TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 3. Lig » 2016 - 2017 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
2 Kasım 2016 13:00 24ERZİNCANSPOR 1-1 CİZRE SPOR Detaylar Detaylar
2 Kasım 2016 13:30 GÖLCÜKSPOR 2-2 ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
2 Kasım 2016 13:30 KARTALSPOR 0-3 KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
2 Kasım 2016 13:30 ALTAY 1-1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
2 Kasım 2016 13:30 ÇORUM BELEDİYESPOR 4-2 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
2 Kasım 2016 13:30 KIZILCABÖLÜKSPOR 2-2 KÜTAHYASPOR Detaylar Detaylar
2 Kasım 2016 13:30 KOZAN BLD.SPOR 0-0 MANAVGATSPOR Detaylar Detaylar
2 Kasım 2016 13:30 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0-0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
2 Kasım 2016 13:30 BEYLERBEYİSPOR 1-1 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 10 6 4 0 13 2 11 22
2.ÇORUM BELEDİYESPOR 11 6 2 3 21 11 10 20
3.KOCAELİSPOR 10 5 3 2 17 7 10 18
4.TEKİRDAĞSPOR 10 5 3 2 11 7 4 18
5.ALTAY 11 4 4 3 15 10 5 16
6.VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 11 4 4 3 10 15 -5 16
7.ANKARA DEMİRSPOR 11 4 3 4 15 13 2 15
8.KARTALSPOR 11 4 3 4 11 12 -1 15
9.CİZRE SPOR 11 3 5 3 9 15 -6 14
10.KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 10 4 1 5 22 17 5 13
11.BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 10 3 4 3 10 8 2 13
12.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 10 3 4 3 6 8 -2 13
13.KOZAN BLD.SPOR 10 3 3 4 11 10 1 12
14.MANAVGATSPOR 10 2 6 2 7 11 -4 12
15.KIZILCABÖLÜKSPOR 11 2 5 4 12 14 -2 11
16.KÜTAHYASPOR 10 2 4 4 11 17 -6 10
17.ERZİN BELEDİYESPOR 11 2 4 5 10 18 -8 10
18.GÖLCÜKSPOR 10 2 3 5 11 18 -7 9
19.BEYLERBEYİSPOR 10 1 3 6 8 17 -9 6

Spor Toto 3.Lig
01 Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 0 TEKİRDAĞSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MANAVGATSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ALTAY 2 - 0 24ERZİNCANSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 1 BEYLERBEYİSPOR
KARTALSPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
KÜTAHYASPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 4 - 1 CİZRE SPOR
2.Hafta
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 4 ALTAY
TEKİRDAĞSPOR 2 - 0 KARTALSPOR
24ERZİNCANSPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 KÜTAHYASPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 KOZAN BLD.SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 KOCAELİSPOR
3.Hafta
ALTAY 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 24ERZİNCANSPOR
KÜTAHYASPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 5 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
KOZAN BLD.SPOR 3 - 1 BEYLERBEYİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
4.Hafta
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 KARTALSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 ALTAY
MANAVGATSPOR 1 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 3 KOCAELİSPOR
24ERZİNCANSPOR 0 - 0 KOZAN BLD.SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
5.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 MANAVGATSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 4 - 1 KÜTAHYASPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 2 TEKİRDAĞSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 24ERZİNCANSPOR
KOZAN BLD.SPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
KARTALSPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ALTAY 0 - 0 CİZRE SPOR
6.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
24ERZİNCANSPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 1 ALTAY
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 3 KARTALSPOR
CİZRE SPOR 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 KOZAN BLD.SPOR
MANAVGATSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
KÜTAHYASPOR 1 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
7.Hafta
KARTALSPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 KÜTAHYASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 TEKİRDAĞSPOR
KOZAN BLD.SPOR 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
ALTAY 2 - 3 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
8.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 0 BEYLERBEYİSPOR
MANAVGATSPOR 1 - 1 ALTAY
KÜTAHYASPOR 3 - 2 KARTALSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 24ERZİNCANSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 3 - 4 KOCAELİSPOR
CİZRE SPOR 2 - 1 KOZAN BLD.SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
9.Hafta
ALTAY 1 - 0 KÜTAHYASPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 0 MANAVGATSPOR
24ERZİNCANSPOR 1 - 2 TEKİRDAĞSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
KOZAN BLD.SPOR 3 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
KARTALSPOR 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
10.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 KOZAN BLD.SPOR
KÜTAHYASPOR 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 24ERZİNCANSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 KARTALSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 1 ALTAY
CİZRE SPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
MANAVGATSPOR 3 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
11.Hafta
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
24ERZİNCANSPOR 1 - 1 CİZRE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 2 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
KARTALSPOR 0 - 3 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ALTAY 1 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KOZAN BLD.SPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 KÜTAHYASPOR
12.Hafta
MANAVGATSPOR 1 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
KÜTAHYASPOR 2 - 1 KOZAN BLD.SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 24ERZİNCANSPOR
CİZRE SPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 BEYLERBEYİSPOR
KOCAELİSPOR 5 - 3 ALTAY
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
13.Hafta
KOZAN BLD.SPOR 2 - 2 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
24ERZİNCANSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ALTAY 1 - 1 KARTALSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 3 KOCAELİSPOR
BEYLERBEYİSPOR 4 - 1 MANAVGATSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 KÜTAHYASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 CİZRE SPOR
14.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 6 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 KOZAN BLD.SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 0 TEKİRDAĞSPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KÜTAHYASPOR 3 - 3 BEYLERBEYİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
MANAVGATSPOR 1 - 1 24ERZİNCANSPOR
KARTALSPOR 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
15.Hafta
BEYLERBEYİSPOR 2 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 0 KARTALSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 ALTAY
KOZAN BLD.SPOR 3 - 3 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 MANAVGATSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
24ERZİNCANSPOR 3 - 0 KÜTAHYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
16.Hafta
ALTAY 3 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
KÜTAHYASPOR 0 - 4 GÖLCÜKSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 1 CİZRE SPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KARTALSPOR 4 - 1 KOZAN BLD.SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
MANAVGATSPOR 2 - 1 TEKİRDAĞSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 BEYLERBEYİSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 2 24ERZİNCANSPOR
17.Hafta
GÖLCÜKSPOR 3 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR 0 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KOZAN BLD.SPOR 0 - 2 ALTAY
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 KARTALSPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 MANAVGATSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 0 KÜTAHYASPOR
24ERZİNCANSPOR 2 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
18.Hafta
ALTAY 2 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 4 - 0 TEKİRDAĞSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 KOZAN BLD.SPOR
KÜTAHYASPOR 3 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
KARTALSPOR 0 - 1 BEYLERBEYİSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MANAVGATSPOR 1 - 1 CİZRE SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
19.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 KARTALSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 2 ALTAY
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 2 KOCAELİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 1 MANAVGATSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 3 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
CİZRE SPOR 3 - 2 KÜTAHYASPOR
KOZAN BLD.SPOR 1 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
20.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 1 ALTAY
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 KÜTAHYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
21.Hafta
KOZAN BLD.SPOR 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
ALTAY 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
KÜTAHYASPOR 1 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KARTALSPOR 1 - 2 TEKİRDAĞSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 3 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 CİZRE SPOR
22.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 KOZAN BLD.SPOR
MANAVGATSPOR 0 - 0 KÜTAHYASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 2 ALTAY
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KARTALSPOR
23.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 BEYLERBEYİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KOZAN BLD.SPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 4 - 0 MANAVGATSPOR
ALTAY 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
KOCAELİSPOR 4 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
KARTALSPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
24.Hafta
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 KOZAN BLD.SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MANAVGATSPOR 1 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
KÜTAHYASPOR 2 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 1 KARTALSPOR
CİZRE SPOR 0 - 3 ALTAY
25.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
BEYLERBEYİSPOR 3 - 3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 KÜTAHYASPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 MANAVGATSPOR
KOZAN BLD.SPOR 2 - 0 TEKİRDAĞSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ALTAY 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 CİZRE SPOR
26.Hafta
CİZRE SPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 KOZAN BLD.SPOR
KÜTAHYASPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 3 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 BEYLERBEYİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 ALTAY
MANAVGATSPOR 2 - 2 KARTALSPOR
27.Hafta
ALTAY 4 - 1 MANAVGATSPOR
KARTALSPOR 1 - 2 KÜTAHYASPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 3 TEKİRDAĞSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KOZAN BLD.SPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
28.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MANAVGATSPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 0 KARTALSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 1 BEYLERBEYİSPOR
KÜTAHYASPOR 1 - 1 ALTAY
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 KOCAELİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 2 KOZAN BLD.SPOR
CİZRE SPOR 0 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
29.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 KÜTAHYASPOR
KARTALSPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
ALTAY 5 - 2 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
KOZAN BLD.SPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
30.Hafta
KÜTAHYASPOR 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 ALTAY
KOCAELİSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
MANAVGATSPOR 0 - 1 KOZAN BLD.SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 4 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
31.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 MANAVGATSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KOZAN BLD.SPOR 1 - 1 KÜTAHYASPOR
ALTAY 1 - 1 KOCAELİSPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 CİZRE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
32.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 4 - 1 GÖLCÜKSPOR
MANAVGATSPOR 3 - 2 BEYLERBEYİSPOR
KARTALSPOR 0 - 1 ALTAY
CİZRE SPOR 0 - 0 TEKİRDAĞSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 1 KOZAN BLD.SPOR
KÜTAHYASPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
33.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 2 MANAVGATSPOR
BEYLERBEYİSPOR 4 - 0 KÜTAHYASPOR
KOZAN BLD.SPOR 1 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 4 KOCAELİSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 KARTALSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 CİZRE SPOR
34.Hafta
KARTALSPOR 0 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
KÜTAHYASPOR 0 - 4 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ALTAY 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 4 - 4 BEYLERBEYİSPOR
MANAVGATSPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 0 KOZAN BLD.SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 1 TEKİRDAĞSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
35.Hafta
TEKİRDAĞSPOR 2 - 1 MANAVGATSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 KÜTAHYASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
KOZAN BLD.SPOR 2 - 1 KARTALSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 0 ALTAY
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 2 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR 3 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
36.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 CİZRE SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 4 GÖLCÜKSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 2 BEYLERBEYİSPOR
ALTAY 2 - 4 KOZAN BLD.SPOR
MANAVGATSPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KÜTAHYASPOR 2 - 1 TEKİRDAĞSPOR
KARTALSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
37.Hafta
CİZRE SPOR 4 - 0 MANAVGATSPOR
GÖLCÜKSPOR 5 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KÜTAHYASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 ALTAY
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 KARTALSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 4 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
KOZAN BLD.SPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
38.Hafta
KARTALSPOR 3 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ALTAY 6 - 1 BEYLERBEYİSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 KOZAN BLD.SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KÜTAHYASPOR 1 - 2 CİZRE SPOR
MANAVGATSPOR 2 - 4 ERZİN BELEDİYESPOR
Spor Toto 3.Lig
02 Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
KIRIKHANSPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
ERBAASPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
YOMRASPOR 0 - 0 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DERSİM SPOR 2 - 0 KEMERSPOR 2003
PAZARSPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 ÇATALCA SPOR
2.Hafta
KEMERSPOR 2003 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
ÇATALCA SPOR 2 - 1 PAZARSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 1 ERBAASPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 0 - 0 KIRIKHANSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 YOMRASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 DÜZCESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 DERSİM SPOR
3.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 4 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
DERSİM SPOR 1 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YOMRASPOR 0 - 1 KIRIKHANSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 3 - 0 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
PAZARSPOR 0 - 0 KEMERSPOR 2003
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
ERBAASPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
4.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ÇATALCA SPOR 2 - 0 TİRE 1922 SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 2 ERBAASPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 PAZARSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 0 YOMRASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 1 DÜZCESPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 2 - 3 DERSİM SPOR
5.Hafta
YOMRASPOR 1 - 1 DÜZCESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERBAASPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
DERSİM SPOR 0 - 1 KIRIKHANSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 KEMERSPOR 2003
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 4 - 0 ÇATALCA SPOR
6.Hafta
KIRIKHANSPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 0 - 2 PAZARSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 ERBAASPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 2 YOMRASPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 DERSİM SPOR
7.Hafta
YOMRASPOR 0 - 0 DERSİM SPOR
PAZARSPOR 0 - 2 KIRIKHANSPOR
ERBAASPOR 2 - 1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 2 SİLİVRİSPOR
TİRE 1922 SPOR 3 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 6 - 2 DÜZCESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 KEMERSPOR 2003
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 1 ÇATALCA SPOR
8.Hafta
DERSİM SPOR 0 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
DÜZCESPOR 2 - 1 PAZARSPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 ERBAASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. 3 - 0 YOMRASPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇATALCA SPOR 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
9.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 2 KIRIKHANSPOR
ERBAASPOR 1 - 1 DÜZCESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 1 SİLİVRİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 2 KEMERSPOR 2003
YOMRASPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 ÇATALCA SPOR
PAZARSPOR 2 - 0 DERSİM SPOR
10.Hafta
DÜZCESPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
DERSİM SPOR 2 - 2 ERBAASPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 4 - 0 PAZARSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇATALCA SPOR 4 - 0 YOMRASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 3 DERİNCE SPOR A.Ş.
11.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 0 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 KIRIKHANSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 DÜZCESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 SİLİVRİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YOMRASPOR 3 - 1 PAZARSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 0 KEMERSPOR 2003
ERBAASPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 DERSİM SPOR
12.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 TİRE 1922 SPOR
PAZARSPOR 1 - 2 ERBAASPOR
DERSİM SPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 0 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 1 YOMRASPOR
KIRIKHANSPOR 4 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
13.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 0 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 2 KIRIKHANSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 2 DÜZCESPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 1 - 2 SİLİVRİSPOR
TİRE 1922 SPOR 4 - 1 PAZARSPOR
YOMRASPOR 1 - 2 ERBAASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 DERSİM SPOR
14.Hafta
ERBAASPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 KEMERSPOR 2003
PAZARSPOR 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DÜZCESPOR 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 1 - 1 YOMRASPOR
DERSİM SPOR 0 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
15.Hafta
KEMERSPOR 2003 1 - 1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
ÇATALCA SPOR 2 - 0 KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 YOMRASPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 SİLİVRİSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 PAZARSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 ERBAASPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 1 DERSİM SPOR
16.Hafta
DÜZCESPOR 3 - 2 ÇATALCA SPOR
DERSİM SPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
KIRIKHANSPOR 2 - 0 KEMERSPOR 2003
ERBAASPOR 0 - 3 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 2 SİLİVRİSPOR
YOMRASPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
17.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 2 YOMRASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 2 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 1 DÜZCESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 0 ERBAASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 PAZARSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 TİRE 1922 SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ÇATALCA SPOR 2 - 1 DERSİM SPOR
18.Hafta
KEMERSPOR 2003 3 - 1 DERSİM SPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 2 PAZARSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 3 ERBAASPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 KIRIKHANSPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 0 YOMRASPOR
19.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 0 - 0 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 3 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DERSİM SPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
YOMRASPOR 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 KEMERSPOR 2003
ERBAASPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
20.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
KEMERSPOR 2003 4 - 1 PAZARSPOR
ÇATALCA SPOR 3 - 2 ERBAASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 2 DÜZCESPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 YOMRASPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 3 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 DERSİM SPOR
21.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ERBAASPOR 1 - 1 KEMERSPOR 2003
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
DERSİM SPOR 2 - 0 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
DÜZCESPOR 1 - 1 KIRIKHANSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 5 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YOMRASPOR 1 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
22.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 5 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DÜZCESPOR 0 - 0 YOMRASPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 ERBAASPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 PAZARSPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 1 DERSİM SPOR
23.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 KEMERSPOR 2003
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 0 KIRIKHANSPOR
ERBAASPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 SİLİVRİSPOR
YOMRASPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
DERSİM SPOR 2 - 1 DÜZCESPOR
PAZARSPOR 1 - 2 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
24.Hafta
ÇATALCA SPOR 2 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
DERSİM SPOR 1 - 0 YOMRASPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 2 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 PAZARSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 1 ERBAASPOR
25.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 DÜZCESPOR
ERBAASPOR 0 - 0 KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 3 KEMERSPOR 2003
YOMRASPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 0 ÇATALCA SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 0 DERSİM SPOR
26.Hafta
ÇATALCA SPOR 3 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
KIRIKHANSPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
DERSİM SPOR 2 - 1 PAZARSPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 YOMRASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 4 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 2 - 5 ERBAASPOR
27.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 KEMERSPOR 2003
YOMRASPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
PAZARSPOR 1 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 DÜZCESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 3 - 2 KIRIKHANSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 5 - 2 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
ERBAASPOR 2 - 0 DERSİM SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 SİLİVRİSPOR
28.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 0 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 2 - 2 ÇATALCA SPOR
DERSİM SPOR 5 - 4 TİRE 1922 SPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
DÜZCESPOR 4 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 1 ERBAASPOR
PAZARSPOR 2 - 0 YOMRASPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
29.Hafta
YOMRASPOR 2 - 1 KEMERSPOR 2003
ERBAASPOR 2 - 0 PAZARSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 3 - 2 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 1 KIRIKHANSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 DÜZCESPOR
ÇATALCA SPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 DERSİM SPOR
30.Hafta
KIRIKHANSPOR 2 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
ERBAASPOR 1 - 1 YOMRASPOR
DÜZCESPOR 4 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 ÇATALCA SPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 0 - 6 YEŞİL BURSA A.Ş.
SİLİVRİSPOR 1 - 0 KEMERSPOR 2003
DERSİM SPOR 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
31.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 3 - 1 PAZARSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 5 ERBAASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 0 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 4 - 1 KIRIKHANSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 1 DÜZCESPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YOMRASPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 1 DERSİM SPOR
32.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DERSİM SPOR 3 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 2 - 2 ÇATALCA SPOR
YOMRASPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ERBAASPOR 3 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
PAZARSPOR 1 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 2 - 5 KEMERSPOR 2003
33.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 3 PAZARSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 ERBAASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 4 - 2 TİRE 1922 SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
KEMERSPOR 2003 4 - 1 KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 2 YOMRASPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 DÜZCESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 3 - 0 DERSİM SPOR
34.Hafta
PAZARSPOR 0 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 2 - 5 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 0 - 2 SİLİVRİSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 4 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
DÜZCESPOR 5 - 3 KEMERSPOR 2003
YOMRASPOR 1 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DERSİM SPOR 1 - 3 ÇATALCA SPOR
Spor Toto 3.Lig
03 Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
ORHANGAZİSPOR 3 - 1 12 BİNGÖL SPOR
ORDUSPOR 3 - 1 BAYRAMPAŞA
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 4 MUĞLASPOR
PAYASSPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 DÜZYURTSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 MALTEPESPOR
2.Hafta
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 ORDUSPOR
MALTEPESPOR 0 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 1 - 3 ORHANGAZİSPOR
DÜZYURTSPOR 0 - 1 PAYASSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
BAYRAMPAŞA 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
3.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 DÜZYURTSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ORDUSPOR 2 - 2 MUĞLASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 BAYRAMPAŞA
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 5 - 2 12 BİNGÖL SPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 0 MALTEPESPOR
PAYASSPOR 4 - 1 AFJET AFYONSPOR
4.Hafta
DÜZYURTSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 3 ORHANGAZİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 3 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 0 - 2 ORDUSPOR
12 BİNGÖL SPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
MUĞLASPOR 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 0 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
5.Hafta
BAYRAMPAŞA 2 - 1 12 BİNGÖL SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 MUĞLASPOR
ORHANGAZİSPOR 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ORDUSPOR 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 DÜZYURTSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 MALTEPESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 3 - 0 PAYASSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
6.Hafta
PAYASSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
DÜZYURTSPOR 2 - 1 ORHANGAZİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 ORDUSPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 2 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
MUĞLASPOR 2 - 0 BAYRAMPAŞA
7.Hafta
12 BİNGÖL SPOR 0 - 2 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ORDUSPOR 2 - 4 DÜZYURTSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 PAYASSPOR
BAYRAMPAŞA 5 - 0 MALTEPESPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
8.Hafta
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 ORDUSPOR
PAYASSPOR 0 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DÜZYURTSPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
MUĞLASPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 0 - 1 12 BİNGÖL SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
9.Hafta
ORHANGAZİSPOR 2 - 1 PAYASSPOR
MUĞLASPOR 0 - 1 MALTEPESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 4 AFJET AFYONSPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 DÜZYURTSPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
ORDUSPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
10.Hafta
AFJET AFYONSPOR 5 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR 4 - 0 MUĞLASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 12 BİNGÖL SPOR
DÜZYURTSPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 ORHANGAZİSPOR
PAYASSPOR 2 - 1 ORDUSPOR
MALTEPESPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
11.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 PAYASSPOR
ORDUSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 0 - 4 AFJET AFYONSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLASPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 1 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 0 - 3 DÜZYURTSPOR
12.Hafta
PAYASSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
DÜZYURTSPOR 3 - 0 MUĞLASPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 12 BİNGÖL SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 MALTEPESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 ORHANGAZİSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 ORDUSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
13.Hafta
ORDUSPOR 1 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 0 PAYASSPOR
MUĞLASPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 4 BERGAMA BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 0 - 2 DÜZYURTSPOR
14.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
DÜZYURTSPOR 2 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 MUĞLASPOR
PAYASSPOR 2 - 0 12 BİNGÖL SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 BAYRAMPAŞA
ORHANGAZİSPOR 2 - 4 ORDUSPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 0 MALTEPESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 3 ELAZİZ BELEDİYESPOR
15.Hafta
ORDUSPOR 1 - 2 ELAZİZ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 2 - 0 PAYASSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ORHANGAZİSPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR 3 - 0 AFJET AFYONSPOR
DÜZYURTSPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
16.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 12 BİNGÖL SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 MUĞLASPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ORDUSPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 2 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
PAYASSPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
17.Hafta
MUĞLASPOR 0 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
MALTEPESPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 1 PAYASSPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 ORDUSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 5 ELAZİZ BELEDİYESPOR
18.Hafta
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 6 - 1 ORDUSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 PAYASSPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 4 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
19.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 AFJET AFYONSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 MALTEPESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
PAYASSPOR 3 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 2 MUĞLASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 5 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 BAYRAMPAŞA
ORDUSPOR 3 - 2 12 BİNGÖL SPOR
20.Hafta
BAYRAMPAŞA 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
12 BİNGÖL SPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 2 - 0 ORDUSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 PAYASSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
21.Hafta
ORDUSPOR 1 - 2 MALTEPESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
ORHANGAZİSPOR 5 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 2 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
PAYASSPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 MUĞLASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 12 BİNGÖL SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 2 BAYRAMPAŞA
22.Hafta
12 BİNGÖL SPOR 2 - 2 BAYRAMPAŞA
MUĞLASPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
MALTEPESPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 1 ORDUSPOR
PAYASSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
23.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 PAYASSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 3 MALTEPESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ORDUSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 MUĞLASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 12 BİNGÖL SPOR
24.Hafta
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 ORDUSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 1 ORHANGAZİSPOR
PAYASSPOR 0 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLASPOR 2 - 0 12 BİNGÖL SPOR
MALTEPESPOR 1 - 3 BAYRAMPAŞA
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
25.Hafta
12 BİNGÖL SPOR 1 - 0 MALTEPESPOR
ORDUSPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 PAYASSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 1 MUĞLASPOR
26.Hafta
MALTEPESPOR 0 - 1 MUĞLASPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 0 12 BİNGÖL SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
PAYASSPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 4 - 0 ORDUSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
27.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR 5 - 1 MALTEPESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 4 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
MUĞLASPOR 3 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
12 BİNGÖL SPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 AFJET AFYONSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
ORDUSPOR 0 - 0 PAYASSPOR
28.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 ORHANGAZİSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 5 - 0 ORDUSPOR
PAYASSPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 2 12 BİNGÖL SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 4 - 1 MUĞLASPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 0 BAYRAMPAŞA
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
DENİZLİ FUTBOL A SPOR 0 - 2 ELAZİZ BELEDİYESPOR
29.Hafta
BAYRAMPAŞA 4 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 1 - 3 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
ORDUSPOR 2 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 1 - 0 DENİZLİ FUTBOL A SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 5 - 0 PAYASSPOR
30.Hafta
DENİZLİ FUTBOL A SPOR 2 - 1 ORDUSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 2 MALTEPESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 3 - 0 MUĞLASPOR
PAYASSPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 12 BİNGÖL SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 5 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ORHANGAZİSPOR 1 - 3 ELAZİZ BELEDİYESPOR
31.Hafta
MUĞLASPOR 1 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 2 DENİZLİ FUTBOL A SPOR
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 PAYASSPOR
ORDUSPOR 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
32.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 1 ORDUSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 3 - 2 MALTEPESPOR
PAYASSPOR 1 - 1 MUĞLASPOR
DENİZLİ FUTBOL A SPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 12 BİNGÖL SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 BAYRAMPAŞA
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 4 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
33.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
12 BİNGÖL SPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ORDUSPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 1 DENİZLİ FUTBOL A SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 ORHANGAZİSPOR
MALTEPESPOR 0 - 0 PAYASSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
34.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 MALTEPESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 4 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ORDUSPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
PAYASSPOR 0 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA
DENİZLİ FUTBOL A SPOR 1 - 3 12 BİNGÖL SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 6 - 2 MUĞLASPOR
.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.