TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 2. Lig » 2016 - 2017 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
26 Şubat 2017 13:00 GÜMÜŞHANESPOR 0-1 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
26 Şubat 2017 13:00 1461 TRABZON 1-1 KASTAMONUSPOR 1966 Detaylar Detaylar
26 Şubat 2017 13:30 TOKATSPOR 3-1 KAYSERİ ERCİYESSPOR Detaylar Detaylar
26 Şubat 2017 13:30 EYÜPSPOR 1-1 BUGSAŞ SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Şubat 2017 13:30 KARŞIYAKA 2-1 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
26 Şubat 2017 13:30 NİĞDE BELEDİYESPOR 0-1 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
26 Şubat 2017 13:30 SARIYER 3-2 TUZLASPOR Detaylar Detaylar
26 Şubat 2017 13:30 ETİMESGUT BLD. SPOR 0-1 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
26 Şubat 2017 13:30 İNEGÖLSPOR 1-1 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.GÜMÜŞHANESPOR 23 15 4 4 37 15 22 49
2.MKE ANKARAGÜCÜ 24 15 4 5 43 23 20 49
3.MENEMEN BELEDİYE SPOR 24 12 7 5 45 32 13 43
4.HATAYSPOR 24 12 6 6 31 19 12 42
5.KARŞIYAKA 24 12 4 8 37 27 10 40
6.NİĞDE BELEDİYESPOR 24 10 8 6 27 21 6 38
7.EYÜPSPOR 24 11 4 9 36 43 -7 37
8.KASTAMONUSPOR 1966 24 10 6 8 37 30 7 36
9.SARIYER 24 9 8 7 35 33 2 35
10.AYDINSPOR 1923 24 8 7 9 34 32 2 31
11.ETİMESGUT BLD. SPOR 24 8 6 10 24 22 2 30
12.İNEGÖLSPOR 24 6 12 6 26 26 0 30
13.BUGSAŞ SPOR A.Ş. 24 6 10 8 29 28 1 28
14.1461 TRABZON 24 5 11 8 32 32 0 26
15.TOKATSPOR 24 5 9 10 23 29 -6 24
16.TUZLASPOR 23 6 6 11 26 35 -9 24
17.KIRKLARELİSPOR 24 4 8 12 26 36 -10 20
18.KAYSERİ ERCİYESSPOR 24 0 2 22 14 79 -65 -7
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
KAYSERİ ERCİYESSPOR 9

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Spor Toto 2.Lig
Beyaz Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 BUCASPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
PENDİKSPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BUCASPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
3.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 3 BUCASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 3 HACETTEPE SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
4.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUCASPOR 0 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
5.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 5 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUCASPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 3 HACETTEPE SPOR
6.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 3 BUCASPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
7.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUCASPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
8.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 BUCASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 FETHİYESPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
9.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUCASPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 PENDİKSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
10.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PENDİKSPOR 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
11.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
BUCASPOR 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
12.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 4 KEÇİÖRENGÜCÜ
PENDİKSPOR 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
13.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
14.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 OFSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 PENDİKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 BUCASPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
15.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUCASPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PENDİKSPOR 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
16.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 5 HACETTEPE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 BUCASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
17.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
HACETTEPE SPOR 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUCASPOR 2 - 4 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
18.Hafta
OFSPOR A.Ş. 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUCASPOR 4 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 FETHİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
19.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR 4 - 0 BUCASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 0 OFSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
20.Hafta
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 FETHİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BUCASPOR 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
21.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 BUCASPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4 - 2 OFSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
22.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 BUCASPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 4 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
23.Hafta
BUCASPOR 2 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 0 - 2 PENDİKSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
24.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PENDİKSPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 BUCASPOR
25.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - HACETTEPE SPOR
BUCASPOR - PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
26.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - FETHİYESPOR
PENDİKSPOR - OFSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
HACETTEPE SPOR - BUCASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
27.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
OFSPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - PENDİKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
28.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PENDİKSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - OFSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - KEÇİÖRENGÜCÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HACETTEPE SPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
29.Hafta
BUCASPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - PENDİKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - HACETTEPE SPOR
30.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - OFSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KOCAELİ BİRLİK SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BUCASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
HACETTEPE SPOR - PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
31.Hafta
BUCASPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FETHİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - HACETTEPE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
32.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - BUCASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. - OFSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
HACETTEPE SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
33.Hafta
HACETTEPE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BUCASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FETHİYESPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
PENDİKSPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
OFSPOR A.Ş. - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
34.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - HACETTEPE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KOCAELİ BİRLİK SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - OFSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
Spor Toto 2.Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 AYDINSPOR 1923
EYÜPSPOR 1 - 3 NİĞDE BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 1 TOKATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 SARIYER
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 KARŞIYAKA
1461 TRABZON 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
2.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 TUZLASPOR
SARIYER 4 - 1 EYÜPSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 6 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
TOKATSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
HATAYSPOR 4 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
3.Hafta
HATAYSPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 KIRKLARELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 TOKATSPOR
TUZLASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 KARŞIYAKA
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 4 EYÜPSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 SARIYER
1461 TRABZON 5 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
4.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
SARIYER 1 - 0 1461 TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 TUZLASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
AYDINSPOR 1923 0 - 4 KASTAMONUSPOR 1966
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 HATAYSPOR
TOKATSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
5.Hafta
HATAYSPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 İNEGÖLSPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
TUZLASPOR 3 - 1 TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 SARIYER
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 1 - 2 EYÜPSPOR
6.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 2 TUZLASPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 1461 TRABZON
EYÜPSPOR 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SARIYER 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 3 - 4 AYDINSPOR 1923
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
İNEGÖLSPOR 1 - 0 HATAYSPOR
TOKATSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
7.Hafta
HATAYSPOR 0 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
AYDINSPOR 1923 1 - 1 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
TUZLASPOR 1 - 1 SARIYER
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 4 - 2 EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 3 1461 TRABZON
8.Hafta
1461 TRABZON 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 TUZLASPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER 2 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
İNEGÖLSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
TOKATSPOR 0 - 1 HATAYSPOR
9.Hafta
HATAYSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 SARIYER
TUZLASPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 0 TOKATSPOR
KARŞIYAKA 3 - 3 İNEGÖLSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 2 1461 TRABZON
10.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER 0 - 2 HATAYSPOR
EYÜPSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
TOKATSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
1461 TRABZON 2 - 0 TUZLASPOR
11.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 5 ETİMESGUT BLD. SPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 3 SARIYER
MKE ANKARAGÜCÜ 6 - 2 1461 TRABZON
KARŞIYAKA 4 - 0 TOKATSPOR
TUZLASPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
12.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 5 - 2 TUZLASPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 HATAYSPOR
SARIYER 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
TOKATSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
1461 TRABZON 4 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
13.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
AYDINSPOR 1923 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 SARIYER
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 TUZLASPOR
14.Hafta
1461 TRABZON 1 - 1 AYDINSPOR 1923
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 5 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TUZLASPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER 0 - 0 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 3 HATAYSPOR
TOKATSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
15.Hafta
HATAYSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 3 TUZLASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 3 1461 TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 SARIYER
İNEGÖLSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
KARŞIYAKA 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 TOKATSPOR
16.Hafta
TUZLASPOR 1 - 0 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 4 KIRKLARELİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 AYDINSPOR 1923
EYÜPSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SARIYER 0 - 1 TOKATSPOR
1461 TRABZON 0 - 1 KARŞIYAKA
17.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
AYDINSPOR 1923 1 - 3 TUZLASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
HATAYSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TOKATSPOR 4 - 0 EYÜPSPOR
KARŞIYAKA 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 2 SARIYER
18.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
HATAYSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 1461 TRABZON
SARIYER 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 TUZLASPOR
19.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR 2 - 3 KARŞIYAKA
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 5 AYDINSPOR 1923
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 HATAYSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 SARIYER
1461 TRABZON 0 - 0 TOKATSPOR
20.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 1461 TRABZON
SARIYER 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
EYÜPSPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 0 TUZLASPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 HATAYSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR 4 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
21.Hafta
HATAYSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 6 KARŞIYAKA
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 AYDINSPOR 1923
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 TOKATSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 4 - 0 EYÜPSPOR
1461 TRABZON 0 - 2 SARIYER
TUZLASPOR - GÜMÜŞHANESPOR
22.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 3 - 3 1461 TRABZON
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 0 - 3 HATAYSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 0 - 1 TUZLASPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
23.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 TOKATSPOR
TUZLASPOR 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 1 KIRKLARELİSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 7 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 KARŞIYAKA
1461 TRABZON 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
24.Hafta
1461 TRABZON 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 HATAYSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 3 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 3 - 2 TUZLASPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
25.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR - İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR - TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 - GÜMÜŞHANESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - 1461 TRABZON
TUZLASPOR - EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - SARIYER
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - ETİMESGUT BLD. SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - KARŞIYAKA
26.Hafta
1461 TRABZON - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR - HATAYSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - TUZLASPOR
EYÜPSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER - KAYSERİ ERCİYESSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
İNEGÖLSPOR - KARŞIYAKA
GÜMÜŞHANESPOR - KIRKLARELİSPOR
TOKATSPOR - AYDINSPOR 1923
27.Hafta
HATAYSPOR - SARIYER
KIRKLARELİSPOR - TOKATSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - EYÜPSPOR
AYDINSPOR 1923 - NİĞDE BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA - GÜMÜŞHANESPOR
TUZLASPOR - 1461 TRABZON
MKE ANKARAGÜCÜ - ETİMESGUT BLD. SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - İNEGÖLSPOR
28.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KASTAMONUSPOR 1966
NİĞDE BELEDİYESPOR - KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
SARIYER - AYDINSPOR 1923
EYÜPSPOR - HATAYSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - TUZLASPOR
TOKATSPOR - KARŞIYAKA
1461 TRABZON - MKE ANKARAGÜCÜ
29.Hafta
İNEGÖLSPOR - TOKATSPOR
HATAYSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - 1461 TRABZON
KIRKLARELİSPOR - SARIYER
AYDINSPOR 1923 - EYÜPSPOR
TUZLASPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - MENEMEN BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA - NİĞDE BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - GÜMÜŞHANESPOR
30.Hafta
1461 TRABZON - HATAYSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
NİĞDE BELEDİYESPOR - İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - AYDINSPOR 1923
EYÜPSPOR - KIRKLARELİSPOR
SARIYER - KARŞIYAKA
TUZLASPOR - KASTAMONUSPOR 1966
MENEMEN BELEDİYE SPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
31.Hafta
HATAYSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 - 1461 TRABZON
İNEGÖLSPOR - SARIYER
KARŞIYAKA - EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - TUZLASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - TOKATSPOR
32.Hafta
KASTAMONUSPOR 1966 - MKE ANKARAGÜCÜ
ETİMESGUT BLD. SPOR - KARŞIYAKA
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - HATAYSPOR
SARIYER - GÜMÜŞHANESPOR
EYÜPSPOR - İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - AYDINSPOR 1923
TUZLASPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
1461 TRABZON - KIRKLARELİSPOR
33.Hafta
TOKATSPOR - SARIYER
HATAYSPOR - TUZLASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
KIRKLARELİSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR - EYÜPSPOR
İNEGÖLSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
AYDINSPOR 1923 - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA - 1461 TRABZON
NİĞDE BELEDİYESPOR - KASTAMONUSPOR 1966
34.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - KAYSERİ ERCİYESSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - HATAYSPOR
EYÜPSPOR - TOKATSPOR
SARIYER - NİĞDE BELEDİYESPOR
TUZLASPOR - AYDINSPOR 1923
MENEMEN BELEDİYE SPOR - KARŞIYAKA
1461 TRABZON - İNEGÖLSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.