TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
Gruplar:  A B C D

ARİF ÇOBAN
TOKATSPOR
7
UMUT BULUT
TRABZONSPOR A.Ş.
7
EMIL ROSENOV ANGELOV
DENİZLİSPOR
6
ALEXSANDRO DE SOUZA
FENERBAHÇE
5
NECATİ ATEŞ
ANTALYASPOR A.Ş.
5
SERGEY PACOME DJIEHOUA
ANTALYASPOR A.Ş.
5
ARDA TURAN
GALATASARAY A.Ş.
4
DANIEL GONZALEZ GÜIZA
FENERBAHÇE
4
EMRE KAHRAMAN
TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş.
4
JOSHUA CHRISTOPHER SIMPSON
MANİSASPOR
4
MURAT GÜRBÜZEROL
MANİSASPOR
4
ABDULLAH HALMAN
ESKİŞEHİRSPOR
3
ANDRE FRANCISCO MORITZ
KASIMPAŞA
3
CANER ERKİN
GALATASARAY A.Ş.
3
ÇAĞATAY TEKİN
HACETTEPE SPOR
3
EMRE ÇOLAK
GALATASARAY A.Ş.
3
MICHAEL JOHN JEDINAK
GENÇLERBİRLİĞİ
3
MUHARREM OZAN CENGİZ
BANDIRMASPOR
3
ÖZER HURMACI
FENERBAHÇE
3
RICARDO PEDRIEL SUAREZ
GİRESUNSPOR
3
SERCAN YILDIRIM
BURSASPOR
3
TURGAY BAHADIR
BURSASPOR
3
ADEM BÜYÜK
MANİSASPOR
2
ADEM SARI
ESKİŞEHİRSPOR
2
ALAN CARLOS GOMES DA COSTA
TRABZONSPOR A.Ş.
2
BARIŞ ÖZBEK
GALATASARAY A.Ş.
2
BURAK ÇALIK
ALTAY
2
CAFERCAN AKSU
KONYA ŞEKERSPOR
2
CARLOS EDUARDO DE SOUZA FLORESTA
GENÇLERBİRLİĞİ
2
CENK AHMET ALKILIÇ
ALTAY
2
CENK İŞLER
KASIMPAŞA
2
ÇAĞRI YARKIN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
DARRYL BEVON ROBERTS
DENİZLİSPOR
2
EMRAH BOZKURT
KARŞIYAKA
2
EMRE AKTAŞ
ADANASPOR A.Ş.
2
ENGİN BAYTAR
TRABZONSPOR A.Ş.
2
ERGİN KELEŞ
MANİSASPOR
2
FATİH KOYUGÖLGE
DENİZLİ BELEDİYESPOR
2
FERİT ERİŞÇİ
YALOVASPOR
2
GÖKHAN AYDINGÜL
TARSUS İDMAN YURDU
2
GÖKHAN GÜLEÇ
KASIMPAŞA
2
GÖKHAN SÜZEN
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
2
GUSTAVO COLMAN
TRABZONSPOR A.Ş.
2
GÜVEN VAROL
MANİSASPOR
2
HERVE GERMAIN TUM
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
2
İSMAİL DEMİR
PURSAKLARSPOR A.Ş.
2
KEMAL SAMET ÖZEN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
KENAN ÖZER
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
KORAY ARSLAN
ESKİŞEHİRSPOR
2
KORAY KURT
DARDANELSPOR A.Ş.
2
LEONARDO ANDRES IGLESIAS
BURSASPOR
2
MEHMET BATDAL
BUCASPOR
2
MEHMET TOPUZ
FENERBAHÇE
2
MERT NOBRE
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
METİN AKAN
MKE ANKARAGÜCÜ
2
NİHAT KAHVECİ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
OSMAN KÜRŞAT DUMAN
YALOVASPOR
2
OZAN YÖRÜKÇÜ
YALOVASPOR
2
ÖMER ALİ ŞAHİNER
KONYA ŞEKERSPOR
2
PROMİSE İSAAC
TRABZONSPOR A.Ş.
2
RAMAZAN DURDU
MERSİN İDMAN YURDU
2
ROGUY MEYE
ANKARASPOR A.Ş.
2
SAMED MAVİŞ
SİVASSPOR
2
SELAHATTİN YAMAN
GENÇLERBİRLİĞİ
2
ŞENOL DEMİRCİ
GİRESUNSPOR
2
ŞENOL EROL
TARSUS İDMAN YURDU
2
TAYLAN ELİAÇIK
Ş.URFASPOR
2
TEVFİK KÖSE
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
2
TUNÇ MURAT BEHRAM
MERSİN İDMAN YURDU
2
YAŞAR ÇETİN
TOKATSPOR
2
YAVUZ BALCI
TURGUTLUSPOR
2
YERTEK EVREN BAŞARAN
Ş.URFASPOR
2
YUNUS BALABAN
ADIYAMANSPOR
2
ZAFER ŞAHİN
MERSİN İDMAN YURDU
2
ABDULKADİR KUZEY
ALTAY
1
ABDULLAH BOZ
TOKATSPOR
1
ADEM GEZİCİ
SAMSUNSPOR
1
ADİL KARPUZ
YALISPOR
1
AHMET BEDİR
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
AHMET BUĞRA ERDOĞAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
AHMET ÇAĞIRAN
MERSİN İDMAN YURDU
1
AHMET HAKAN ARSLANAĞIZ
OFSPOR
1
AHMET YAKAK
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
ALİ CEMAL BOZTEPE
ÇORUMSPOR
1
ALİ KEMAL YAVUZYİĞİTOĞLU
BEREKETLİ BELEDİYESİ SAĞLIKSPOR
1
ALİ TEMUR
KONYASPOR
1
ALİ TUNA TANYILDIZ
EYÜPSPOR
1
ALİCAN TEZ
İNEGÖLSPOR
1
ANDRE CLARINDO DOS SANTOS
FENERBAHÇE
1
ARDA DEMİRAL
ADIYAMANSPOR
1
AYDIN TOSCALI
KAYSERİSPOR
1
AYHAN TUNA ÜZÜMCÜ
BURSASPOR
1
BARIŞ BAKIR
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
BEBBE MBANGUE GUSTAVE ANICET
DİYARBAKIRSPOR
1
BİLAL AZİZ ÖZER
KAYSERİSPOR
1
BİLAL SEZER
YALOVASPOR
1
BURAK GÜRSOY
ÜMRANİYESPOR
1
BURAK KÜÇÜKÖNER
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
BURAK YILMAZ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
BURHAN AKGÜL
ADANASPOR A.Ş.
1
BÜLENT BÖLÜKBAŞI
GİRESUNSPOR
1
BÜLENT ÇAKMAK
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
BÜLENT KOCABEY
ESKİŞEHİRSPOR
1
CAN ULUN
MARDİNSPOR
1
CANER AĞCA
MERSİN İDMAN YURDU
1
CEM KARGIN
BUCASPOR
1
CENGİZ ERKOL
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
CİHAN HASPOLATLI
MKE ANKARAGÜCÜ
1
ÇAĞRI ORTAKAYA
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
DEIVID DE SOUZA
FENERBAHÇE
1
DENİZ KAÇAN
LÜLEBURGAZSPOR
1
DEYVISON ROGERIO DA SILVA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
DIEGO ALFREDO LUGANO MORENO
FENERBAHÇE
1
DIMITAR IVANOV IVANKOV
BURSASPOR
1
EKREM EKŞİOĞLU
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
ELANO BLUMER
GALATASARAY A.Ş.
1
EMRAH GÖRKEM ALP
ÇANKIRI BLD.SPOR
1
EMRAH KAYA
TURGUTLUSPOR
1
EMRE TORAMAN
KASIMPAŞA
1
ERCAN ÜNAL
ALTAY
1
EREN GÖRÜR
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ERHAN KURT
TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş.
1
ERMAN KILIÇ
SİVASSPOR
1
ERTUĞRUL ARSLAN
ANTALYASPOR A.Ş.
1
FABIANO MONTEIRO DE OLIVEIRA
GİRESUNSPOR
1
FARUK ATALAY
MERSİN İDMAN YURDU
1
FARUK TEMEL
PURSAKLARSPOR A.Ş.
1
FATİH CİMİNLİ
TOKATSPOR
1
FATİH KOLSUZ
KARTALSPOR
1
FATİH MUSTAFA BAYDEMİR
MANİSASPOR
1
FERHAT ÇERÇİ
TARSUS İDMAN YURDU
1
FERİT KARATAŞ
ADIYAMANSPOR
1
FİKRET ERSÖNMEZ
TARSUS İDMAN YURDU
1
FUAT ONUR
MERSİN İDMAN YURDU
1
GÖKHAN MERAL
KOCAELİSPOR
1
GÖKHAN ÜNAL
FENERBAHÇE
1
GÜNAY ŞAKAR
ORDUSPOR
1
GÜNGÖR ÖZTÜRK
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
HAKAN ARSLAN
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
HAKAN MACİT
ORDUSPOR
1
HALİL UYSAL
TURGUTLUSPOR
1
HALİM KARAKÖSE
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
1
HARRY KEWELL
GALATASARAY A.Ş.
1
HRVOJE CALE
TRABZONSPOR A.Ş.
1
HÜSEYİN ÖZTÜRK
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
1
HÜSEYİN TOK
MANİSASPOR
1
HÜSEYİN YAKUP DÜZ
ADIYAMANSPOR
1
İBRAHİM ÇAĞLAR ÜRDEM
SAKARYASPOR A.Ş.
1
İBRAHİM KARGI
İZMİRSPOR
1
İSKENDER ALIN
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
J.A.DUARTEF. FERNANDES
ANKARASPOR A.Ş.
1
JAYCEE JOHN OKWUNWANNE
ESKİŞEHİRSPOR
1
JOSE TADEU MOURO JUNIOR
BURSASPOR
1
KADİR BEKMEZCİ
SİVASSPOR
1
KADİR KELEŞ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
KEMAL OKYAY
MANİSASPOR
1
KEMAL TOSUN
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
KENAN ASLANOĞLU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
KEREM ERYILMAZ
SAKARYASPOR A.Ş.
1
KEREM GÜLBAHAR
TOKATSPOR
1
KOFFI DAMIEN ANDERSON CHRYSOSTOME
DENİZLİSPOR
1
MANSUR ÇALAR
EYÜPSPOR
1
MARC KIBONG MBAMBA
ADANASPOR A.Ş.
1
MARIEL EVERTON COSMO DA SILVA
GENÇLERBİRLİĞİ
1
MEHMET ASLAN
YALOVASPOR
1
MEHMET AYAZ
KONYASPOR
1
MEHMET AYAZ
ORDUSPOR
1
MEHMET DUZ
GEBZESPOR
1
MERT KAYTANKAŞ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
MERTHAN AÇIL
KASIMPAŞA
1
MESUT YILMAZ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
METİN DEPE
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
MİTHAT YAŞAR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
MUHAMMED KURT
ORDUSPOR
1
MURAT AKGÜL
GENÇLERBİRLİĞİ
1
MURAT DURUER
MKE ANKARAGÜCÜ
1
MURAT SÖZGELMEZ
SİVASSPOR
1
MURAT ŞAHİN
KÖRFEZ BELEDİYESPOR
1
MURAT YILDIRIM
SAMSUNSPOR
1
MUSA AYDIN
SİVASSPOR
1
MUSA NİZAM
ANTALYASPOR A.Ş.
1
MUSTAFA KAYA
GENÇLERBİRLİĞİ
1
MUSTAFA KOCABEY
TURGUTLUSPOR
1
MUSTAFA ÖZTÜRK
BUGSAŞ SPOR
1
MUSTAFA SERKAN DEMİREL
YALOVASPOR
1
MÜSLÜM YELKEN
ORDUSPOR
1
NİZAMETTİN KEMAL METİN
BAFRA BELEDİYESPOR
1
NURULLAH KAYA
MERSİN İDMAN YURDU
1
OGÜN ÖZCAN
TOKATSPOR
1
OKAN ÇEBİ
ARAKLISPOR
1
OKAN SALMAZ
ADANASPOR A.Ş.
1
OLCAN ADIN
GAZİANTEPSPOR
1
OZAN İPEK
BURSASPOR
1
ÖZGÜR CAN ÖZCAN
GALATASARAY A.Ş.
1
ÖZGÜR ÇETİNER
TARSUS İDMAN YURDU
1
PABLO MARTIN BATALLA
BURSASPOR
1
POLAT KESER
ANTALYASPOR A.Ş.
1
RAMAZAN BALKAN
YALOVASPOR
1
RAMAZAN TAŞKARA
FETHİYESPOR
1
REMZİ GİRAY KAÇAR
TRABZONSPOR A.Ş.
1
RIZA ŞEN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
RİGOBERT BAHANAG SONG
TRABZONSPOR A.Ş.
1
SADULLAH ERARSLAN
TURGUTLUSPOR
1
SALİH SEFERCİK
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
SALİM COĞUPLUGİL
Ş.URFASPOR
1
SAMİ İZCİCAN
MERSİN İDMAN YURDU
1
SELÇUK BİCE
DARDANELSPOR A.Ş.
1
SEMİH ŞENTÜRK
FENERBAHÇE
1
SEMİH TÜRE
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
SERCAN KAYA
BUCASPOR
1
SERHAT GÜLPINAR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
SERHAT KARADABAN
MUĞLASPOR
1
SERKAN BALCI
TRABZONSPOR A.Ş.
1
SERKAN DÖKME
TOKATSPOR
1
SERKAN SİLAN
KONYA ŞEKERSPOR
1
SEZER GÜLER
KÖRFEZ BELEDİYESPOR
1
SIDNEY CRİSTİANO DOS SANTOS
ANKARASPOR A.Ş.
1
SÜLEYMAN NUMAN ÇARIKÇI
ADIYAMANSPOR
1
ŞAFAK BURAK BAYMAN
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
ŞENOL CAN
ANTALYASPOR A.Ş.
1
TIAGO QUEIROZ BEZERRA
ALTAY
1
TİMUÇİN AŞCIGİL
KARŞIYAKA
1
TONIA D. TISDELL
ANKARASPOR A.Ş.
1
TUNAHAN BİLGİN
ANTALYASPOR A.Ş.
1
TURGUT DOĞAN ŞAHİN
SAMSUNSPOR
1
TÜRKER DEMİRHAN
BUCASPOR
1
UĞUR OĞAN
ANKARASPOR A.Ş.
1
UĞUR YILMAZ
KASTAMONUSPOR
1
ÜMİT KARAN
ESKİŞEHİRSPOR
1
VEDAT AŞKAN
ÇORUMSPOR
1
VELİ KIZILKAYA
BUCASPOR
1
VEYSEL CİHAN
ANTALYASPOR A.Ş.
1
VOLKAN KABADAYI
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
VOLKAN KURT
KASTAMONUSPOR
1
VOLKAN YAMAN
ESKİŞEHİRSPOR
1
XHEVAHIR SUKAJ
ORDUSPOR
1
YALÇIN AYHAN
ANTALYASPOR A.Ş.
1
YANNİCK ETİENNE STANİSLAS KAMANAN
SİVASSPOR
1
YASİN PALAZ
TÜRK TELEKOMSPOR
1
YASİN SARI
TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş.
1
YAVUZ ORUÇ
BELEDİYE VANSPOR
1
YİĞİT İNCEDEMİR
MANİSASPOR
1
YİĞİTCAN ERDOĞAN
ALTAY
1
YUSUF EMRE KASAL
KÖRFEZ BELEDİYESPOR
1
YUSUF ŞİMŞEK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
YUSUF TATLIDİL
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
1
 
Kupalar » Türkiye Kupası » Tarihçe ve Arşiv » Türkiye Kupası 2009-2010

Final Maçları
5 Mayıs 2010 15.45 TRABZONSPOR A.Ş. 3-1 FENERBAHÇE Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
24 Mart 2010 20.00 FENERBAHÇE 2-0 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2010 20.00 TRABZONSPOR A.Ş. 2-0 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Nisan 2010 20.00 MANİSASPOR 1-1 FENERBAHÇE Detaylar Detaylar
14 Nisan 2010 20.00 ANTALYASPOR A.Ş. 1-0 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
3 Şubat 2010 17.00 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1-1 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
3 Şubat 2010 20.00 ANTALYASPOR A.Ş. 2-1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
4 Şubat 2010 17.00 MANİSASPOR 4-1 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
4 Şubat 2010 20.00 FENERBAHÇE 3-0 BURSASPOR Detaylar Detaylar
10 Şubat 2010 16.30 TRABZONSPOR A.Ş. 1-0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR Detaylar Detaylar
10 Şubat 2010 20.00 GALATASARAY A.Ş. 3-2 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
11 Şubat 2010 16.30 DENİZLİSPOR 0-1 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
11 Şubat 2010 20.30 BURSASPOR 3-1 FENERBAHÇE Detaylar Detaylar
A Grubu Maçları
22 Aralık 2009 17.30 ANTALYASPOR A.Ş. 1-0 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
23 Aralık 2009 18.30 FENERBAHÇE 3-0 ALTAY Detaylar Detaylar
10 Ocak 2010 13.30 TOKATSPOR 1-1 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Ocak 2010 20.30 ESKİŞEHİRSPOR 0-1 FENERBAHÇE Detaylar Detaylar
13 Ocak 2010 13.30 ALTAY 0-5 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
13 Ocak 2010 20.30 FENERBAHÇE 3-2 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
17 Ocak 2010 13.30 TOKATSPOR 1-2 ALTAY Detaylar Detaylar
18 Ocak 2010 20.30 ANTALYASPOR A.Ş. 4-3 FENERBAHÇE Detaylar Detaylar
26 Ocak 2010 14.00 ESKİŞEHİRSPOR 1-2 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2010 14.00 ALTAY 0-0 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
B Grubu Maçları
23 Aralık 2009 13.30 DENİZLİ BELEDİYESPOR 0-2 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
23 Aralık 2009 21.30 GALATASARAY A.Ş. 2-1 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
9 Ocak 2010 20.30 TRABZONSPOR A.Ş. 6-0 DENİZLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Ocak 2010 13.30 ORDUSPOR 0-3 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Ocak 2010 13.30 DENİZLİ BELEDİYESPOR 1-2 ORDUSPOR Detaylar Detaylar
14 Ocak 2010 20.30 MKE ANKARAGÜCÜ 0-2 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
17 Ocak 2010 13.30 ORDUSPOR 1-2 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
17 Ocak 2010 20.30 GALATASARAY A.Ş. 5-1 DENİZLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Ocak 2010 20.30 TRABZONSPOR A.Ş. 2-1 ORDUSPOR Detaylar Detaylar
27 Ocak 2010 20.30 MKE ANKARAGÜCÜ 0-0 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
C Grubu Maçları
23 Aralık 2009 13.30 GİRESUNSPOR 1-2 BURSASPOR Detaylar Detaylar
23 Aralık 2009 13.30 SİVASSPOR 1-0 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
9 Ocak 2010 17.30 DENİZLİSPOR 0-0 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
10 Ocak 2010 13.30 TARSUS İDMAN YURDU 1-2 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
13 Ocak 2010 13.30 GİRESUNSPOR 0-1 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
13 Ocak 2010 17.30 BURSASPOR 2-1 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
17 Ocak 2010 13.30 SİVASSPOR 4-3 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
17 Ocak 2010 17.30 DENİZLİSPOR 1-1 BURSASPOR Detaylar Detaylar
27 Ocak 2010 13.30 TARSUS İDMAN YURDU 1-2 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
27 Ocak 2010 13.34 BURSASPOR 4-0 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
D Grubu Maçları
22 Aralık 2009 20.30 MANİSASPOR 2-1 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Aralık 2009 13.30 KONYA ŞEKERSPOR 2-1 KASIMPAŞA Detaylar Detaylar
9 Ocak 2010 13.30 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1-0 KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
9 Ocak 2010 13.30 KASIMPAŞA 1-1 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2010 17.00 MANİSASPOR 0-0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2010 20.30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 1-3 KASIMPAŞA Detaylar Detaylar
16 Ocak 2010 20.30 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1-0 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
17 Ocak 2010 13.30 KONYA ŞEKERSPOR 0-1 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2010 17.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 4-2 KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2010 20.00 KASIMPAŞA 0-2 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR Detaylar Detaylar
2. Kademe Maçları
30 Eylül 2009 13.30 TURGUTLUSPOR 1-2 KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 13.30 TOKATSPOR 3-1 KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 13.30 ADIYAMANSPOR 1-1
(Pen. 5-6)
YALOVASPOR Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 13.30 BELEDİYE VANSPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
Ş.URFASPOR Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 13.30 DENİZLİ BELEDİYESPOR 4-1 TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 13.30 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 13.30 KASTAMONUSPOR 4-2 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 13.30 KARTALSPOR 1-2 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 13.30 EYÜPSPOR 1-2 MERSİN İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 13.30 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1-3 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 13.30 GİRESUNSPOR 2-1 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 13.30 ORDUSPOR 2-1 PURSAKLARSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 13.30 İNEGÖLSPOR 0-2 KAYSERİ ERCİYESSPOR Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 16.00 KONYASPOR 1-3 ALTAY Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 18.00 ADANASPOR A.Ş. 2-1 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 18.00 BUCASPOR 4-2 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Eylül 2009 18.00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 6-0 MALATYASPOR Detaylar Detaylar
1 Ekim 2009 18.00 SAMSUNSPOR 2-0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
Play Off Maçları
28 Ekim 2009 13.30 TOKATSPOR 3-2 ANKARASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
28 Ekim 2009 13.30 MERSİN İDMAN YURDU 2-2
(Pen. 8-9)
ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
28 Ekim 2009 13.30 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 0-1 BURSASPOR Detaylar Detaylar
28 Ekim 2009 13.30 DENİZLİ BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
KASTAMONUSPOR Detaylar Detaylar
28 Ekim 2009 13.30 KONYA ŞEKERSPOR 3-2 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
28 Ekim 2009 13.30 ORDUSPOR 1-0 BELEDİYE VANSPOR Detaylar Detaylar
28 Ekim 2009 13.30 YALOVASPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
28 Ekim 2009 15.00 KAYSERİSPOR 0-0
(Pen. 2-4)
MANİSASPOR Detaylar Detaylar
28 Ekim 2009 15.00 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0-0
(Pen. 5-3)
GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
28 Ekim 2009 15.00 KASIMPAŞA 4-1 KAYSERİ ERCİYESSPOR Detaylar Detaylar
28 Ekim 2009 19.00 MKE ANKARAGÜCÜ 3-2 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
28 Ekim 2009 19.00 GALATASARAY A.Ş. 2-1 BUCASPOR Detaylar Detaylar
28 Ekim 2009 19.00 DİYARBAKIRSPOR 0-1 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
28 Ekim 2009 19.00 DENİZLİSPOR 0-0
(Pen. 4-1)
GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
29 Ekim 2009 13.30 ALTAY 4-0 SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
4 Kasım 2009 13.30 GİRESUNSPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
1. Kademe Maçları
2 Eylül 2009 15.30 LÜLEBURGAZSPOR 1-2 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 15.30 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 0-0
(Pen. 4-1)
TEPECİKSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 15.30 EYÜPSPOR 2-1 GEBZESPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 15.30 YALOVASPOR 0-0
(Pen. 4-3)
KÖRFEZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 15.30 DENİZLİ BELEDİYESPOR 3-1 İZMİRSPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 15.30 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0-2 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 15.30 BALIKESİRSPOR 0-5 TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 15.30 ANKARA DEMİRSPOR 0-3 KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 15.30 KIRŞEHİRSPOR 0-0
(Uzt. 0-2)
PURSAKLARSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 15.30 ÇORUMSPOR 2-2
(Pen. 5-6)
TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 15.30 TOKATSPOR 4-1 ÇANKIRI BLD.SPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 15.30 KASTAMONUSPOR 3-1 BAFRA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 15.30 HATAYSPOR 2-4 MERSİN İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 15.30 BATMAN BELEDİYESPOR 0-5 Ş.URFASPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 15.30 DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR 1-2 ADIYAMANSPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 20.30 BUCASPOR 1-0 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
2 Eylül 2009 20.30 BELEDİYE VANSPOR 3-1 KAHRAMANMARAŞSPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.