TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
DEYVISON ROGERIO DA SILVA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
7
PINI FELIX BALALI
SİVASSPOR
5
ALEXSANDRO DE SOUZA
FENERBAHÇE
4
FILIP HOLOSKO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
KAZIM KILINÇ
MALATYA BELEDİYESPOR
4
MEHMET TOPUZ
KAYSERİSPOR
4
NEDİM VATANSEVER
ALANYASPOR
4
AHMET KURU
ANTALYASPOR A.Ş.
3
ANTON ZEMLIANUKHIN
GİRESUNSPOR
3
BURHAN COŞKUN
SAMSUNSPOR
3
DEIVID DE SOUZA
FENERBAHÇE
3
EDUARDO FERREIA ABDO PACHECO
GAZİANTEPSPOR
3
KRUNO LOVREK
ESKİŞEHİRSPOR
3
MADIOU KONATE
ANKARASPOR A.Ş.
3
ÖZER HURMACI
ANKARASPOR A.Ş.
3
SERCAN YILDIRIM
BURSASPOR
3
SERGEY PACOME DJIEHOUA
ANTALYASPOR A.Ş.
3
SEZER ÖZTÜRK
MANİSASPOR
3
ŞEHMUS ÖZER
ALTAY
3
VEYSEL CİHAN
KONYASPOR
3
ABDULLAH ÇETİN
ANTALYASPOR A.Ş.
2
ADEM GEZİCİ
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
2
ANTONIO DE NIGRIS GUAJARDO
ANKARASPOR A.Ş.
2
ARDA TURAN
GALATASARAY A.Ş.
2
AYDIN YILMAZ
GALATASARAY A.Ş.
2
BİLAL KISA
ANKARASPOR A.Ş.
2
BÜLENT ÇAĞLAYANKAYA
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
2
CAFERCAN AKSU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
CAN ERDEM
ALTAY
2
CANER AĞCA
MALATYASPOR
2
CEYHUN GÜLSELAM
TRABZONSPOR A.Ş.
2
DANIEL GONZALEZ GÜIZA
FENERBAHÇE
2
FRANCO DARIO CANGELE
KAYSERİSPOR
2
HACI MUSTAFA KARABULUT
ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş.
2
HERLYN YSRAEL ZUNİGA YANEZ
BURSASPOR
2
IVAN LIETAVA
DENİZLİSPOR
2
İZZET AKGÜL
DENİZLİSPOR
2
JONATHA ALVES DA SILVA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
MEHMET YILMAZ
MKE ANKARAGÜCÜ
2
MERT NOBRE
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
MUHAMMET HANİFİ AKAGÜNDÜZ
MANİSASPOR
2
MUSTAFA OLCAYTU ERGEN
MALATYASPOR
2
MUZAFFER AKDOĞAN
ÇANKIRI BLD.SPOR
2
OLCAN ADIN
GAZİANTEPSPOR
2
PROMİSE İSAAC
TRABZONSPOR A.Ş.
2
ROBERTO CARLOS DA SİLVA ROCHA
FENERBAHÇE
2
RODRİGO BARBOSA TABATA
GAZİANTEPSPOR
2
SERDAR ÖZKAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
SERKAN ENÇETİN
ALANYASPOR
2
SİLVİNO JOAO DE CARVALHO
MKE ANKARAGÜCÜ
2
SİNAN ATIM
TOKATSPOR
2
TANER DEMİRBAŞ
SAKARYASPOR A.Ş.
2
TURGAY BAHADIR
KAYSERİSPOR
2
TURGUT DOĞAN ŞAHİN
SAMSUNSPOR
2
ÜMİT KARAN
GALATASARAY A.Ş.
2
YANNİCK ETİENNE STANİSLAS KAMANAN
SİVASSPOR
2
YASER YILDIZ
GALATASARAY A.Ş.
2
YUSUF ŞİMŞEK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
ABDULLAH DURAK
KAYSERİSPOR
1
ADEM BÜYÜK
MANİSASPOR
1
ADEM KOÇAK
ANKARASPOR A.Ş.
1
ADNAN GÜNGÖR
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ADRIANO BIZERRA MELO
BURSASPOR
1
AHMET NAZIM HABERVEREN
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
AHMET TURAN SOLAK
TOKATSPOR
1
ALAATTİN ÖZTEKİN
BELEDİYE VANSPOR
1
ALI ZITOUNI
ANTALYASPOR A.Ş.
1
ALİ ALİYEV
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
ANIL TAŞDEMİR
ANKARASPOR A.Ş.
1
ARSLAN ÇAKIROĞLU
OFSPOR
1
ATİLLA BİRLİK
TOKATSPOR
1
AYDIN ÇETİN
GİRESUNSPOR
1
AYHAN AKMAN
GALATASARAY A.Ş.
1
BEBBE MBANGUE GUSTAVE ANICET
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
BEKİR İRTEGÜN
GAZİANTEPSPOR
1
BURAK ÇALIK
ALTAY
1
BURAK KÜÇÜKÖNER
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
BURHAN EŞER
GENÇLERBİRLİĞİ
1
BÜLENT KARAMAN
TOKATSPOR
1
BÜLENT KOCABEY
ESKİŞEHİRSPOR
1
CAN ULUN
SAMSUNSPOR
1
CANER ALTIN
KONYASPOR
1
CARLOS ALBERTO DOS SANTOS GOMES
DENİZLİSPOR
1
CELİL SAĞIR
MALATYASPOR
1
CENK AHMET ALKILIÇ
BEYLERBEYİ A.Ş.
1
CENK İŞLER
MANİSASPOR
1
CEYHUN YELKENCİ
DİYARBAKIRSPOR
1
CİHAN KORUCUOĞLU
ADANA DEMİRSPOR
1
ÇAĞLAR YILDIZER
ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş.
1
DENİZ BARIŞ
FENERBAHÇE
1
DIMITAR IVANOV IVANKOV
BURSASPOR
1
EDOUARD LEOPOLD CISSE
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
EDUARDO LUIS ABONIZI DE SOUZA
FENERBAHÇE
1
EGEMEN KORKMAZ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ELIONAR NASCIMENTO RIBEIRO
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
EMIL ROSENOV ANGELOV
DENİZLİSPOR
1
EMİN ALADAĞ
DENİZLİSPOR
1
ENGİN MEMİŞLER
DENİZLİSPOR
1
ENGİN ÖZTONGA
DİYARBAKIRSPOR
1
ENİS ÇELİKSU
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
ERDAL KILIÇASLAN
KONYASPOR
1
ERDİM ÇELİK
ADANA DEMİRSPOR
1
EREN ALBAYRAK
BURSASPOR
1
EREN ÖZEN
MALATYASPOR
1
ERGUN CENGİZ
MALATYASPOR
1
ERSİN ŞAHİN
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
FABIO ALVES DA SILVA
SİVASSPOR
1
FABRICIO RAMOS MELO
BURSASPOR
1
FATİH ARAT
ANTALYASPOR A.Ş.
1
FERDİ TOP
ÇANKIRI BLD.SPOR
1
GÖKHAN ÜNAL
TRABZONSPOR A.Ş.
1
GÜVEN VAROL
MANİSASPOR
1
HAKAN AKMAN
SAMSUNSPOR
1
HAKAN ALBAYRAK
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
HAKAN KADİR BALTA
GALATASARAY A.Ş.
1
HAKAN ÖZMERT
ANTALYASPOR A.Ş.
1
HALİL ZEYBEK
BURSASPOR
1
HÜSEYİN KUDAY
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
HÜSEYİN NAZLI
TOKATSPOR
1
HÜSEYİN SUNAR KARAKAYIŞ
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
1
İBRAHİM DAĞAŞAN
SİVASSPOR
1
İBRAHİM ÖZTÜRK
BURSASPOR
1
İBRAHİM ÜZÜLMEZ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
İHSAN BURAK ÖZSARAÇ
MKE ANKARAGÜCÜ
1
İLKAY MARGILIÇLI
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
İSA AKGÖL
ALTAY
1
JOSEPH DESIRE MAWAYE
KASIMPAŞA
1
KAZIM KAZIM
FENERBAHÇE
1
KEMAL SAMET ÖZEN
ALANYASPOR
1
KENAN YELEK
SAMSUNSPOR
1
MAMADOU ALIMMOU DIALLO
SİVASSPOR
1
MARCELO RODRIGUES
BURSASPOR
1
MATIAS EMILIO DELGADO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
MEHMET ALBAYRAK
MALATYASPOR
1
MEHMET ALİ ŞİRİN
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
MEHMET ALPER AKICI
MALATYASPOR
1
MEHMET AYAZ
BOLUSPOR
1
MEHMET CİHAN SADIKOĞLU
OFSPOR
1
MEHMET UĞUR TÜLÜMEN
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
MERT GÜNEŞ
MALATYASPOR
1
MERTER YÜCE
ALTAY
1
MERTHAN AÇIL
KASIMPAŞA
1
MERTOL KARATAY
KASIMPAŞA
1
MILAN BAROS
GALATASARAY A.Ş.
1
MILAN PUROVIC
KAYSERİSPOR
1
MOUAINE CHAABANI
MKE ANKARAGÜCÜ
1
MURAT ERDOĞAN
MKE ANKARAGÜCÜ
1
MURAT TOSUN
ANKARASPOR A.Ş.
1
MURAT YILDIRIM
SAMSUNSPOR
1
MUSA ÇAĞIRAN
ALTAY
1
MUSTAFA CEVİZ
TOKATSPOR
1
MUSTAFA DEMİR
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
1
MUSTAFA ÖZKAN
ANTALYASPOR A.Ş.
1
MUSTAFA ÖZMEN
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
MUSTAFA ŞAHİNTÜRK
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
MÜSLÜM KARABULUT
ALANYASPOR
1
OKTAY DELİBALTA
SAMSUNSPOR
1
ORHAN AK
ANTALYASPOR A.Ş.
1
ÖMER AYSAN BARIŞ
ANKARASPOR A.Ş.
1
ÖMER ERDOĞAN
BURSASPOR
1
ÖMER FARUK KARTAL
ADANA DEMİRSPOR
1
ÖZGÜR KARAKAYA
KASIMPAŞA
1
ÖZHAN KESKİNKALE
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
RAFAEL MARDUES MARIANO
MANİSASPOR
1
RECEP YILDIZ
ANTALYASPOR A.Ş.
1
RIZA ŞEN
KASIMPAŞA
1
RODRIGO ALVARO TELLO VALENZUELA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
ROGUY MEYE
ANKARASPOR A.Ş.
1
SALİH SEFERCİK
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
SAVAŞ YILDIZHAN
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
SEFA AKSOY
SAMSUNSPOR
1
SELÇUK ŞAHİN
FENERBAHÇE
1
SEMİH ŞENTÜRK
FENERBAHÇE
1
SERGES FLAVIER MBILLA ETAME
ADANASPOR A.Ş.
1
SERHAT GÜLŞEN
GAZİOSMANPAŞA
1
SERKAN AYKUT
SAMSUNSPOR
1
SERKAN İRDEM
KARŞIYAKA
1
SEZER BADUR
SİVASSPOR
1
SIDNEY CRİSTİANO DOS SANTOS
ANTALYASPOR A.Ş.
1
SOULEYMANE YOULA
ESKİŞEHİRSPOR
1
ŞİNASİ EV
TOKATSPOR
1
TANER GÜLLERİ
KOCAELİSPOR
1
TEVFİK KÖSE
KAYSERİSPOR
1
TIAGO QUEIROZ BEZERRA
ALTAY
1
TOMAS ZAPOTOCNY
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
TURAN EKİCİ
ELAZIĞSPOR
1
TURAN KUŞ
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
TURGAY KOYUNCU
MALATYASPOR
1
UĞUR DEMİRKOL
ANKARASPOR A.Ş.
1
ÜMİT AYDIN
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
VAHAP IŞIK
ANTALYASPOR A.Ş.
1
VEYSEL AKSU
SAMSUNSPOR
1
YALÇIN AYHAN
ANTALYASPOR A.Ş.
1
YASİN AVCI
ALTAY
1
YETİŞ KARAGEĞER
MARDİNSPOR
1
YİĞİT İNCEDEMİR
MANİSASPOR
1
ZEKİ YILMAZ
BELEDİYE VANSPOR
1
DEYVISON ROGERIO DA SILVA
7
PINI FELIX BALALI
5
ALEXSANDRO DE SOUZA
4
FILIP HOLOSKO
4
KAZIM KILINÇ
4
MEHMET TOPUZ
4
NEDİM VATANSEVER
4
AHMET KURU
3
ANTON ZEMLIANUKHIN
3
BURHAN COŞKUN
3
DEIVID DE SOUZA
3
EDUARDO FERREIA ABDO PACHECO
3
KRUNO LOVREK
3
MADIOU KONATE
3
ÖZER HURMACI
3
SERCAN YILDIRIM
3
SERGEY PACOME DJIEHOUA
3
SEZER ÖZTÜRK
3
ŞEHMUS ÖZER
3
VEYSEL CİHAN
3
ABDULLAH ÇETİN
2
ADEM GEZİCİ
2
ANTONIO DE NIGRIS GUAJARDO
2
ARDA TURAN
2
AYDIN YILMAZ
2
BİLAL KISA
2
BÜLENT ÇAĞLAYANKAYA
2
CAFERCAN AKSU
2
CAN ERDEM
2
CANER AĞCA
2
CEYHUN GÜLSELAM
2
DANIEL GONZALEZ GÜIZA
2
FRANCO DARIO CANGELE
2
HACI MUSTAFA KARABULUT
2
HERLYN YSRAEL ZUNİGA YANEZ
2
IVAN LIETAVA
2
İZZET AKGÜL
2
JONATHA ALVES DA SILVA
2
MEHMET YILMAZ
2
MERT NOBRE
2
MUHAMMET HANİFİ AKAGÜNDÜZ
2
MUSTAFA OLCAYTU ERGEN
2
MUZAFFER AKDOĞAN
2
OLCAN ADIN
2
PROMİSE İSAAC
2
ROBERTO CARLOS DA SİLVA ROCHA
2
RODRİGO BARBOSA TABATA
2
SERDAR ÖZKAN
2
SERKAN ENÇETİN
2
SİLVİNO JOAO DE CARVALHO
2
SİNAN ATIM
2
TANER DEMİRBAŞ
2
TURGAY BAHADIR
2
TURGUT DOĞAN ŞAHİN
2
ÜMİT KARAN
2
YANNİCK ETİENNE STANİSLAS KAMANAN
2
YASER YILDIZ
2
YUSUF ŞİMŞEK
2
ABDULLAH DURAK
1
ADEM BÜYÜK
1
ADEM KOÇAK
1
ADNAN GÜNGÖR
1
ADRIANO BIZERRA MELO
1
AHMET NAZIM HABERVEREN
1
AHMET TURAN SOLAK
1
ALAATTİN ÖZTEKİN
1
ALI ZITOUNI
1
ALİ ALİYEV
1
ANIL TAŞDEMİR
1
ARSLAN ÇAKIROĞLU
1
ATİLLA BİRLİK
1
AYDIN ÇETİN
1
AYHAN AKMAN
1
BEBBE MBANGUE GUSTAVE ANICET
1
BEKİR İRTEGÜN
1
BURAK ÇALIK
1
BURAK KÜÇÜKÖNER
1
BURHAN EŞER
1
BÜLENT KARAMAN
1
BÜLENT KOCABEY
1
CAN ULUN
1
CANER ALTIN
1
CARLOS ALBERTO DOS SANTOS GOMES
1
CELİL SAĞIR
1
CENK AHMET ALKILIÇ
1
CENK İŞLER
1
CEYHUN YELKENCİ
1
CİHAN KORUCUOĞLU
1
ÇAĞLAR YILDIZER
1
DENİZ BARIŞ
1
DIMITAR IVANOV IVANKOV
1
EDOUARD LEOPOLD CISSE
1
EDUARDO LUIS ABONIZI DE SOUZA
1
EGEMEN KORKMAZ
1
ELIONAR NASCIMENTO RIBEIRO
1
EMIL ROSENOV ANGELOV
1
EMİN ALADAĞ
1
ENGİN MEMİŞLER
1
ENGİN ÖZTONGA
1
ENİS ÇELİKSU
1
 
Kupalar » Türkiye Kupası » Tarihçe ve Arşiv » Türkiye Kupası 2008-2009

Final Maçları
13 Mayıs 2009 20.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 4-2 FENERBAHÇE Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
3 Mart 2009 20.00 ANKARASPOR A.Ş. 1-3 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
4 Mart 2009 20.00 FENERBAHÇE 3-1 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2009 20.00 SİVASSPOR 0-0 FENERBAHÇE Detaylar Detaylar
22 Nisan 2009 20.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 1-2 ANKARASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
27 Ocak 2009 17.30 DENİZLİSPOR 1-1 ANKARASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Ocak 2009 20.30 GALATASARAY A.Ş. 1-1 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
28 Ocak 2009 17.30 ANTALYASPOR A.Ş. 0-2 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
28 Ocak 2009 20.30 FENERBAHÇE 1-0 BURSASPOR Detaylar Detaylar
3 Şubat 2009 14.00 SİVASSPOR 1-1
(Pen. 4-2)
GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
4 Şubat 2009 17.30 ANKARASPOR A.Ş. 2-1 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
4 Şubat 2009 20.30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 3-1 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
5 Şubat 2009 20.00 BURSASPOR 1-3 FENERBAHÇE Detaylar Detaylar
A Grubu Maçları
29 Ekim 2008 16.00 GAZİANTEPSPOR 3-1 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Ekim 2008 20.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 3-0 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
11 Kasım 2008 20.00 TRABZONSPOR A.Ş. 1-2 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Kasım 2008 14.00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1-3 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
6 Ocak 2009 16.00 ANTALYASPOR A.Ş. 3-3 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
6 Ocak 2009 19.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 3-1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
10 Ocak 2009 13.30 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0-3 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Ocak 2009 19.00 GAZİANTEPSPOR 0-1 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
17 Ocak 2009 13.30 TRABZONSPOR A.Ş. 1-0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
17 Ocak 2009 13.30 ANTALYASPOR A.Ş. 2-0 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
B Grubu Maçları
29 Ekim 2008 14.00 KAYSERİSPOR 1-1 ALTAY Detaylar Detaylar
30 Ekim 2008 16.00 ANKARASPOR A.Ş. 1-1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Kasım 2008 14.00 MALATYASPOR 2-4 ANKARASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Kasım 2008 20.00 GALATASARAY A.Ş. 1-0 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
6 Ocak 2009 14.00 KAYSERİSPOR 3-1 MALATYASPOR Detaylar Detaylar
8 Ocak 2009 20.00 ALTAY 1-2 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Ocak 2009 13.30 ANKARASPOR A.Ş. 1-2 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2009 13.30 MALATYASPOR 0-3 ALTAY Detaylar Detaylar
17 Ocak 2009 19.00 GALATASARAY A.Ş. 4-2 MALATYASPOR Detaylar Detaylar
17 Ocak 2009 19.00 ALTAY 2-3 ANKARASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
C Grubu Maçları
29 Ekim 2008 14.00 DENİZLİSPOR 2-2 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
29 Ekim 2008 14.00 SİVASSPOR 1-0 KONYASPOR Detaylar Detaylar
12 Kasım 2008 14.00 ALANYASPOR 2-2 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
12 Kasım 2008 16.00 KONYASPOR 0-1 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
7 Ocak 2009 14.00 MANİSASPOR 1-0 KONYASPOR Detaylar Detaylar
7 Ocak 2009 14.00 DENİZLİSPOR 1-0 ALANYASPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2009 13.30 ALANYASPOR 2-2 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2009 13.30 SİVASSPOR 1-0 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2009 13.30 KONYASPOR 4-0 ALANYASPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2009 13.30 MANİSASPOR 0-1 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
D Grubu Maçları
29 Ekim 2008 14.00 ESKİŞEHİRSPOR 0-2 BURSASPOR Detaylar Detaylar
29 Ekim 2008 20.00 MKE ANKARAGÜCÜ 0-1 FENERBAHÇE Detaylar Detaylar
12 Kasım 2008 14.00 TOKATSPOR 1-1 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
12 Kasım 2008 20.00 BURSASPOR 1-0 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
7 Ocak 2009 14.00 MKE ANKARAGÜCÜ 1-0 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
7 Ocak 2009 20.00 FENERBAHÇE 2-0 BURSASPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2009 13.30 ESKİŞEHİRSPOR 2-1 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
11 Ocak 2009 13.30 TOKATSPOR 0-1 FENERBAHÇE Detaylar Detaylar
18 Ocak 2009 19.00 BURSASPOR 6-0 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2009 19.00 FENERBAHÇE 3-0 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
2. Kademe Maçları
24 Eylül 2008 15.00 İSTANBULSPOR A.Ş. 0-1 ANKARASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Eylül 2008 15.00 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1-5 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2008 15.00 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 0-1 ALTAY Detaylar Detaylar
24 Eylül 2008 15.00 ALANYASPOR 2-1 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
24 Eylül 2008 20.00 MALATYASPOR 1-0 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2008 20.00 MANİSASPOR 4-1 KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2008 20.00 ÇAYKUR RİZESPOR 0-2 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2008 20.00 KONYASPOR 1-0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2008 20.00 BURSASPOR 3-0 BELEDİYE VANSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2008 20.00 MKE ANKARAGÜCÜ 5-1 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2008 20.00 ESKİŞEHİRSPOR 2-0 DİYARBAKIRSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2008 20.00 SAMSUNSPOR 1-1
(Pen. 7-8)
ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Eylül 2008 20.00 TRABZONSPOR A.Ş. 2-0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2008 20.00 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1-2
(Uzt. 1-2)
TOKATSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2008 20.00 DENİZLİSPOR 4-0 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Eylül 2008 20.00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2-0 KAYSERİ ERCİYESSPOR Detaylar Detaylar
1. Kademe Maçları
3 Eylül 2008 16.00 İSTANBULSPOR(MARMARA A.Ş) 2-1 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
3 Eylül 2008 16.00 BEYLERBEYİ A.Ş. 1-1
(Uzt. 1-2)
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. Detaylar Detaylar
3 Eylül 2008 16.00 ÇANKIRI BLD.SPOR 2-2
(Pen. 4-6)
SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
3 Eylül 2008 16.00 GİRESUNSPOR 3-2 OFSPOR Detaylar Detaylar
3 Eylül 2008 16.00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1-2 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
3 Eylül 2008 16.00 ALANYASPOR 2-1 DENİZLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
3 Eylül 2008 16.00 ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş. 1-1
(Pen. 3-5)
TOKATSPOR Detaylar Detaylar
3 Eylül 2008 16.00 MARDİNSPOR 1-2 BELEDİYE VANSPOR Detaylar Detaylar
3 Eylül 2008 20.00 KASIMPAŞA 2-2
(Pen. 5-6)
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
3 Eylül 2008 20.00 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3-1 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
3 Eylül 2008 20.00 ÇAYKUR RİZESPOR 1-0 ORDUSPOR Detaylar Detaylar
3 Eylül 2008 20.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR 1-0 BUGSAŞ SPOR Detaylar Detaylar
3 Eylül 2008 20.00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2-1 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
3 Eylül 2008 20.00 ADANA DEMİRSPOR 0-0
(Pen. 3-4)
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR Detaylar Detaylar
3 Eylül 2008 20.00 DİYARBAKIRSPOR 2-1 ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
3 Eylül 2008 20.00 MALATYA BELEDİYESPOR 3-3
(Uzt. 4-5)
MALATYASPOR Detaylar Detaylar
4 Eylül 2008 20.00 SAKARYASPOR A.Ş. 2-0 KARTALSPOR Detaylar Detaylar
4 Eylül 2008 20.00 KARŞIYAKA 1-1
(Uzt. 1-3)
ALTAY Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.