TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Spor Toto Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu Fikstürü 2017-2018
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
08.12.2017 20:00 BURSASPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
09.12.2017 14:00 KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
09.12.2017 14:00 EVKUR YENİ MALATYASPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
09.12.2017 16:30 ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
09.12.2017 19:30 GALATASARAY A.Ş. 4 - 2 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR Detaylar Detaylar
10.12.2017 14:00 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR Detaylar Detaylar
10.12.2017 16:30 DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
10.12.2017 19:30 KAYSERİSPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
11.12.2017 20:00 ATİKER KONYASPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu Puan Cetveli 2017-2018
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.GALATASARAY A.Ş. 15 10 2 3 33 19 14 32
2.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 15 9 3 3 25 16 9 30
3.FENERBAHÇE A.Ş. 15 8 5 2 31 19 12 29
4.BEŞİKTAŞ A.Ş. 15 7 6 2 23 13 10 27
5.KAYSERİSPOR 15 7 6 2 23 17 6 27
6.GÖZTEPE A.Ş. 15 8 3 4 28 23 5 27
7.TRABZONSPOR A.Ş. 15 7 4 4 31 27 4 25
8.BURSASPOR 15 7 3 5 27 17 10 24
9.SİVASSPOR 15 7 1 7 20 25 -5 22
10.AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 15 5 4 6 20 25 -5 19
11.KASIMPAŞA A.Ş. 15 5 3 7 24 29 -5 18
12.ALANYASPOR 15 5 2 8 26 29 -3 17
13.YENİ MALATYASPOR 15 4 4 7 18 23 -5 16
14.OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 15 4 2 9 22 27 -5 14
15.ATİKER KONYASPOR 15 4 2 9 15 21 -6 14
16.ANTALYASPOR A.Ş. 15 3 5 7 15 26 -11 14
17.GENÇLERBİRLİĞİ 15 3 3 9 19 31 -12 12
18.KARDEMİR KARABÜKSPOR 15 2 2 11 13 26 -13 8

Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu
Sezon 2017-2018

1.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BURSASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALANYASPOR 1 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 3 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GALATASARAY A.Ş. 4 - 1 KAYSERİSPOR
2.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 3 - 2 ALANYASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
KAYSERİSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ATİKER KONYASPOR 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
3.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 2 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
4.Hafta
ATİKER KONYASPOR 0 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 2 KAYSERİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 3 - 0 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 EVKUR YENİ MALATYASPOR
5.Hafta
KAYSERİSPOR 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 2 - 4 BURSASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 4 FENERBAHÇE A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 ATİKER KONYASPOR
6.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 4 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 2 - 0 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BURSASPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 KAYSERİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 4 EVKUR YENİ MALATYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
7.Hafta
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR 3 - 1 BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 1 ATİKER KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
8.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 6 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
BURSASPOR 3 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
9.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 3 AYTEMİZ ALANYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 3 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
10.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
ATİKER KONYASPOR 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BURSASPOR 4 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 3 KAYSERİSPOR
11.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 5 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 BURSASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 0 - 4 AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
12.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 0 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
BURSASPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
13.Hafta
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
14.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 0 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ATİKER KONYASPOR 0 - 3 BURSASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
15.Hafta
BURSASPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. 4 - 2 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATİKER KONYASPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
16.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 BURSASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 0 - 2 KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 4 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 ATİKER KONYASPOR
17.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
18.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
BURSASPOR 0 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATİKER KONYASPOR 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
20.Hafta
BURSASPOR 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KAYSERİSPOR
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
21.Hafta
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 ATİKER KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1 - 0 BURSASPOR
KAYSERİSPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
22.Hafta
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
BURSASPOR 0 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
23.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 5 - 0 BURSASPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 3 - 0 ATİKER KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
24.Hafta
BURSASPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 7 GALATASARAY A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 3 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR 0 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
25.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
KAYSERİSPOR 3 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
26.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 3 ANTALYASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
BURSASPOR 1 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 2 - 0 KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
27.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 0 BURSASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 5 FENERBAHÇE A.Ş.
28.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 0 KAYSERİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BURSASPOR 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 5 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
29.Hafta
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 0 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KAYSERİSPOR 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
30.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 4 BURSASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
31.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 4 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 4 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
EVKUR YENİ MALATYASPOR 0 - 0 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
BURSASPOR 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
32.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 5 KASIMPAŞA A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ATİKER KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
33.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
BURSASPOR 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
KAYSERİSPOR 1 - 2 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 7 FENERBAHÇE A.Ş.
34.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 BURSASPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 2 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
EVKUR YENİ MALATYASPOR 3 - 2 KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 ATİKER KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
Fikstürler
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.