TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

3.Tur Maçları
19 Eylül 2017 13.00 ANADOLU BAĞCILAR SPOR 0-1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 13.00 TOKATSPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 13.45 ŞANLIURFASPOR 1-1
(Pen. 5-3)
PAZARSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 14.30 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0-1 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 15.00 PAYASSPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 15.30 BANDIRMASPOR 0-1 ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 15.30 MENEMEN BELEDİYE SPOR 4-2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 15.30 MUĞLASPOR 1-1
(Pen. 3-4)
ETİMESGUT BLD. SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 15.30 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1-3 NİĞDE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 15.30 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 16.00 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0-1 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 17.00 BALIKESİRSPOR BALTOK 1-1
(Pen. 6-7)
KARS 36 SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 19.00 KEMERSPOR 2003 0-0
(Uzt. 0-1)
SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 19.00 BOLUSPOR 3-0 SİNOPSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 19.00 MERSİN İDMANYURDU 3-5 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 13.00 İNEGÖLSPOR 0-2 EVKUR YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 14.00 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 3-3
(Pen. 7-8)
GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 14.30 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3-1 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15.00 HATAYSPOR 1-0 ERGENE VELİMEŞE SPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15.00 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2-2
(Uzt. 2-4)
ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15.00 ERZİN BELEDİYESPOR 1-2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15.00 KOZAN BELEDİYESPOR 1-3 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15.00 DENİZLİSPOR 1-0 DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15.00 HACETTEPE SPOR 1-2 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15.00 KEÇİÖRENGÜCÜ 3-1 SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15.00 KASTAMONUSPOR 1966 1-3 OFSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15.30 BERGAMA BELEDİYESPOR 0-2 SARIYER Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15.30 TUZLASPOR A.Ş. 1-0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15.30 YEŞİL BURSA A.Ş. 3-1 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15.30 KOCAELİ BİRLİK SPOR 0-0
(Pen. 5-6)
EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 16.00 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3-1 CİZRE SPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 17.00 ALTAY 0-0
(Pen. 6-7)
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 18.00 ALTINORDU A.Ş. 1-0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 18.00 BUCASPOR 2-0 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 19.00 SAMSUNSPOR 3-3
(Pen. 4-6)
ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 19.00 GAZİANTEPSPOR 0-3 TİRE 1922 SPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 19.00 ADANA DEMİRSPOR 3-0 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 19.00 MANİSASPOR 4-1 ARSİNSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 20.30 BURSASPOR 4-0 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 20.30 FETHİYESPOR 2-0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2017 13.00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4-2 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2017 15.00 EYÜPSPOR 2-1 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2017 15.00 KIZILCABÖLÜKSPOR 2-1 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2017 16.00 DEMİR GRUP SİVASSPOR 3-0 BUGSAŞ SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2017 17.30 AFJET AFYONSPOR 2-0 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
21 Eylül 2017 19.30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar

2.Tur Maçları
29 Ağustos 2017 13.30 KARS 36 SPOR 1-0 MUŞ SPOR FC Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2017 14.30 AĞRI 1970 SPOR 0-1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2017 15.30 ELAZİZ BELEDİYESPOR 2-5 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2017 16.30 EDİRNESPOR 3-0 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 13.30 SİNOPSPOR 0-0
(Pen. 6-5)
ERBAASPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 13.30 1461 TRABZON 0-0
(Pen. 4-5)
ARSİNSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15.00 OFSPOR A.Ş. 2-1 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15.00 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1-2 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15.00 12 BİNGÖL SPOR 1-1
(Pen. 3-4)
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15.00 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1-2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15.00 CİZRE SPOR 1-0 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15.30 DÜZCESPOR 1-0 KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15.30 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
BARTINSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15.30 ANKARA DEMİRSPOR 2-2
(Pen. 5-3)
ANKARA ADLİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15.30 YOZGATSPOR 1959 FK 0-2 ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15.30 KAYSERİ ERCİYESSPOR 0-4 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15.30 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0-1 KOZAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15.30 PAYASSPOR 1-0 KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15.30 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2-2
(Uzt. 2-3)
ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16.00 BAYRAMPAŞA 0-0
(Uzt. 1-0)
HALİDE EDİP ADIVARSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16.00 ANADOLU BAĞCILAR SPOR 2-1 ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16.00 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2-1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16.00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1-1
(Uzt. 2-1)
GÖLCÜKSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16.00 TEKİRDAĞSPOR 0-2 ERGENE VELİMEŞE SPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16.00 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
ALTINOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16.00 TİRE 1922 SPOR 2-0 TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16.00 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0-2 BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16.00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0-2 KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16.00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 1-2 KEMERSPOR 2003 Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16.30 MUĞLASPOR 1-0 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 18.30 TARSUS İDMAN YURDU 2-1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 19.00 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0-1 YEŞİL BURSA A.Ş. Detaylar Detaylar
31 Ağustos 2017 14.00 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 4-3 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar

1.Tur Maçları
22 Ağustos 2017 14.00 SİNOPSPOR 4-2 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 15.30 IĞDIR ARAS SPOR 1-1
(Pen. 2-5)
KARS 36 SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 15.30 ARTVİN HOPASPOR 3-1 SERHAT ARDAHAN SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 15.30 MARDİN 47 SPOR 0-2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 15.30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 3-0 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 15.30 MUŞ SPOR FC 3-1 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 15.30 AĞRI 1970 SPOR 2-0 62 PERTEK SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 15.30 ARSİNSPOR 1-1
(Pen. 5-3)
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16.00 MODAFEN SPOR 0-1 EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16.00 ERGENE VELİMEŞE SPOR 1-1
(Uzt. 3-2)
EROKSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16.00 ALTINOVA BELEDİYESPOR 4-1 BOZÜYÜK VİTRASPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16.00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2-1 KÜTAHYASPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16.00 TURGUTLUSPOR 3-2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16.00 ISPARTA DAVRAZ SPOR 1-1
(Pen. 7-8)
BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16.00 BARTINSPOR 2-1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16.00 MKE KIRIKKALESPOR 0-3 YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16.00 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 3-2)
1074 ÇANKIRI SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16.00 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16.00 KARAMAN BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 3-4)
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16.00 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16.00 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2-0 ADIYAMAN 1954 SPOR Detaylar Detaylar
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.