TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

Yarı Final Maçları
27 Şubat 2018 20:30 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR - GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Mart 2018 20:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
30 Ocak 2018 20:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 3-1 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
31 Ocak 2018 18:30 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1-0 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
31 Ocak 2018 20:30 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 1-2 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Şubat 2018 20:30 ATİKER KONYASPOR 2-2 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
6 Şubat 2018 20:30 GENÇLERBİRLİĞİ 0-1 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
7 Şubat 2018 18:00 KAYSERİSPOR 2-2 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR Detaylar Detaylar
7 Şubat 2018 20:30 FENERBAHÇE A.Ş. 2-1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
8 Şubat 2018 20:30 GALATASARAY A.Ş. 4-1 ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
Son 16 Turu Maçları
26 Aralık 2017 18:30 GENÇLERBİRLİĞİ 1-0 BURSASPOR Detaylar Detaylar
26 Aralık 2017 20:30 GALATASARAY A.Ş. 3-0 BUCASPOR Detaylar Detaylar
27 Aralık 2017 15:00 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3-1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
27 Aralık 2017 16:30 KAYSERİSPOR 3-1 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Aralık 2017 18:30 ATİKER KONYASPOR 1-0 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Aralık 2017 20:30 FENERBAHÇE A.Ş. 2-0 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
28 Aralık 2017 16:30 BOLUSPOR 2-1 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR Detaylar Detaylar
28 Aralık 2017 20:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 4-1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
16 Ocak 2018 16:00 BURSASPOR 2-1 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
16 Ocak 2018 18:00 TRABZONSPOR A.Ş. 1-1 ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
16 Ocak 2018 20:30 İSTANBULSPOR A.Ş. 0-1 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
17 Ocak 2018 14:30 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1-0 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
17 Ocak 2018 18:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2-1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
17 Ocak 2018 20:30 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2-1 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
18 Ocak 2018 18:00 ANTALYASPOR A.Ş. 0-2 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2018 20:30 BUCASPOR 0-3 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
5.Tur Maçları
28 Kasım 2017 13:00 KARS 36 SPOR 1-2 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
28 Kasım 2017 14:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 9-0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR Detaylar Detaylar
28 Kasım 2017 14:45 ANKARA DEMİRSPOR 0-3 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR Detaylar Detaylar
28 Kasım 2017 18:00 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3-1 EVKUR YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
28 Kasım 2017 20:30 GALATASARAY A.Ş. 5-1 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
29 Kasım 2017 13:00 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0-3 ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
29 Kasım 2017 14:30 KASIMPAŞA A.Ş. 1-3 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
29 Kasım 2017 16:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR 2-1 BUCASPOR Detaylar Detaylar
29 Kasım 2017 16:30 KARDEMİR KARABÜKSPOR 2-1 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
29 Kasım 2017 18:45 ADANASPOR A.Ş. 0-2 BURSASPOR Detaylar Detaylar
29 Kasım 2017 20:30 FENERBAHÇE A.Ş. 6-0 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
30 Kasım 2017 13:30 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0-3 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Kasım 2017 15:30 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 4-2 AYTEMİZ ALANYASPOR Detaylar Detaylar
30 Kasım 2017 16:30 KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 1-3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
30 Kasım 2017 17:30 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0-4 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Kasım 2017 20:30 KAYSERİSPOR 3-2 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
12 Aralık 2017 13:30 ANTALYASPOR A.Ş. 2-3 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Aralık 2017 15:30 BURSASPOR 2-0 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Aralık 2017 16:30 BOLUSPOR 4-1 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Aralık 2017 17:30 TRABZONSPOR A.Ş. 5-1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
12 Aralık 2017 19:30 SİVAS BELEDİYE SPOR 2-1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Aralık 2017 21:00 GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1-1 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Aralık 2017 13:30 GENÇLERBİRLİĞİ 2-1 KARS 36 SPOR Detaylar Detaylar
13 Aralık 2017 14:30 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1-1 ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
13 Aralık 2017 16:30 BUCASPOR 1-0 DEMİR GRUP SİVASSPOR Detaylar Detaylar
13 Aralık 2017 17:00 EVKUR YENİ MALATYASPOR 1-1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
13 Aralık 2017 18:45 AYTEMİZ ALANYASPOR 2-2 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
13 Aralık 2017 20:30 ADANA DEMİRSPOR 1-4 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
14 Aralık 2017 13:30 EYÜPSPOR 0-2 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
14 Aralık 2017 14:00 İSTANBULSPOR A.Ş. 1-0 KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
14 Aralık 2017 16:00 ATİKER KONYASPOR 2-0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
14 Aralık 2017 20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-0 KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR Detaylar Detaylar
4.Tur Maçları
24 Ekim 2017 13:00 SARIYER 2-2
(Pen. 3-5)
ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
24 Ekim 2017 14:30 ETİMESGUT BLD. SPOR 0-1 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Ekim 2017 16:00 ALTINORDU A.Ş. 0-1 KARS 36 SPOR Detaylar Detaylar
24 Ekim 2017 17:00 KASIMPAŞA A.Ş. 5-1 NİĞDE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Ekim 2017 18:30 AYTEMİZ ALANYASPOR 2-0 EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
24 Ekim 2017 19:00 FETHİYESPOR 1-2 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Ekim 2017 19:00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1-0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Ekim 2017 20:30 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 6-0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2017 13:00 EYÜPSPOR 1-1
(Uzt. 4-2)
GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2017 13:00 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 2-1)
DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2017 13:00 OFSPOR A.Ş. 1-3 EVKUR YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2017 13:00 İSTANBULSPOR A.Ş. 3-3
(Uzt. 4-3)
AFJET AFYONSPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2017 13:00 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 3-0)
ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2017 14:30 ÇORUM BELEDİYESPOR 0-6 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Ekim 2017 16:30 ELAZIĞSPOR 0-1 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2017 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 TUZLASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Ekim 2017 18:30 DEMİR GRUP SİVASSPOR 3-1 KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2017 19:00 BUCASPOR 2-1 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
25 Ekim 2017 19:00 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1-2 ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2017 19:00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2-0 TİRE 1922 SPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2017 20:30 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 5-0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK Detaylar Detaylar
26 Ekim 2017 13:00 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 2-4)
BURSASPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2017 14:30 YEŞİL BURSA A.Ş. 1-2 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2017 16:30 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0-1 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2017 17:00 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2-1 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2017 18:30 GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1-0 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2017 20:30 KARDEMİR KARABÜKSPOR 3-1 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
3.Tur Maçları
19 Eylül 2017 13:00 ANADOLU BAĞCILAR SPOR 0-1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 13:00 TOKATSPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 13:45 ŞANLIURFASPOR 1-1
(Pen. 5-3)
PAZARSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 14:30 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0-1 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 15:00 PAYASSPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 15:30 BANDIRMASPOR 0-1 ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 15:30 MENEMEN BELEDİYE SPOR 4-2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 15:30 MUĞLASPOR 1-1
(Pen. 3-4)
ETİMESGUT BLD. SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 15:30 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1-3 NİĞDE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 15:30 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 16:00 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0-1 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 17:00 BALIKESİRSPOR BALTOK 1-1
(Pen. 6-7)
KARS 36 SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 19:00 KEMERSPOR 2003 0-0
(Uzt. 0-1)
SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 19:00 BOLUSPOR 3-0 SİNOPSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2017 19:00 MERSİN İDMANYURDU 3-5 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 13:00 İNEGÖLSPOR 0-2 EVKUR YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 14:00 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 3-3
(Pen. 7-8)
GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 14:30 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3-1 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15:00 HATAYSPOR 1-0 ERGENE VELİMEŞE SPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15:00 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2-2
(Uzt. 2-4)
ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15:00 ERZİN BELEDİYESPOR 1-2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15:00 KOZAN BELEDİYESPOR 1-3 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15:00 DENİZLİSPOR 1-0 DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15:00 HACETTEPE SPOR 1-2 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15:00 KEÇİÖRENGÜCÜ 3-1 SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15:00 KASTAMONUSPOR 1966 1-3 OFSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15:30 BERGAMA BELEDİYESPOR 0-2 SARIYER Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15:30 TUZLASPOR A.Ş. 1-0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15:30 YEŞİL BURSA A.Ş. 3-1 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 15:30 KOCAELİ BİRLİK SPOR 0-0
(Pen. 5-6)
EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 16:00 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3-1 CİZRE SPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 17:00 ALTAY 0-0
(Pen. 6-7)
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 18:00 ALTINORDU A.Ş. 1-0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 18:00 BUCASPOR 2-0 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 19:00 SAMSUNSPOR 3-3
(Pen. 4-6)
ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 19:00 GAZİANTEPSPOR 0-3 TİRE 1922 SPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 19:00 ADANA DEMİRSPOR 3-0 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 19:00 MANİSASPOR 4-1 ARSİNSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 20:30 BURSASPOR 4-0 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
20 Eylül 2017 20:30 FETHİYESPOR 2-0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2017 13:00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2-2
(Uzt. 4-2)
ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2017 15:00 EYÜPSPOR 2-1 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2017 15:00 KIZILCABÖLÜKSPOR 2-1 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2017 16:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR 3-0 BUGSAŞ SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2017 17:30 AFJET AFYONSPOR 2-0 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
21 Eylül 2017 19:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-0 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
2.Tur Maçları
29 Ağustos 2017 13:30 KARS 36 SPOR 1-0 MUŞ SPOR FC Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2017 14:30 AĞRI 1970 SPOR 0-1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2017 15:30 ELAZİZ BELEDİYESPOR 2-5 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2017 16:30 EDİRNESPOR 3-0 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 13:30 SİNOPSPOR 0-0
(Pen. 6-5)
ERBAASPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 13:30 1461 TRABZON 0-0
(Pen. 4-5)
ARSİNSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15:00 OFSPOR A.Ş. 2-1 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15:00 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1-2 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15:00 12 BİNGÖL SPOR 1-1
(Pen. 3-4)
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15:00 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1-2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15:00 CİZRE SPOR 1-0 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15:30 DÜZCESPOR 1-0 KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15:30 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
BARTINSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15:30 ANKARA DEMİRSPOR 2-2
(Pen. 5-3)
ANKARA ADLİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15:30 YOZGATSPOR 1959 FK 0-2 ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15:30 KAYSERİ ERCİYESSPOR 0-4 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15:30 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0-1 KOZAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15:30 PAYASSPOR 1-0 KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 15:30 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2-2
(Uzt. 2-3)
ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16:00 BAYRAMPAŞA 0-0
(Uzt. 1-0)
HALİDE EDİP ADIVARSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16:00 ANADOLU BAĞCILAR SPOR 2-1 ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16:00 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2-1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16:00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1-1
(Uzt. 2-1)
GÖLCÜKSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16:00 TEKİRDAĞSPOR 0-2 ERGENE VELİMEŞE SPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16:00 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
ALTINOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16:00 TİRE 1922 SPOR 2-0 TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16:00 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0-2 BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16:00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0-2 KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16:00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 1-2 KEMERSPOR 2003 Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 16:30 MUĞLASPOR 1-0 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 18:30 TARSUS İDMAN YURDU 2-1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Ağustos 2017 19:00 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0-1 YEŞİL BURSA A.Ş. Detaylar Detaylar
31 Ağustos 2017 14:00 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 4-3 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
1.Tur Maçları
22 Ağustos 2017 14:00 SİNOPSPOR 4-2 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 15:30 IĞDIR ARAS SPOR 1-1
(Pen. 2-5)
KARS 36 SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 15:30 ARTVİN HOPASPOR 3-1 SERHAT ARDAHAN SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 15:30 MARDİN 47 SPOR 0-2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 15:30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 3-0 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 15:30 MUŞ SPOR FC 3-1 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 15:30 AĞRI 1970 SPOR 2-0 62 PERTEK SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 15:30 ARSİNSPOR 1-1
(Pen. 5-3)
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16:00 MODAFEN SPOR 0-1 EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16:00 ERGENE VELİMEŞE SPOR 1-1
(Uzt. 3-2)
EROKSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16:00 ALTINOVA BELEDİYESPOR 4-1 BOZÜYÜK VİTRASPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16:00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2-1 KÜTAHYASPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16:00 TURGUTLUSPOR 3-2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16:00 ISPARTA DAVRAZ SPOR 1-1
(Pen. 7-8)
BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16:00 BARTINSPOR 2-1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16:00 MKE KIRIKKALESPOR 0-3 YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16:00 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 3-2)
1074 ÇANKIRI SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16:00 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16:00 KARAMAN BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 3-4)
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16:00 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
22 Ağustos 2017 16:00 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2-0 ADIYAMAN 1954 SPOR Detaylar Detaylar
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.