TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


UKRAYNA

0


UEFA AVRUPA ŞAMPİYONASI GRUP ELEME 2017 (U-17 Milli)
(Eleme)

DARIUS IR GIRENO - KAUNAS
25.09.2016 - 13:00

Hakem: SANDRO SCHARER
Yardımcı Hakem: BEKIM ZOGAJ
Yardımcı Hakem: GEVORK ARAKELIAN
Dördüncü Hakem: KESTUTIS BARTUSKEVICIUS
Gözlemci: DARKO CEFERIN
Temsilci: ROY CATHCART
Teknik Direktör: MEHMET HACIOĞLU
Antrenör: ÖMÜR SERDAL ALTUNSÖZ
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: ÖZDEN ÖNGÜN



TÜRKİYE

1

İlk 11
1. VIKTOR BABICHYN
3. ROMAN SLYVA
4. IHOR SNURNITSYN
5. OLEKSANDR MELNYK
7. VLADYSLAV SUPRIAHA
10. HEORHII TSITAISHVILI
11. LEVGENII ISAIENKO
13. VOLODYMYR RUDIUK
15. PETRO KHARZHEVSKYI
17. TARAS DMYTRUK
18. ARTUR VASHCHYSHYN
Yedekler
2. ILLIA MALYSHKIN
8. OLEKSII KASHCHUK
9. ARTEM KHOLOD
12. DANY JUNIOR LTAIF
14. MYKYTA TITAEVSKYI
16. VIKENTII VOLOSHYN
19. KLIM PRYKHODKO
Kartlar
Sarı Kart HEORHII TSITAISHVILI 48.dk
Sarı Kart OLEKSANDR MELNYK 74.dk
Sarı Kart PETRO KHARZHEVSKYI 76.dk
Oyundan Çıkanlar
 LEVGENII ISAIENKO 52.dk
 VOLODYMYR RUDIUK 52.dk
 ARTUR VASHCHYSHYN 71.dk
Oyuna Girenler
MYKYTA TITAEVSKYI 52.dk
OLEKSII KASHCHUK 52.dk
ARTEM KHOLOD 71.dk
İlk 11
1. BERKE ÖZER( ALTINORDU A.Ş. )
2. RAMAZAN EMİRHAN CİVELEK( GALATASARAY A.Ş. )
3. OZAN MUHAMMED KABAK( GALATASARAY A.Ş. )
4. BEKİR MELİH GÖKÇİMEN( GALATASARAY A.Ş. )
5. ERCAN ŞİRİN( GENÇLERBİRLİĞİ )
8. BERKAY GÖRMEZ( ALTINORDU A.Ş. )
9. KEREM ATAKAN KESGİN( BUCASPOR )
11. ATALAY BABACAN( GALATASARAY A.Ş. )
13. RECEP GÜL( GALATASARAY A.Ş. )
15. SEFA AKGÜN( TRABZONSPOR A.Ş. )
18. MALİK KARAAHMET( EINTRACHT FRANKFURT FUSSBAL A.G )
Yedekler
6. BATUHAN ARDA ÖZDEMİR( OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ )
7. HASAN ALİ ADIGÜZEL( AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR )
10. ABDUSSAMED KARNUÇU( GALATASARAY A.Ş. )
12. ATAKAN AKYOL( FENERBAHÇE A.Ş. )
14. ENES İSLAM İLKİN( SAMSUNSPOR )
16. YUNUS AKGÜN( GALATASARAY A.Ş. )
17. MEHMET SAİT ÜZÜMCÜ( GAZİANTEPSPOR )
Goller
  RECEP GÜL,61.dk (P)
Kartlar
Sarı Kart HASAN ALİ ADIGÜZEL 82.dk
Oyundan Çıkanlar
 BERKAY GÖRMEZ 53.dk
 SEFA AKGÜN 78.dk
 MALİK KARAAHMET 60.dk
Oyuna Girenler
ENES İSLAM İLKİN( SAMSUNSPOR ) 53.dk
HASAN ALİ ADIGÜZEL( AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ) 78.dk
YUNUS AKGÜN( GALATASARAY A.Ş. ) 60.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.