk
HASAN ALİ KALDIRIM ( FENERBAHÇE A.Ş. )  46.dk
YUNUS MALLI ( FSV.MAINZ 05 )  62.dk
ENES ÜNAL ( FC TWENTE )  62.dk
OKAY YOKUŞLU ( TRABZONSPOR A.Ş. )  85.dk
İlk 11
1. IGOR AKINFEEV
3. IVAN NOVOSELTSEV
9. FEDOR SMOLOV
13. FEDOR KUDRYASHOV
15. ALEKSEI MIRANCHUK
17. OLEG SHATOV
18. YURI ZHIRKOV
19. ALEXANDR SAMEDOV
23. DMITRI TARASOV
24. VASILI BEREZUTSKI
27. MAGOMED OZDOEV
Yedekler
12. SOSLAN DZHANAEV
16. STANISLAV KRITSYUK
2. SERGEI PETROV
4. ANDREI SEMENOV
5. ROMAN NEUSTADTER
6. ROMAN SHISKIN
7. DMITRI POLOZ
8. YURI GAZINSKI
11. ROMAN ZOBNIN
14. ILYA KUTEPOV
20. MAKSIM KANUNNIKOV
22. ALEKSANDR EROKHIN
Kartlar
Sarı Kart YURI ZHIRKOV 45.dk
Oyundan Çıkanlar
 ALEKSEI MIRANCHUK 55.dk
 DMITRI TARASOV 61.dk
 FEDOR KUDRYASHOV 67.dk
 FEDOR SMOLOV 79.dk
 MAGOMED OZDOEV 79.dk
Oyuna Girenler
ALEKSANDR EROKHIN 55.dk
YURI GAZINSKI 61.dk
ROMAN NEUSTADTER 67.dk
MAKSIM KANUNNIKOV 79.dk
ROMAN ZOBNIN 79.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.