TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 3. Lig » 2016 - 2017 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
11 Aralık 2016 13:00 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1-0 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Aralık 2016 13:00 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0-0 GÖLCÜKSPOR Detaylar Detaylar
11 Aralık 2016 13:30 KOCAELİSPOR 1-0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
11 Aralık 2016 13:30 KARTALSPOR 0-1 BEYLERBEYİSPOR Detaylar Detaylar
11 Aralık 2016 13:30 ALTAY 2-0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
11 Aralık 2016 13:30 ÇORUM BELEDİYESPOR 1-0 KOZAN BLD.SPOR Detaylar Detaylar
11 Aralık 2016 13:30 MANAVGATSPOR 1-1 CİZRE SPOR Detaylar Detaylar
11 Aralık 2016 13:30 KÜTAHYASPOR 3-0 ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
11 Aralık 2016 13:30 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 4-0 TEKİRDAĞSPOR Detaylar Detaylar
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 17 11 5 1 27 8 19 38
2.KOCAELİSPOR 17 8 6 3 30 17 13 30
3.VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 18 7 8 3 18 18 0 29
4.ÇORUM BELEDİYESPOR 17 8 4 5 29 18 11 28
5.ALTAY 17 7 6 4 27 17 10 27
6.GÖLCÜKSPOR 17 6 6 5 22 20 2 24
7.TEKİRDAĞSPOR 17 6 6 5 16 19 -3 24
8.ANKARA DEMİRSPOR 17 5 7 5 22 21 1 22
9.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 17 5 7 5 15 14 1 22
10.KIZILCABÖLÜKSPOR 17 5 7 5 18 18 0 22
11.ERZİN BELEDİYESPOR 17 5 6 6 19 23 -4 21
12.BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 17 4 8 5 14 14 0 20
13.KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 17 5 4 8 33 33 0 19
14.KARTALSPOR 17 5 4 8 17 22 -5 19
15.BEYLERBEYİSPOR 17 4 5 8 19 25 -6 17
16.CİZRE SPOR 17 3 8 6 13 23 -10 17
17.MANAVGATSPOR 17 3 8 6 13 24 -11 17
18.KÜTAHYASPOR 17 4 5 8 19 31 -12 17
19.KOZAN BLD.SPOR 17 3 6 8 18 24 -6 15

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Spor Toto 3.Lig
01 Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 0 TEKİRDAĞSPOR
KÜTAHYASPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
MANAVGATSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 1 BEYLERBEYİSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 4 - 1 CİZRE SPOR
ALTAY 2 - 0 24ERZİNCANSPOR
KARTALSPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 0 - 4 ALTAY
CİZRE SPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 KÜTAHYASPOR
24ERZİNCANSPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 KOZAN BLD.SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 KOCAELİSPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 0 KARTALSPOR
3.Hafta
KOZAN BLD.SPOR 3 - 1 BEYLERBEYİSPOR
KÜTAHYASPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 5 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KARTALSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ALTAY 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 24ERZİNCANSPOR
4.Hafta
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 3 KOCAELİSPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 KARTALSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
24ERZİNCANSPOR 0 - 0 KOZAN BLD.SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
MANAVGATSPOR 1 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 ALTAY
5.Hafta
KOZAN BLD.SPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 24ERZİNCANSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 MANAVGATSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 4 - 1 KÜTAHYASPOR
KARTALSPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ALTAY 0 - 0 CİZRE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 2 TEKİRDAĞSPOR
6.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 1 ALTAY
CİZRE SPOR 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 3 KARTALSPOR
24ERZİNCANSPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
KÜTAHYASPOR 1 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
MANAVGATSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 KOZAN BLD.SPOR
7.Hafta
KOCAELİSPOR 3 - 0 KÜTAHYASPOR
KOZAN BLD.SPOR 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 TEKİRDAĞSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
ALTAY 2 - 3 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KARTALSPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
8.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
CİZRE SPOR 2 - 1 KOZAN BLD.SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 24ERZİNCANSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 3 - 4 KOCAELİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
KÜTAHYASPOR 3 - 2 KARTALSPOR
MANAVGATSPOR 1 - 1 ALTAY
TEKİRDAĞSPOR 2 - 0 BEYLERBEYİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
9.Hafta
KOZAN BLD.SPOR 3 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
24ERZİNCANSPOR 1 - 2 TEKİRDAĞSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 0 MANAVGATSPOR
ALTAY 1 - 0 KÜTAHYASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KARTALSPOR 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
10.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 24ERZİNCANSPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
MANAVGATSPOR 3 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
KÜTAHYASPOR 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 KARTALSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 1 ALTAY
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 KOZAN BLD.SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
11.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 KÜTAHYASPOR
24ERZİNCANSPOR 1 - 1 CİZRE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 2 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ALTAY 1 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KARTALSPOR 0 - 3 KOCAELİSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KOZAN BLD.SPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
12.Hafta
KOCAELİSPOR 5 - 3 ALTAY
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
MANAVGATSPOR 1 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KÜTAHYASPOR 2 - 1 KOZAN BLD.SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 BEYLERBEYİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 24ERZİNCANSPOR
CİZRE SPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
13.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 KÜTAHYASPOR
KOZAN BLD.SPOR 2 - 2 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 CİZRE SPOR
24ERZİNCANSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 3 KOCAELİSPOR
ALTAY 1 - 1 KARTALSPOR
BEYLERBEYİSPOR 4 - 1 MANAVGATSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
14.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 0 TEKİRDAĞSPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KARTALSPOR 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 6 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MANAVGATSPOR 1 - 1 24ERZİNCANSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 KOZAN BLD.SPOR
KOCAELİSPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
KÜTAHYASPOR 3 - 3 BEYLERBEYİSPOR
15.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KOZAN BLD.SPOR 3 - 3 KOCAELİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 ALTAY
24ERZİNCANSPOR 3 - 0 KÜTAHYASPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 MANAVGATSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 0 KARTALSPOR
16.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 1 CİZRE SPOR
KARTALSPOR 4 - 1 KOZAN BLD.SPOR
ALTAY 3 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 2 24ERZİNCANSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
MANAVGATSPOR 2 - 1 TEKİRDAĞSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KÜTAHYASPOR 0 - 4 GÖLCÜKSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 BEYLERBEYİSPOR
17.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 KARTALSPOR
KOZAN BLD.SPOR 0 - 2 ALTAY
TEKİRDAĞSPOR 1 - 0 KÜTAHYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 MANAVGATSPOR
24ERZİNCANSPOR 2 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 3 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
CİZRE SPOR 0 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
18.Hafta
KARTALSPOR 0 - 1 BEYLERBEYİSPOR
ALTAY 2 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 KOZAN BLD.SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 4 - 0 TEKİRDAĞSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MANAVGATSPOR 1 - 1 CİZRE SPOR
KÜTAHYASPOR 3 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
19.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 KARTALSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 2 ALTAY
GÖLCÜKSPOR 2 - 2 KOCAELİSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
KOZAN BLD.SPOR 1 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 1 - 3 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
CİZRE SPOR 3 - 2 KÜTAHYASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 1 MANAVGATSPOR
20.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 1 ALTAY
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 KÜTAHYASPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
21.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
KOZAN BLD.SPOR 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KARTALSPOR 1 - 2 TEKİRDAĞSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 3 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ALTAY 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KÜTAHYASPOR 1 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 CİZRE SPOR
22.Hafta
MANAVGATSPOR 0 - 0 KÜTAHYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KARTALSPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 2 ALTAY
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 KOZAN BLD.SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
23.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 4 - 0 MANAVGATSPOR
ALTAY 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
KOZAN BLD.SPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 BEYLERBEYİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR 4 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
24.Hafta
KÜTAHYASPOR 2 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
MANAVGATSPOR 1 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 KOZAN BLD.SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 1 KARTALSPOR
CİZRE SPOR 0 - 3 ALTAY
25.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 CİZRE SPOR
BEYLERBEYİSPOR 3 - 3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ALTAY 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
KOZAN BLD.SPOR 2 - 0 TEKİRDAĞSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 MANAVGATSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 KÜTAHYASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
26.Hafta
MANAVGATSPOR 2 - 2 KARTALSPOR
KÜTAHYASPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 KOZAN BLD.SPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 3 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 ALTAY
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 BEYLERBEYİSPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
27.Hafta
ALTAY 4 - 1 MANAVGATSPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 3 TEKİRDAĞSPOR
KARTALSPOR 1 - 2 KÜTAHYASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
KOZAN BLD.SPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
28.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 2 KOZAN BLD.SPOR
CİZRE SPOR 0 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MANAVGATSPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
KÜTAHYASPOR 1 - 1 ALTAY
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 KOCAELİSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 1 BEYLERBEYİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 0 KARTALSPOR
29.Hafta
ALTAY 5 - 2 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
KARTALSPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 KÜTAHYASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KOZAN BLD.SPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
30.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 ALTAY
KÜTAHYASPOR 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR 0 - 1 KOZAN BLD.SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 4 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
31.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ALTAY 1 - 1 KOCAELİSPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
KOZAN BLD.SPOR 1 - 1 KÜTAHYASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 MANAVGATSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 CİZRE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
32.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - KOZAN BLD.SPOR
KARTALSPOR - ALTAY
MANAVGATSPOR - BEYLERBEYİSPOR
KÜTAHYASPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
KOCAELİSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR - TEKİRDAĞSPOR
33.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - KOCAELİSPOR
KOZAN BLD.SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
TEKİRDAĞSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR - CİZRE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR - KÜTAHYASPOR
GÖLCÜKSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - KARTALSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - MANAVGATSPOR
34.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - TEKİRDAĞSPOR
KARTALSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ALTAY - ÇORUM BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - BEYLERBEYİSPOR
MANAVGATSPOR - GÖLCÜKSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KÜTAHYASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR - KOZAN BLD.SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
35.Hafta
CİZRE SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ALTAY
KOZAN BLD.SPOR - KARTALSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR - MANAVGATSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR - KÜTAHYASPOR
BEYLERBEYİSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
36.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - CİZRE SPOR
MANAVGATSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
KARTALSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
ALTAY - KOZAN BLD.SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KÜTAHYASPOR - TEKİRDAĞSPOR
KOCAELİSPOR - BEYLERBEYİSPOR
37.Hafta
KOZAN BLD.SPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - KÜTAHYASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - ALTAY
GÖLCÜKSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BEYLERBEYİSPOR - KARTALSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - KOCAELİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR - MANAVGATSPOR
38.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - KOZAN BLD.SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KARTALSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ALTAY - BEYLERBEYİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - TEKİRDAĞSPOR
MANAVGATSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
KÜTAHYASPOR - CİZRE SPOR
KOCAELİSPOR - GÖLCÜKSPOR
Spor Toto 3.Lig
02 Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
DÜZCESPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YOMRASPOR 0 - 0 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 ÇATALCA SPOR
DERSİM SPOR 2 - 0 KEMERSPOR 2003
2.Hafta
ÇATALCA SPOR 2 - 1 PAZARSPOR
KEMERSPOR 2003 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 1 ERBAASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 YOMRASPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 0 - 0 KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 DÜZCESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 DERSİM SPOR
3.Hafta
DÜZCESPOR 3 - 0 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
YOMRASPOR 0 - 1 KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 KEMERSPOR 2003
ERBAASPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 4 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
DERSİM SPOR 1 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4.Hafta
KEMERSPOR 2003 0 - 2 ERBAASPOR
ÇATALCA SPOR 2 - 0 TİRE 1922 SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 1 DÜZCESPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 2 - 3 DERSİM SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 0 YOMRASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 PAZARSPOR
5.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
YOMRASPOR 1 - 1 DÜZCESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 KEMERSPOR 2003
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
ERBAASPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
PAZARSPOR 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 4 - 0 ÇATALCA SPOR
DERSİM SPOR 0 - 1 KIRIKHANSPOR
6.Hafta
KEMERSPOR 2003 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 0 - 2 PAZARSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 DERSİM SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 ERBAASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 2 YOMRASPOR
7.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 1 ÇATALCA SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 KEMERSPOR 2003
YOMRASPOR 0 - 0 DERSİM SPOR
TİRE 1922 SPOR 3 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 6 - 2 DÜZCESPOR
ERBAASPOR 2 - 1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
PAZARSPOR 0 - 2 KIRIKHANSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 2 SİLİVRİSPOR
8.Hafta
KEMERSPOR 2003 2 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
DERSİM SPOR 0 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 3 - 0 YOMRASPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 ERBAASPOR
DÜZCESPOR 2 - 1 PAZARSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇATALCA SPOR 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
9.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERBAASPOR 1 - 1 DÜZCESPOR
PAZARSPOR 2 - 0 DERSİM SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 ÇATALCA SPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 2 KIRIKHANSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 2 KEMERSPOR 2003
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 1 SİLİVRİSPOR
YOMRASPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
10.Hafta
KIRIKHANSPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DÜZCESPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 3 DERİNCE SPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 4 - 0 YOMRASPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 4 - 0 PAZARSPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
DERSİM SPOR 2 - 2 ERBAASPOR
11.Hafta
ERBAASPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 DÜZCESPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 0 KEMERSPOR 2003
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 DERSİM SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 SİLİVRİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 0 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
YOMRASPOR 3 - 1 PAZARSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 KIRIKHANSPOR
12.Hafta
KIRIKHANSPOR 4 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 0 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
SİLİVRİSPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 TİRE 1922 SPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 1 YOMRASPOR
PAZARSPOR 1 - 2 ERBAASPOR
DERSİM SPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
13.Hafta
KEMERSPOR 2003 1 - 2 SİLİVRİSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 0 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
TİRE 1922 SPOR 4 - 1 PAZARSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 2 KIRIKHANSPOR
YOMRASPOR 1 - 2 ERBAASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 DERSİM SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 2 DÜZCESPOR
14.Hafta
KIRIKHANSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
DÜZCESPOR 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 1 - 1 YOMRASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 KEMERSPOR 2003
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
PAZARSPOR 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DERSİM SPOR 0 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
15.Hafta
KEMERSPOR 2003 1 - 1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 ERBAASPOR
ÇATALCA SPOR 2 - 0 KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 YOMRASPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 SİLİVRİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 1 DERSİM SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 PAZARSPOR
16.Hafta
YOMRASPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 2 - 0 KEMERSPOR 2003
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 2 SİLİVRİSPOR
DÜZCESPOR 3 - 2 ÇATALCA SPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
ERBAASPOR 0 - 3 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 1 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
DERSİM SPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
17.Hafta
KEMERSPOR 2003 1 - 1 DÜZCESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 2 YOMRASPOR
ÇATALCA SPOR 2 - 1 DERSİM SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 2 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 PAZARSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 0 ERBAASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 TİRE 1922 SPOR
18.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 3 ERBAASPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 0 YOMRASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 KIRIKHANSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 DÜZCESPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 2 PAZARSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMERSPOR 2003 3 - 1 DERSİM SPOR
19.Hafta
PAZARSPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
ERBAASPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 KEMERSPOR 2003
DÜZCESPOR 3 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 0 - 0 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
YOMRASPOR 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DERSİM SPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
20.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 3 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 YOMRASPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 2 DÜZCESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 DERSİM SPOR
ÇATALCA SPOR 3 - 2 ERBAASPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
KEMERSPOR 2003 4 - 1 PAZARSPOR
21.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ERBAASPOR 1 - 1 KEMERSPOR 2003
PAZARSPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 1 - 1 KIRIKHANSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 5 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
DERSİM SPOR 2 - 0 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
YOMRASPOR 1 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
22.Hafta
KIRIKHANSPOR 3 - 1 DERSİM SPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
DÜZCESPOR 0 - 0 YOMRASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 5 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 PAZARSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 ERBAASPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
23.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 KEMERSPOR 2003
ERBAASPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 SİLİVRİSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 0 KIRIKHANSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
YOMRASPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
DERSİM SPOR 2 - 1 DÜZCESPOR
PAZARSPOR 1 - 2 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
24.Hafta
KEMERSPOR 2003 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇATALCA SPOR 2 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 1 ERBAASPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 PAZARSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DÜZCESPOR 2 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
DERSİM SPOR 1 - 0 YOMRASPOR
25.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
ERBAASPOR 0 - 0 KIRIKHANSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 DÜZCESPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 0 DERSİM SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 0 ÇATALCA SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 3 KEMERSPOR 2003
YOMRASPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
26.Hafta
KIRIKHANSPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 YOMRASPOR
ÇATALCA SPOR 3 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
KEMERSPOR 2003 4 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
DERSİM SPOR 2 - 1 PAZARSPOR
DÜZCESPOR 2 - 5 ERBAASPOR
27.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YOMRASPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 5 - 2 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
PAZARSPOR 1 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ERBAASPOR 2 - 0 DERSİM SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 3 - 2 KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 DÜZCESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 KEMERSPOR 2003
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 SİLİVRİSPOR
28.Hafta
DÜZCESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - DARDANELSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ERBAASPOR
DERSİM SPOR - TİRE 1922 SPOR
KEMERSPOR 2003 - ÇATALCA SPOR
PAZARSPOR - YOMRASPOR
29.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - DERSİM SPOR
ERBAASPOR - PAZARSPOR
ÇATALCA SPOR - SİLİVRİSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - KIRIKHANSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - DÜZCESPOR
YOMRASPOR - KEMERSPOR 2003
DARDANELSPOR A.Ş. - TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
30.Hafta
DÜZCESPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇATALCA SPOR
SİLİVRİSPOR - KEMERSPOR 2003
KIRIKHANSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERBAASPOR - YOMRASPOR
PAZARSPOR - TİRE 1922 SPOR
DERSİM SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
31.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - PAZARSPOR
KEMERSPOR 2003 - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR - TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
TİRE 1922 SPOR - ERBAASPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - KIRIKHANSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - DERSİM SPOR
YOMRASPOR - SİLİVRİSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - DÜZCESPOR
32.Hafta
DÜZCESPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
SİLİVRİSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YOMRASPOR - TİRE 1922 SPOR
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR - KEMERSPOR 2003
KIRIKHANSPOR - ÇATALCA SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DERSİM SPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
33.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - TİRE 1922 SPOR
KEMERSPOR 2003 - KIRIKHANSPOR
ÇATALCA SPOR - DÜZCESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - DERSİM SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERBAASPOR
SİLİVRİSPOR - TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - YOMRASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
34.Hafta
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DÜZCESPOR - KEMERSPOR 2003
KIRIKHANSPOR - SİLİVRİSPOR
YOMRASPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
TİRE 1922 SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
DERSİM SPOR - ÇATALCA SPOR
PAZARSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
ERBAASPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
Spor Toto 3.Lig
03 Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 DÜZYURTSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 MALTEPESPOR
ORDUSPOR 3 - 1 BAYRAMPAŞA
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 4 MUĞLASPOR
ORHANGAZİSPOR 3 - 1 12 BİNGÖL SPOR
PAYASSPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
2.Hafta
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 0 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
DÜZYURTSPOR 0 - 1 PAYASSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 1 - 3 ORHANGAZİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 ORDUSPOR
3.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 BAYRAMPAŞA
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 5 - 2 12 BİNGÖL SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 DÜZYURTSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 4 - 1 AFJET AFYONSPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 0 MALTEPESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
ORDUSPOR 2 - 2 MUĞLASPOR
4.Hafta
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 0 - 2 ORDUSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 3 ORHANGAZİSPOR
DÜZYURTSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 PAYASSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 3 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 0 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
5.Hafta
BAYRAMPAŞA 2 - 1 12 BİNGÖL SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 MALTEPESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ORDUSPOR 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 DÜZYURTSPOR
ORHANGAZİSPOR 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 3 - 0 PAYASSPOR
6.Hafta
PAYASSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 2 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
AFJET AFYONSPOR 4 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
DÜZYURTSPOR 2 - 1 ORHANGAZİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 ORDUSPOR
MUĞLASPOR 2 - 0 BAYRAMPAŞA
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
7.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
12 BİNGÖL SPOR 0 - 2 MUĞLASPOR
BAYRAMPAŞA 5 - 0 MALTEPESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 PAYASSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
ORDUSPOR 2 - 4 DÜZYURTSPOR
8.Hafta
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 ORDUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
PAYASSPOR 0 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
DÜZYURTSPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
MUĞLASPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
MALTEPESPOR 0 - 1 12 BİNGÖL SPOR
9.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ORDUSPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 1 PAYASSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 DÜZYURTSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 4 AFJET AFYONSPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 0 - 1 MALTEPESPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
10.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 12 BİNGÖL SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
DÜZYURTSPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
ANKARA ADLİYE SPOR 4 - 0 MUĞLASPOR
PAYASSPOR 2 - 1 ORDUSPOR
MALTEPESPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 ORHANGAZİSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
AFJET AFYONSPOR 5 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
11.Hafta
MALTEPESPOR 1 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ORDUSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 PAYASSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 4 AFJET AFYONSPOR
12 BİNGÖL SPOR 0 - 3 DÜZYURTSPOR
12.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 MALTEPESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 12 BİNGÖL SPOR
DÜZYURTSPOR 3 - 0 MUĞLASPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 ORHANGAZİSPOR
PAYASSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 ORDUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
13.Hafta
MALTEPESPOR 0 - 2 DÜZYURTSPOR
ORDUSPOR 1 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 4 BERGAMA BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 0 PAYASSPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
14.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
AFJET AFYONSPOR 0 - 0 MALTEPESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 BAYRAMPAŞA
PAYASSPOR 2 - 0 12 BİNGÖL SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 2 - 4 ORDUSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 MUĞLASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 3 ELAZİZ BELEDİYESPOR
DÜZYURTSPOR 2 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
15.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 3 - 0 AFJET AFYONSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ORHANGAZİSPOR
DÜZYURTSPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 2 - 0 PAYASSPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ORDUSPOR 1 - 2 ELAZİZ BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
16.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 12 BİNGÖL SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 MUĞLASPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
ORDUSPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 2 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
17.Hafta
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 1 PAYASSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 5 ELAZİZ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
MUĞLASPOR 0 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 ORDUSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
12 BİNGÖL SPOR 1 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
18.Hafta
MALTEPESPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 PAYASSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 1 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 6 - 1 ORDUSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 4 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
19.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 AFJET AFYONSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 BAYRAMPAŞA
ORDUSPOR 3 - 2 12 BİNGÖL SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 3 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 2 MUĞLASPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 MALTEPESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 5 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
20.Hafta
12 BİNGÖL SPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
MUĞLASPOR 2 - 0 ORDUSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
21.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 12 BİNGÖL SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 MUĞLASPOR
ORDUSPOR 1 - 2 MALTEPESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 2 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 5 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
PAYASSPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 2 BAYRAMPAŞA
22.Hafta
12 BİNGÖL SPOR 2 - 2 BAYRAMPAŞA
PAYASSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 1 ORDUSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
23.Hafta
BAYRAMPAŞA 1 - 1 MUĞLASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 3 MALTEPESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 PAYASSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ORDUSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 12 BİNGÖL SPOR
24.Hafta
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 ORDUSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 1 ORHANGAZİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 2 - 0 12 BİNGÖL SPOR
PAYASSPOR 0 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 1 - 3 BAYRAMPAŞA
25.Hafta
12 BİNGÖL SPOR 1 - 0 MALTEPESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 1 MUĞLASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
ORDUSPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 PAYASSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
26.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 0 12 BİNGÖL SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 4 - 0 ORDUSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
PAYASSPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
MALTEPESPOR 0 - 1 MUĞLASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
27.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR 5 - 1 MALTEPESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 4 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 3 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 AFJET AFYONSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ORDUSPOR 0 - 0 PAYASSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
12 BİNGÖL SPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
28.Hafta
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - BAYRAMPAŞA
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - ORHANGAZİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ORDUSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - MUĞLASPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - MALTEPESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - 12 BİNGÖL SPOR
29.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
MUĞLASPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
BAYRAMPAŞA - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - PAYASSPOR
ORDUSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
MALTEPESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
ORHANGAZİSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR - AFJET AFYONSPOR
30.Hafta
ORHANGAZİSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ORDUSPOR
PAYASSPOR - BAYRAMPAŞA
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
AFJET AFYONSPOR - MUĞLASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - MALTEPESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
31.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
BAYRAMPAŞA - SAKARYASPOR A.Ş.
MUĞLASPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR - AFJET AFYONSPOR
ORDUSPOR - ORHANGAZİSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR - PAYASSPOR
32.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - BAYRAMPAŞA
AFJET AFYONSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - 12 BİNGÖL SPOR
PAYASSPOR - MUĞLASPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ORDUSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ORHANGAZİSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - MALTEPESPOR
33.Hafta
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ORDUSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - AFJET AFYONSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ORHANGAZİSPOR
MUĞLASPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR - PAYASSPOR
12 BİNGÖL SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
34.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - MUĞLASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - MALTEPESPOR
AFJET AFYONSPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
ORDUSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ELAZİZ BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR - BAYRAMPAŞA
PAYASSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.