TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
2 Aralık 2017 13:30 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
2 Aralık 2017 13:30 HALİDE EDİP ADIVARSPOR - KEMERSPOR 2003 Detaylar Detaylar
3 Aralık 2017 13:00 OFSPOR A.Ş. - ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
3 Aralık 2017 13:00 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
3 Aralık 2017 13:00 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - YOMRASPOR Detaylar Detaylar
3 Aralık 2017 13:30 BERGAMA BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
3 Aralık 2017 13:30 ERBAASPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
3 Aralık 2017 13:30 ÇANAKKALE DARDANEL SK - 12 BİNGÖL SPOR Detaylar Detaylar
3 Aralık 2017 13:30 KOZAN BELEDİYESPOR - ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 12 9 2 1 22 6 16 29
2.DÜZCESPOR 12 7 1 4 17 16 1 22
3.BAYRAMPAŞA 12 6 3 3 12 8 4 21
4.KEMERSPOR 2003 12 5 5 2 23 16 7 20
5.OFSPOR A.Ş. 12 6 1 5 17 10 7 19
6.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 12 4 5 3 17 13 4 17
7.BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 12 4 5 3 14 11 3 17
8.KOZAN BELEDİYESPOR 12 5 2 5 19 19 0 17
9.12 BİNGÖL SPOR 12 4 4 4 11 13 -2 16
10.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 12 3 6 3 12 11 1 15
11.ÇANAKKALE DARDANEL SK 12 3 5 4 14 16 -2 14
12.YOMRASPOR 12 4 2 6 10 15 -5 14
13.BERGAMA BELEDİYESPOR 12 4 2 6 15 21 -6 14
14.YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 12 4 2 6 13 20 -7 14
15.ERBAASPOR 12 3 4 5 11 11 0 13
16.ÇATALCA SPOR 12 3 4 5 8 13 -5 13
17.ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 12 1 6 5 9 17 -8 9
18.ERZİN BELEDİYESPOR 12 2 3 7 7 15 -8 9

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 3. Lig
01 Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 2 - 4 BERGAMA BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 6 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
YOMRASPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 ERBAASPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
2.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 12 BİNGÖL SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 YOMRASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 KEMERSPOR 2003
ERBAASPOR 4 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
3.Hafta
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 ERBAASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 3 KOZAN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 0 - 2 ÇATALCA SPOR
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
KEMERSPOR 2003 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4.Hafta
ERBAASPOR 1 - 0 12 BİNGÖL SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 4 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 3 KEMERSPOR 2003
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 1 YOMRASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 2 DÜZCESPOR
5.Hafta
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 1 BAYRAMPAŞA
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
DÜZCESPOR 0 - 4 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 0 YOMRASPOR
6.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 4 OFSPOR A.Ş.
YOMRASPOR 1 - 2 KEMERSPOR 2003
KOZAN BELEDİYESPOR 4 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 ERBAASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 12 BİNGÖL SPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 DÜZCESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
7.Hafta
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 2 BAYRAMPAŞA
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1 - 1 YOMRASPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
12 BİNGÖL SPOR 3 - 1 KEMERSPOR 2003
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
ERBAASPOR 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
8.Hafta
BAYRAMPAŞA 2 - 0 DÜZCESPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 ÇANAKKALE DARDANEL SK
YOMRASPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 ERBAASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 12 BİNGÖL SPOR
KEMERSPOR 2003 3 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
9.Hafta
12 BİNGÖL SPOR 2 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 2 BAYRAMPAŞA
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 KEMERSPOR 2003
DÜZCESPOR 1 - 0 YOMRASPOR
ERBAASPOR 0 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
10.Hafta
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRASPOR 3 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 3 OFSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 0 - 1 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 2 ERBAASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 12 BİNGÖL SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 2 DÜZCESPOR
11.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 3 - 0 YOMRASPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 0 KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 0 BAYRAMPAŞA
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 2 - 0 ÇATALCA SPOR
DÜZCESPOR 3 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
12.Hafta
BAYRAMPAŞA 1 - 0 ERBAASPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 2 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 12 BİNGÖL SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 DÜZCESPOR
13.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ÇATALCA SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
12 BİNGÖL SPOR - DÜZCESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - BAYRAMPAŞA
OFSPOR A.Ş. - KEMERSPOR 2003
KOZAN BELEDİYESPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR - YOMRASPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
14.Hafta
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - OFSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KOZAN BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - 12 BİNGÖL SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - ERBAASPOR
BAYRAMPAŞA - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
DÜZCESPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
YOMRASPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
15.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - KEMERSPOR 2003
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - DÜZCESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA
ÇANAKKALE DARDANEL SK - 12 BİNGÖL SPOR
OFSPOR A.Ş. - ERZİN BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - ÇATALCA SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - YOMRASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
16.Hafta
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA - KOZAN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
DÜZCESPOR - OFSPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
17.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
KOZAN BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇATALCA SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BAYRAMPAŞA
ERBAASPOR - DÜZCESPOR
OFSPOR A.Ş. - ÇANAKKALE DARDANEL SK
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
18.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR - 12 BİNGÖL SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - YOMRASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
19.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
12 BİNGÖL SPOR - OFSPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DÜZCESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
YOMRASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA - ÇATALCA SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
20.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR - DÜZCESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA - 12 BİNGÖL SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
ÇATALCA SPOR - YOMRASPOR
ERBAASPOR - OFSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KEMERSPOR 2003
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
21.Hafta
12 BİNGÖL SPOR - ERBAASPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
OFSPOR A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 - ÇATALCA SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - BERGAMA BELEDİYESPOR
YOMRASPOR - BAYRAMPAŞA
DÜZCESPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
22.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ERZİN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR - 12 BİNGÖL SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ERBAASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA - KEMERSPOR 2003
ÇATALCA SPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - OFSPOR A.Ş.
23.Hafta
ERBAASPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KEMERSPOR 2003 - YOMRASPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
12 BİNGÖL SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DÜZCESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA
ERZİN BELEDİYESPOR - ÇATALCA SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. - BERGAMA BELEDİYESPOR
24.Hafta
ÇATALCA SPOR - DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇANAKKALE DARDANEL SK
KEMERSPOR 2003 - 12 BİNGÖL SPOR
BAYRAMPAŞA - ERZİN BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - OFSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
YOMRASPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
25.Hafta
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
12 BİNGÖL SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - ÇATALCA SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERBAASPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - BAYRAMPAŞA
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
26.Hafta
YOMRASPOR - DÜZCESPOR
BAYRAMPAŞA - ÇANAKKALE DARDANEL SK
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
KEMERSPOR 2003 - ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - OFSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERBAASPOR
ÇATALCA SPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
27.Hafta
DÜZCESPOR - KEMERSPOR 2003
ERZİN BELEDİYESPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - YOMRASPOR
OFSPOR A.Ş. - ÇATALCA SPOR
ERBAASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
28.Hafta
KOZAN BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - ÇANAKKALE DARDANEL SK
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - DÜZCESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA - OFSPOR A.Ş.
YOMRASPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR - ERBAASPOR
29.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. - YOMRASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ÇATALCA SPOR
DÜZCESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR - BAYRAMPAŞA
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
12 BİNGÖL SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
30.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BERGAMA BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
ÇATALCA SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BAYRAMPAŞA - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMERSPOR 2003 - OFSPOR A.Ş.
YOMRASPOR - ERBAASPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
31.Hafta
ERBAASPOR - KEMERSPOR 2003
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YOMRASPOR
12 BİNGÖL SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ÇATALCA SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BAYRAMPAŞA
ÇANAKKALE DARDANEL SK - DÜZCESPOR
OFSPOR A.Ş. - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
32.Hafta
ÇATALCA SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
BAYRAMPAŞA - BERGAMA BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRASPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
DÜZCESPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - OFSPOR A.Ş.
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
33.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - 12 BİNGÖL SPOR
ERBAASPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ÇATALCA SPOR
OFSPOR A.Ş. - DÜZCESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
34.Hafta
YOMRASPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - OFSPOR A.Ş.
DÜZCESPOR - ERBAASPOR
12 BİNGÖL SPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
TFF 3. Lig
02 Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
EROKSPOR A.Ş. 2 - 0 MUĞLASPOR
1461 TRABZON 1 - 1 KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
2.Hafta
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 1461 TRABZON
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 3 - 3 TİRE 1922 SPOR
MUĞLASPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRIKHANSPOR 0 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 EROKSPOR A.Ş.
3.Hafta
TURGUTLUSPOR 3 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
EROKSPOR A.Ş. 1 - 2 PAZARSPOR
1461 TRABZON 2 - 3 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 MUĞLASPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
4.Hafta
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 2 - 2 TURGUTLUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 TİRE 1922 SPOR
PAZARSPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLASPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 2 EROKSPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 1461 TRABZON
5.Hafta
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
EROKSPOR A.Ş. 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 PAZARSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1461 TRABZON 1 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
6.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
MUĞLASPOR 3 - 0 1461 TRABZON
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 2 - 1 KIRIKHANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 EROKSPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 GÖLCÜKSPOR
PAZARSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
7.Hafta
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TİRE 1922 SPOR 5 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 3 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON 0 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 1 MUĞLASPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 EROKSPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TURGUTLUSPOR 1 - 1 PAZARSPOR
8.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 4 TURGUTLUSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 TİRE 1922 SPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 1 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
PAZARSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
EROKSPOR A.Ş. 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 KIRIKHANSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 2 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
9.Hafta
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 EROKSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRIKHANSPOR 1 - 2 PAZARSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
1461 TRABZON 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
10.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 TURGUTLUSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 1461 TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
PAZARSPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
MUĞLASPOR 2 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
EROKSPOR A.Ş. 1 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
11.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 0 - 0 MUĞLASPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 EROKSPOR A.Ş.
1461 TRABZON 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 1 PAZARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 2 GÖLCÜKSPOR
12.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 KIRIKHANSPOR
MUĞLASPOR 1 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
EROKSPOR A.Ş. 1 - 4 1461 TRABZON
GÖLCÜKSPOR 2 - 5 TURGUTLUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 4 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
TİRE 1922 SPOR 4 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
13.Hafta
1461 TRABZON - GÖLCÜKSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
MUĞLASPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
TURGUTLUSPOR - TİRE 1922 SPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - PAZARSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR - EROKSPOR A.Ş.
14.Hafta
GÖLCÜKSPOR - KIRIKHANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
TİRE 1922 SPOR - 1461 TRABZON
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR - MUĞLASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
EROKSPOR A.Ş. - YEŞİL BURSA A.Ş.
15.Hafta
1461 TRABZON - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR - TİRE 1922 SPOR
PAZARSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - KAYSERİ ERCİYESSPOR
MUĞLASPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
YEŞİL BURSA A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
TURGUTLUSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - EROKSPOR A.Ş.
16.Hafta
GÖLCÜKSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR - 1461 TRABZON
KAYSERİ ERCİYESSPOR - MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KIRIKHANSPOR
EROKSPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - PAZARSPOR
TİRE 1922 SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
17.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - GÖLCÜKSPOR
MUĞLASPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
YEŞİL BURSA A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1461 TRABZON - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - EROKSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR - TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - TİRE 1922 SPOR
18.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - TİRE 1922 SPOR
PAZARSPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
KIRIKHANSPOR - 1461 TRABZON
YEŞİL BURSA A.Ş. - TURGUTLUSPOR
MUĞLASPOR - EROKSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - GÖLCÜKSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
19.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - PAZARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - KIRIKHANSPOR
GÖLCÜKSPOR - MUĞLASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
TİRE 1922 SPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
EROKSPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
1461 TRABZON - YEŞİL BURSA A.Ş.
20.Hafta
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - 1461 TRABZON
MUĞLASPOR - TİRE 1922 SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - KIRIKHANSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR - EROKSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ERGENE VELİMEŞE SPOR - GÖLCÜKSPOR
21.Hafta
GÖLCÜKSPOR - PAZARSPOR
1461 TRABZON - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KIRIKHANSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
TURGUTLUSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
TİRE 1922 SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - KAYSERİ ERCİYESSPOR
EROKSPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - MUĞLASPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
22.Hafta
MUĞLASPOR - TURGUTLUSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - 1461 TRABZON
PAZARSPOR - TİRE 1922 SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - EROKSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - KIRIKHANSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - GÖLCÜKSPOR
23.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
EROKSPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
YEŞİL BURSA A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
TURGUTLUSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KIRIKHANSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON - MUĞLASPOR
GÖLCÜKSPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
TİRE 1922 SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
24.Hafta
PAZARSPOR - TURGUTLUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - 1461 TRABZON
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - TİRE 1922 SPOR
EROKSPOR A.Ş. - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR - KIRIKHANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - YEŞİL BURSA A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - GÖLCÜKSPOR
25.Hafta
1461 TRABZON - PAZARSPOR
TİRE 1922 SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
GÖLCÜKSPOR - EROKSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
KIRIKHANSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - MUĞLASPOR
TURGUTLUSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KAYSERİ ERCİYESSPOR
26.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR - TURGUTLUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - 1461 TRABZON
MUĞLASPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
EROKSPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÖLCÜKSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - KIRIKHANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
27.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. - PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TİRE 1922 SPOR - GÖLCÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - EROKSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - MUĞLASPOR
KIRIKHANSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
1461 TRABZON - KAYSERİ ERCİYESSPOR
28.Hafta
EROKSPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
MUĞLASPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - 1461 TRABZON
PAZARSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÖLCÜKSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
29.Hafta
KIRIKHANSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR - GÖLCÜKSPOR
1461 TRABZON - EROKSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - ERGENE VELİMEŞE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - MUĞLASPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
30.Hafta
TİRE 1922 SPOR - TURGUTLUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - MUĞLASPOR
PAZARSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR - 1461 TRABZON
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
EROKSPOR A.Ş. - KIRIKHANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - YEŞİL BURSA A.Ş.
31.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. - EROKSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR - GÖLCÜKSPOR
MUĞLASPOR - PAZARSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TURGUTLUSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1461 TRABZON - TİRE 1922 SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - ANKARA DEMİRSPOR
32.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - 1461 TRABZON
KAYSERİ ERCİYESSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
EROKSPOR A.Ş. - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - PAZARSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - TURGUTLUSPOR
TİRE 1922 SPOR - KIRIKHANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÖLCÜKSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
33.Hafta
PAZARSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - EROKSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - GÖLCÜKSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
1461 TRABZON - TURGUTLUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
MUĞLASPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
34.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - 1461 TRABZON
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - MUĞLASPOR
TİRE 1922 SPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
EROKSPOR A.Ş. - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - PAZARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - YEŞİL BURSA A.Ş.
TURGUTLUSPOR - KIRIKHANSPOR
GÖLCÜKSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TFF 3. Lig
03 Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 2 PAYASSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 1 CİZRE SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 0 AYDINSPOR 1923
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 ARSİNSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
2.Hafta
PAYASSPOR 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 TEKİRDAĞSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ARSİNSPOR 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
3.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 3 - 1 PAYASSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 CİZRE SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 3 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 ARSİNSPOR
4.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 AYDINSPOR 1923
PAYASSPOR 0 - 1 TEKİRDAĞSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR 2 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
5.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 3 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 1 KOCAELİSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 0 PAYASSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 3 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
ARSİNSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
6.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
PAYASSPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
CİZRE SPOR 3 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 2 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 1 TEKİRDAĞSPOR
7.Hafta
TEKİRDAĞSPOR 3 - 1 CİZRE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ARSİNSPOR 1 - 2 PAYASSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 1 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 KOCAELİSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
8.Hafta
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 3 - 2 TEKİRDAĞSPOR
PAYASSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 4 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
KOCAELİSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 4 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
9.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 0 PAYASSPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 1 CİZRE SPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 2 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 6 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
10.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 AYDINSPOR 1923
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 2 KOCAELİSPOR
CİZRE SPOR 1 - 2 ARSİNSPOR
PAYASSPOR 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
11.Hafta
KOCAELİSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR 0 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
PAYASSPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 CİZRE SPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
12.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 2 TEKİRDAĞSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 ARSİNSPOR
CİZRE SPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 1 AYDINSPOR 1923
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
13.Hafta
PAYASSPOR - CİZRE SPOR
ARSİNSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
TARSUS İDMAN YURDU - KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
KOCAELİSPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TEKİRDAĞSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
14.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR - AYDINSPOR 1923
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - PAYASSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - KOCAELİSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - TEKİRDAĞSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ARSİNSPOR
CİZRE SPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
15.Hafta
KOCAELİSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TEKİRDAĞSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
AYDINSPOR 1923 - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
16.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - AYDINSPOR 1923
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ARSİNSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - PAYASSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - CİZRE SPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
17.Hafta
ARSİNSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KOCAELİSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
PAYASSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇORUM BELEDİYESPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
CİZRE SPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 - TEKİRDAĞSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
18.Hafta
CİZRE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
AYDINSPOR 1923 - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ARSİNSPOR - TEKİRDAĞSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KOCAELİSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
PAYASSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
19.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ARSİNSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - AYDINSPOR 1923
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - KOCAELİSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - CİZRE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ELAZİZ BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - PAYASSPOR
20.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
PAYASSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KOCAELİSPOR - TEKİRDAĞSPOR
ARSİNSPOR - AYDINSPOR 1923
ÇORUM BELEDİYESPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
CİZRE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
21.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - ÇORUM BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ARSİNSPOR
AYDINSPOR 1923 - TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KOCAELİSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - CİZRE SPOR
TEKİRDAĞSPOR - PAYASSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
22.Hafta
PAYASSPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ÇORUM BELEDİYESPOR - TEKİRDAĞSPOR
KOCAELİSPOR - AYDINSPOR 1923
TARSUS İDMAN YURDU - ARSİNSPOR
CİZRE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
23.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - KOCAELİSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - TARSUS İDMAN YURDU
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - CİZRE SPOR
TEKİRDAĞSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
AYDINSPOR 1923 - PAYASSPOR
24.Hafta
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KOCAELİSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
CİZRE SPOR - TEKİRDAĞSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - AYDINSPOR 1923
PAYASSPOR - ARSİNSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ANKARA ADLİYE SPOR
25.Hafta
TEKİRDAĞSPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - KOCAELİSPOR
AYDINSPOR 1923 - ELAZİZ BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - CİZRE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU - PAYASSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - KIZILCABÖLÜKSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
26.Hafta
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - TEKİRDAĞSPOR
PAYASSPOR - KOCAELİSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
CİZRE SPOR - AYDINSPOR 1923
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ARSİNSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
27.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
AYDINSPOR 1923 - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
KOCAELİSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ELAZİZ BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR - CİZRE SPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - PAYASSPOR
TEKİRDAĞSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
28.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR - PAYASSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
CİZRE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - TEKİRDAĞSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ARSİNSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - KOCAELİSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - AYDINSPOR 1923
29.Hafta
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ÇORUM BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TEKİRDAĞSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
KOCAELİSPOR - CİZRE SPOR
PAYASSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
30.Hafta
CİZRE SPOR - PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - TEKİRDAĞSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ARSİNSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - KOCAELİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - AYDINSPOR 1923
31.Hafta
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
AYDINSPOR 1923 - ANKARA ADLİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ELAZİZ BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KOCAELİSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
32.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - PAYASSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - TEKİRDAĞSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - ARSİNSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - AYDINSPOR 1923
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
33.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ARSİNSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - ANKARA ADLİYE SPOR
CİZRE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - TEKİRDAĞSPOR
AYDINSPOR 1923 - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ÇORUM BELEDİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
KOCAELİSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
34.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - PAYASSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - CİZRE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ÇORUM BELEDİYESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - ARSİNSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ANKARA ADLİYE SPOR - KOCAELİSPOR
TEKİRDAĞSPOR - AYDINSPOR 1923
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.