TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
2017 U21 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 8. Grup
Takımlar O G B M A Y P
1.SLOVAKYA 8 6 1 1 21 6 19
2.HOLLANDA 8 4 2 2 15 10 14
3.TÜRKİYE 8 3 2 3 7 8 11
4.BELARUS 8 2 2 4 7 11 8
5.KIBRIS RUM KESİMİ 8 1 1 6 4 19 4
52 takımın 9 grupta; 7'si 6'şarlı, 2'si 5'erli olmak üzere mücadele edeceği 2017 UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri sonunda grup liderleri, finallere katılmaya hak kazanacak. Tüm grupların en iyi 4 ikincisi ise 2'şerli olarak birbiriyle eşleşerek Play-Off oynayacak. Çift maç eliminasyon sistemiyle oynanacak Play-Off maçları sonunda iki takım daha finallere yükselecek.  Ev sahibi Polonya ise ilk kez 12 takımla düzenlenecek finallere direkt olarak katılacak.
Tüm Maçlar
Tüm Maçlar
04.09.2015 19:30
De Adelaarshorst
8. Grup
HOLLANDA
4 - 0
KIBRIS RUM KESİMİ

06.09.2015 17:00
City Stadium
8. Grup
BELARUS
1 - 0
SLOVAKYA

08.09.2015 19:45
Recep Tayyip Erdoğan
8. Grup
TÜRKİYE
0 - 1
HOLLANDA

08.10.2015 18:20
Spartak Myjav
8. Grup
SLOVAKYA
2 - 0
KIBRIS RUM KESİMİ

09.10.2015 14:00
City Stadium
8. Grup
BELARUS
0 - 2
TÜRKİYE

11.10.2015 15:30
De Goffert
8. Grup
HOLLANDA
1 - 3
SLOVAKYA

13.10.2015 17:00
Ammochostos
8. Grup
KIBRIS RUM KESİMİ
0 - 1
BELARUS

12.11.2015 14:30
Ammochostos
8. Grup
KIBRIS RUM KESİMİ
0 - 3
TÜRKİYE

12.11.2015 19:30
Willem II
8. Grup
HOLLANDA
1 - 0
BELARUS

17.11.2015 17:30
Gorodskoi
8. Grup
BELARUS
2 - 2
KIBRIS RUM KESİMİ

17.11.2015 19:00
Spartak Myjava
8. Grup
SLOVAKYA
4 - 2
HOLLANDA

29.03.2016 18:45
Spartak Myjava
8. Grup
SLOVAKYA
5 - 0
TÜRKİYE

01.09.2016 19:30
Osmanlı Stadyumu - Ankara
8. Grup
TÜRKİYE
0 - 1
KIBRIS RUM KESİMİ

02.09.2016 18:15
Minsk Stadyumu - Minsk
8. Grup
BELARUS
2 - 2
HOLLANDA

06.09.2016 16:30
Ammochostos Stadyumu - Larnaca
8. Grup
KIBRIS RUM KESİMİ
0 - 3
SLOVAKYA

06.09.2016 19:30
Osmanlı Stadyumu - Ankara
8. Grup
TÜRKİYE
1 - 0
BELARUS

06.10.2016 19:30
AZ Stadion - Alkmaar
8. Grup
HOLLANDA
0 - 0
TÜRKİYE

07.10.2016 19:30
Spartak Myjava Stadyumu Myjava
8. Grup
SLOVAKYA
3 - 1
BELARUS

11.10.2016 17:00
Ammochostos Stadyumu - Larnaca
8. Grup
KIBRIS RUM KESİMİ
1 - 4
HOLLANDA

11.10.2016 17:00
Alanya Oba Stadyumu - Antalya
8. Grup
TÜRKİYE
1 - 1
SLOVAKYA

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.