TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Spor Toto Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu Fikstürü 2018-2019
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
14.12.2018 20:30 GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 BURSASPOR Detaylar Detaylar
15.12.2018 13:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR Detaylar Detaylar
15.12.2018 13:30 DEMİR GRUP SİVASSPOR 4 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
15.12.2018 16:00 ATİKER KONYASPOR 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
15.12.2018 19:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
16.12.2018 13:30 EVKUR YENİ MALATYASPOR 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
16.12.2018 16:00 KAYSERİSPOR 1 - 0 AKHİSARSPOR Detaylar Detaylar
16.12.2018 19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
17.12.2018 20:00 FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu Puan Cetveli 2018-2019
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 16 10 4 2 21 7 14 34
2.EVKUR YENİ MALATYASPOR 16 8 4 4 25 15 10 28
3.BEŞİKTAŞ A.Ş. 16 7 5 4 27 19 8 26
4.TRABZONSPOR A.Ş. 16 7 5 4 28 21 7 26
5.GALATASARAY A.Ş. 16 7 5 4 26 19 7 26
6.KASIMPAŞA A.Ş. 16 8 2 6 33 27 6 26
7.ANTALYASPOR A.Ş. 16 8 2 6 19 21 -2 26
8.ATİKER KONYASPOR 16 6 6 4 23 20 3 24
9.DEMİR GRUP SİVASSPOR 16 6 6 4 22 19 3 24
10.BURSASPOR 16 4 8 4 16 16 0 20
11.MKE ANKARAGÜCÜ 16 6 2 8 17 23 -6 20
12.GÖZTEPE A.Ş. 16 6 1 9 15 19 -4 19
13.KAYSERİSPOR 16 5 3 8 14 24 -10 18
14.AYTEMİZ ALANYASPOR 16 5 2 9 12 21 -9 17
15.AKHİSARSPOR 16 4 4 8 19 26 -7 16
16.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 16 3 6 7 15 21 -6 15
17.FENERBAHÇE A.Ş. 16 3 6 7 16 24 -8 15
18.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 16 1 9 6 18 24 -6 12
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu
Sezon 2018-2019

1.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 AKHİSARSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 3 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 3 YENİ MALATYASPOR
KAYSERİSPOR 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
2.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR 0 - 0 KAYSERİSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 3 ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
AKHİSARSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 3 ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 AKHİSARSPOR
4.Hafta
EVKUR YENİ MALATYASPOR 0 - 1 ATİKER KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 0 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
AKHİSARSPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 3 KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BURSASPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
5.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 AKHİSARSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
ATİKER KONYASPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 4 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 BURSASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
6.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BURSASPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 2 ATİKER KONYASPOR
AKHİSARSPOR 3 - 0 GALATASARAY A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
7.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 AKHİSARSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 BURSASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 2 ATİKER KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
8.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KAYSERİSPOR 2 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BURSASPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 4 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
AKHİSARSPOR 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
9.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 BURSASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 5 - 0 AKHİSARSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 ATİKER KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
10.Hafta
BURSASPOR 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
EVKUR YENİ MALATYASPOR 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
KAYSERİSPOR 2 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
11.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 BURSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 1 KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 ATİKER KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
12.Hafta
EVKUR YENİ MALATYASPOR 5 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
KAYSERİSPOR 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
BURSASPOR 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 2 AKHİSARSPOR
13.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 ATİKER KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 0 KAYSERİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
AKHİSARSPOR 2 - 4 BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
14.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ATİKER KONYASPOR 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 1 AKHİSARSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
15.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 ATİKER KONYASPOR
AKHİSARSPOR 3 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR 0 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 3 EVKUR YENİ MALATYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
16.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 BURSASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 4 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
KAYSERİSPOR 1 - 0 AKHİSARSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
17.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş. 4 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 4 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BURSASPOR 1 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
AKHİSARSPOR 0 - 0 ATİKER KONYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
18.Hafta
AKHİSARSPOR 0 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
EVKUR YENİ MALATYASPOR 3 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 4 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BURSASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
19.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 1 AKHİSARSPOR
ATİKER KONYASPOR 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 EVKUR YENİ MALATYASPOR
20.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 6 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 0 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BURSASPOR 0 - 0 ATİKER KONYASPOR
21.Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 BURSASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 AKHİSARSPOR
22.Hafta
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
AKHİSARSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 ATİKER KONYASPOR
BURSASPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 4 GALATASARAY A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
23.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 0 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 AKHİSARSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 0 BURSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
24.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 3 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 3 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
25.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 AKHİSARSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 ATİKER KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GALATASARAY A.Ş. 5 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
26.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
AKHİSARSPOR 2 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BURSASPOR 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
27.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 3 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 0 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 ATİKER KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 AKHİSARSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 7 BEŞİKTAŞ A.Ş.
28.Hafta
BURSASPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 AKHİSARSPOR
29.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 BURSASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AKHİSARSPOR 1 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 ATİKER KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
30.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
BURSASPOR 0 - 0 AKHİSARSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ATİKER KONYASPOR 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
31.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 BURSASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 0 - 2 EVKUR YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 4 ATİKER KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 2 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
32.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 1 BURSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 AKHİSARSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
33.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 ATİKER KONYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
AKHİSARSPOR 2 - 2 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BURSASPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - DEMİR GRUP SİVASSPOR
34.Hafta
ATİKER KONYASPOR - AKHİSARSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - GALATASARAY A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR - BURSASPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.