TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto Süper Lig » Spor Toto Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu Fikstürü 2016-2017
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
19.05.2017 20:00 GALATASARAY A.Ş. - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
20.05.2017 13:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
20.05.2017 16:00 KAYSERİSPOR - ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
20.05.2017 19:00 ANTALYASPOR A.Ş. - BURSASPOR Detaylar Detaylar
20.05.2017 19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
21.05.2017 16:00 ATİKER KONYASPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
21.05.2017 19:00 TRABZONSPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
22.05.2017 20:00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR Detaylar Detaylar
22.05.2017 20:00 GENÇLERBİRLİĞİ - FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu Puan Cetveli 2016-2017
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.BEŞİKTAŞ A.Ş. 28 19 7 2 57 25 32 64
2.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 28 16 9 3 54 25 29 57
3.FENERBAHÇE A.Ş. 28 15 8 5 51 26 25 53
4.GALATASARAY A.Ş. 28 15 4 9 50 33 17 49
5.TRABZONSPOR A.Ş. 28 14 5 9 34 27 7 47
6.ANTALYASPOR A.Ş. 28 12 7 9 32 35 -3 43
7.GENÇLERBİRLİĞİ 28 10 9 9 28 28 0 39
8.ATİKER KONYASPOR 28 10 9 9 33 35 -2 39
9.OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 28 9 10 9 36 32 4 37
10.KASIMPAŞA A.Ş. 28 10 7 11 38 37 1 37
11.KARDEMİR KARABÜKSPOR 28 10 5 13 30 37 -7 35
12.BURSASPOR 28 10 5 13 30 40 -10 35
13.AYTEMİZ ALANYASPOR 28 10 4 14 45 51 -6 34
14.AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 28 9 6 13 26 39 -13 33
15.KAYSERİSPOR 28 7 6 15 36 51 -15 27
16.GAZİANTEPSPOR 28 7 4 17 28 47 -19 25
17.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 28 6 6 16 30 46 -16 24
18.ADANASPOR A.Ş. 28 5 5 18 26 50 -24 20

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu
Sezon 2016-2017

1.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 BURSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 ATİKER KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 ALANYASPOR
KAYSERİSPOR 0 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
2.Hafta
ATİKER KONYASPOR 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BURSASPOR 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 3 KAYSERİSPOR
3.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
KAYSERİSPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 BURSASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 3 ATİKER KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
4.Hafta
BURSASPOR 3 - 1 KAYSERİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 5 FENERBAHÇE A.Ş.
5.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 ATİKER KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.
KAYSERİSPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
BURSASPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
6.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİANTEPSPOR 3 - 2 BURSASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 4 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 1 KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 5 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
7.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 ATİKER KONYASPOR
BURSASPOR 0 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
8.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 KAYSERİSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 2 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
9.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 2 - 0 ATİKER KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 3 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
10.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 3 GAZİANTEPSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KAYSERİSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
11.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ATİKER KONYASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
12.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 0 KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 5 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
13.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 3 ATİKER KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BURSASPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
14.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
15.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 1 ATİKER KONYASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BURSASPOR 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
16.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 5 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
KAYSERİSPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 BURSASPOR
17.Hafta
BURSASPOR 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 0 KAYSERİSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ANTALYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
18.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 KAYSERİSPOR
BURSASPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
19.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 6 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KAYSERİSPOR 4 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 0 GAZİANTEPSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BURSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 - 1 ATİKER KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
20.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 4 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 2 KAYSERİSPOR
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
21.Hafta
KAYSERİSPOR 2 - 0 BURSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 ATİKER KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 5 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
22.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 4 KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 4 - 0 BURSASPOR
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
23.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BURSASPOR 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 ATİKER KONYASPOR
KAYSERİSPOR 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
24.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 0 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 KAYSERİSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
25.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 3 ATİKER KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİSPOR 3 - 4 GAZİANTEPSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 1 - 3 AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
26.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ATİKER KONYASPOR 2 - 0 BURSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
27.Hafta
BURSASPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 3 AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 4 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 ATİKER KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 4 - 0 GALATASARAY A.Ş.
28.Hafta
ATİKER KONYASPOR 1 - 2 GAZİANTEPSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 5 - 1 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 ADANASPOR A.Ş.
29.Hafta
GAZİANTEPSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
KAYSERİSPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
FENERBAHÇE A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - BEŞİKTAŞ A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ - ATİKER KONYASPOR
BURSASPOR - GALATASARAY A.Ş.
30.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GENÇLERBİRLİĞİ - ADANASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - KAYSERİSPOR
ATİKER KONYASPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BURSASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - GAZİANTEPSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
31.Hafta
KAYSERİSPOR - ATİKER KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GENÇLERBİRLİĞİ
ADANASPOR A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GAZİANTEPSPOR - GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
32.Hafta
GALATASARAY A.Ş. - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KAYSERİSPOR - ADANASPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. - BURSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GENÇLERBİRLİĞİ - FENERBAHÇE A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
33.Hafta
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - ADANASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KAYSERİSPOR
GAZİANTEPSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
34.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. - BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. - ATİKER KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş. - GAZİANTEPSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.