TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 2. Lig » 2016 - 2017 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
26 Mart 2017 15:00 KEÇİÖRENGÜCÜ 2-1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:00 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2-1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:00 KOCAELİ BİRLİK SPOR 0-3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:00 OFSPOR A.Ş. 0-3 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:00 SİVAS BELEDİYE SPOR 3-1 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:00 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0-2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:00 FETHİYESPOR 1-2 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:00 BUCASPOR 0-0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:03 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2-4 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.İSTANBULSPOR A.Ş. 29 19 3 7 40 18 22 60
2.AMED SPORTİF FAALİYETLER 29 16 7 6 46 29 17 55
3.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 29 15 7 7 51 31 20 52
4.SİVAS BELEDİYE SPOR 29 13 9 7 41 29 12 48
5.KEÇİÖRENGÜCÜ 29 13 9 7 47 36 11 48
6.KOCAELİ BİRLİK SPOR 29 13 7 9 30 30 0 46
7.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 29 11 9 9 40 33 7 42
8.PENDİKSPOR 29 11 7 11 36 37 -1 40
9.KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 29 11 6 12 26 32 -6 39
10.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 29 9 11 9 32 33 -1 38
11.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 29 9 10 10 29 35 -6 37
12.BUCASPOR 29 11 6 12 34 41 -7 36
13.HACETTEPE SPOR 29 8 9 12 30 30 0 33
14.FETHİYESPOR 29 7 9 13 26 35 -9 30
15.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 29 7 8 14 29 38 -9 29
16.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 29 6 11 12 24 37 -13 29
17.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 29 7 5 17 30 47 -17 26
18.OFSPOR A.Ş. 29 6 5 18 24 44 -20 23
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BUCASPOR 3

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Spor Toto 2.Lig
Beyaz Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 BUCASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
2.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
BUCASPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 3 BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 3 HACETTEPE SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
4.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 0 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
5.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 5 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUCASPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 PENDİKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 3 HACETTEPE SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
6.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
PENDİKSPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 3 BUCASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
7.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
8.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 BUCASPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
9.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
10.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
PENDİKSPOR 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
11.Hafta
BUCASPOR 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
12.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 4 KEÇİÖRENGÜCÜ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 BUCASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
13.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUCASPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
14.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 OFSPOR A.Ş.
15.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 HACETTEPE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BUCASPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
16.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 FETHİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 5 HACETTEPE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 BUCASPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
17.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
PENDİKSPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUCASPOR 2 - 4 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FETHİYESPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
18.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 FETHİYESPOR
BUCASPOR 4 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
19.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 0 OFSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FETHİYESPOR 4 - 0 BUCASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 HACETTEPE SPOR
20.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUCASPOR 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 FETHİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
21.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4 - 2 OFSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
22.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 BUCASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 4 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
23.Hafta
BUCASPOR 2 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR 0 - 2 PENDİKSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 HACETTEPE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
24.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 BUCASPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
PENDİKSPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
25.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 HACETTEPE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BUCASPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
26.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
HACETTEPE SPOR 2 - 0 BUCASPOR
27.Hafta
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 HACETTEPE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 PENDİKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
28.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 4 SİVAS BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 3 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 BUCASPOR
29.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 HACETTEPE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 4 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
30.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 5 - 1 FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 2 BUCASPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 2 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
31.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 4 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 4 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 2 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
32.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 PENDİKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 OFSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 KOCAELİ BİRLİK SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
HACETTEPE SPOR 4 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 2 BUCASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
33.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BUCASPOR 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
FETHİYESPOR 3 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
34.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - OFSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - PENDİKSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KOCAELİ BİRLİK SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - BUCASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - FETHİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
Spor Toto 2.Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
TUZLASPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 1 TOKATSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 AYDINSPOR 1923
1461 TRABZON 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 KARŞIYAKA
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 SARIYER
EYÜPSPOR 1 - 3 NİĞDE BELEDİYESPOR
2.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER 4 - 1 EYÜPSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
HATAYSPOR 4 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
KARŞIYAKA 2 - 0 TUZLASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AYDINSPOR 1923 6 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
3.Hafta
1461 TRABZON 5 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 KIRKLARELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 TOKATSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
TUZLASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 SARIYER
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 KARŞIYAKA
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 4 EYÜPSPOR
4.Hafta
AYDINSPOR 1923 0 - 4 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
TOKATSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 TUZLASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 HATAYSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SARIYER 1 - 0 1461 TRABZON
5.Hafta
AYDINSPOR 1923 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
TUZLASPOR 3 - 1 TOKATSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 SARIYER
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
1461 TRABZON 1 - 2 EYÜPSPOR
6.Hafta
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
TOKATSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 2 TUZLASPOR
KARŞIYAKA 3 - 4 AYDINSPOR 1923
EYÜPSPOR 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 HATAYSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 1461 TRABZON
7.Hafta
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 3 1461 TRABZON
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
HATAYSPOR 0 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR 1 - 1 SARIYER
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 4 - 2 EYÜPSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
8.Hafta
1461 TRABZON 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 0 - 1 HATAYSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 1 - 1 TUZLASPOR
SARIYER 2 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
9.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 SARIYER
TUZLASPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 EYÜPSPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 0 TOKATSPOR
KARŞIYAKA 3 - 3 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 2 1461 TRABZON
HATAYSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
10.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
EYÜPSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SARIYER 0 - 2 HATAYSPOR
TOKATSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
1461 TRABZON 2 - 0 TUZLASPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
11.Hafta
AYDINSPOR 1923 2 - 3 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
HATAYSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 5 ETİMESGUT BLD. SPOR
KARŞIYAKA 4 - 0 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
TUZLASPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 6 - 2 1461 TRABZON
12.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 5 - 2 TUZLASPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 HATAYSPOR
SARIYER 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
1461 TRABZON 4 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
13.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 TUZLASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 TOKATSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 SARIYER
AYDINSPOR 1923 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
14.Hafta
1461 TRABZON 1 - 1 AYDINSPOR 1923
SARIYER 0 - 0 İNEGÖLSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 3 HATAYSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 5 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
TOKATSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
TUZLASPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
15.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 3 TUZLASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 SARIYER
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
HATAYSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 3 1461 TRABZON
16.Hafta
TUZLASPOR 1 - 0 HATAYSPOR
SARIYER 0 - 1 TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 4 KIRKLARELİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 AYDINSPOR 1923
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 0 - 1 KARŞIYAKA
17.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 2 SARIYER
HATAYSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
AYDINSPOR 1923 1 - 3 TUZLASPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
TOKATSPOR 4 - 0 EYÜPSPOR
KARŞIYAKA 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
18.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
TOKATSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
HATAYSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 1461 TRABZON
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 TUZLASPOR
19.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 5 AYDINSPOR 1923
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR 2 - 3 KARŞIYAKA
EYÜPSPOR 1 - 0 SARIYER
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 0 - 0 TOKATSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 HATAYSPOR
20.Hafta
AYDINSPOR 1923 1 - 1 HATAYSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR 4 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 1 - 0 TUZLASPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 1461 TRABZON
21.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 6 KARŞIYAKA
ETİMESGUT BLD. SPOR 4 - 0 EYÜPSPOR
1461 TRABZON 0 - 2 SARIYER
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 AYDINSPOR 1923
HATAYSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 TOKATSPOR
TUZLASPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
22.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 3 HATAYSPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
SARIYER 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 0 - 1 TUZLASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 3 - 3 1461 TRABZON
23.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 TOKATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 1 KIRKLARELİSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 7 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 KARŞIYAKA
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 SARIYER
TUZLASPOR 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
1461 TRABZON 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
24.Hafta
1461 TRABZON 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
SARIYER 3 - 2 TUZLASPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
TOKATSPOR 3 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 HATAYSPOR
25.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 NİĞDE BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 1461 TRABZON
AYDINSPOR 1923 0 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 KARŞIYAKA
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 SARIYER
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
TUZLASPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
26.Hafta
1461 TRABZON 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
İNEGÖLSPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
EYÜPSPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 HATAYSPOR
SARIYER 5 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
TOKATSPOR 2 - 0 AYDINSPOR 1923
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 TUZLASPOR
27.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 İNEGÖLSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 TOKATSPOR
HATAYSPOR 0 - 0 SARIYER
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
TUZLASPOR 0 - 0 1461 TRABZON
AYDINSPOR 1923 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
28.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
TOKATSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
1461 TRABZON 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 TUZLASPOR
EYÜPSPOR 3 - 4 HATAYSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
SARIYER 3 - 0 AYDINSPOR 1923
29.Hafta
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 5 - 1 TOKATSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 SARIYER
TUZLASPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 5 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 EYÜPSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 0 1461 TRABZON
30.Hafta
1461 TRABZON 0 - 0 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 KIRKLARELİSPOR
TOKATSPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 0 AYDINSPOR 1923
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER 2 - 0 KARŞIYAKA
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
31.Hafta
KARŞIYAKA 2 - 1 EYÜPSPOR
KIRKLARELİSPOR 4 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 TUZLASPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 SARIYER
HATAYSPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 0 TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 1461 TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
32.Hafta
TOKATSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 HATAYSPOR
1461 TRABZON 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
TUZLASPOR 6 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SARIYER 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
EYÜPSPOR 3 - 2 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 AYDINSPOR 1923
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ETİMESGUT BLD. SPOR 4 - 1 KARŞIYAKA
33.Hafta
HATAYSPOR 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
TOKATSPOR 1 - 0 SARIYER
AYDINSPOR 1923 0 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
İNEGÖLSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 0 EYÜPSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 7 - 3 1461 TRABZON
34.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
TUZLASPOR A.Ş. - AYDINSPOR 1923
KASTAMONUSPOR 1966 - KAYSERİ ERCİYESSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
1461 TRABZON - İNEGÖLSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - HATAYSPOR
EYÜPSPOR - TOKATSPOR
SARIYER - NİĞDE BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - KARŞIYAKA
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.