TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


SLOVAKYA

2


ÖZEL MAÇ (U-16 Milli)

VELKY BIEL - SENEC
04.10.2016 - 15:30

Hakem: MARIAN RUC
Yardımcı Hakem: PETER GAZI
Yardımcı Hakem: LUKAS LAUER
Dördüncü Hakem:
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: AHMET CEYHAN
Antrenör: SİNAN TURHAN
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: MEHMET BURAK AKIŞOĞLU



TÜRKİYE

0

İlk 11
12. ERIK BUS
2. MARIAN TANDARA
3. RADOVAN VALENTIN
4. MAREK LUSCIK
6. ERIK BASISTA
8. SAMUEL BENOVIC
9. LUKAS LETENAY
10. PATRIK MYSLOVIC
11. DOMINIK BINDICS
16. TOMAS NEMCIK
17. SIMON KOZAK
Yedekler
1. KRISTIAN BENES
5. MATUS MALY
7. JAN BERNAT
13. MICHAL DOPATER
14. MICHAL HORNYAK
15. DAVID STRELEC
18. IVAN MESIK
Goller
  IVAN MESIK,58.dk (F)
  LUKAS LETENAY,60.dk (H)
Oyundan Çıkanlar
 DOMINIK BINDICS 51.dk
 ERIK BASISTA 51.dk
 LUKAS LETENAY 67.dk
 MAREK LUSCIK 67.dk
 SIMON KOZAK 73.dk
Oyuna Girenler
IVAN MESIK 51.dk
DAVID STRELEC 51.dk
JAN BERNAT 67.dk
MICHAL HORNYAK 67.dk
MATUS MALY 73.dk
İlk 11
1. MUHAMMET TAHA TEPE( ALTINORDU A.Ş. )
2. BATUHAN EKİNCİ( FENERBAHÇE A.Ş. )
4. ÖZGÜR ORTAÇ( ADANA DEMİRSPOR )
5. ATAKAN GÜNDÜZ( ALTINORDU A.Ş. )
7. İSMAİL CEM KARA( TRABZONSPOR A.Ş. )
8. SERKAN BAKAN( GAZİANTEPSPOR )
9. ALİ YAVUZ KOL( GALATASARAY A.Ş. )
10. FIRAT GÜLLÜ( GALATASARAY A.Ş. )
11. SÜLEYMAN LUŞ( GALATASARAY A.Ş. )
17. YASER YÜCE( TRABZONSPOR A.Ş. )
18. ENES BİLGİN( SCHALKE 04 )
Yedekler
12. ARDA AKBULUT( TRABZONSPOR A.Ş. )
3. ONUR EMRE YALDIZ( TRABZONSPOR A.Ş. )
6. ATALAY YILDIRIM( ALTINORDU A.Ş. )
13. MUSTAFA KAYA( ALTINORDU A.Ş. )
14. ATALAY GÜREL( ALTINORDU A.Ş. )
15. AHMET EMİN AKSAKAL( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
16. BORA ULU( TRABZONSPOR A.Ş. )
Kartlar
Sarı Kart ATAKAN GÜNDÜZ 42.dk
Oyundan Çıkanlar
 SÜLEYMAN LUŞ 68.dk
 FIRAT GÜLLÜ 78.dk
 İSMAİL CEM KARA 41.dk
 ÖZGÜR ORTAÇ 76.dk
 SERKAN BAKAN 68.dk
 YASER YÜCE 41.dk
Oyuna Girenler
ONUR EMRE YALDIZ( TRABZONSPOR A.Ş. ) 68.dk
AHMET EMİN AKSAKAL( BEŞİKTAŞ A.Ş. ) 78.dk
ATALAY GÜREL( ALTINORDU A.Ş. ) 41.dk
BORA ULU( TRABZONSPOR A.Ş. ) 76.dk
MUSTAFA KAYA( ALTINORDU A.Ş. ) 68.dk
ATALAY YILDIRIM( ALTINORDU A.Ş. ) 41.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.