TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Milli Takımlar » U 16 » Ege Kupası » 2011 Ege Kupası » Ege Kupası 2011 Ana Sayfa
'Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu yıl 12.'si düzenlenen Uluslararası Ege Kupası finalinde Türkiye'yi 5-1 yenen Fransa şampiyon oldu. Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oynan karşılaşma sonrası düzenlenen törende Fransa'ya şampiyonluk kupasını TFF Yönetim Kurulu üyesi Arif Koşar verdi. Turnuvada Türkiye  ikinci olurken, Akhisar'da oynanan maçta Danimarka'yı 2-0 yenen İsviçre ise şampiyonayı üçüncü olarak tamamladı. Turnuva sonunda düzenlenen törende  En iyi kaleci, En iyi golcü, En iyi oyuncu ve Fair-Play ödülleri de sahiplerine verildi.'
Geri
İleri

A GRUBU / GROUP

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. TÜRKİYE

3

2

1

0

5

2

3

7

2. DANİMARKA

3

2

0

1

6

6

0

6

3. UKRAYNA

3

1

1

1

5

3

2

4

4. YUNANİSTAN

3

0

0

3

2

7

-5

0

B GRUBU / GROUP

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. FRANSA

3

3

0

0

10

4

6

9

2. İSVİÇRE

3

2

0

1

7

5

2

6

3. BELÇİKA

3

0

1

2

4

6

-2

1

4. ÇEK CUMHURİYETİ

3

0

1

2

5

11

-6

1

Tarih-Grup
Date-Group

Stat
Stadium

1. Takım
Team 1

Skor
Result

2. Takım
Team 2

Hakemler
Referees

24.01.2011
13:00
A Grubu

SARUHANLI İLÇE

TÜRKİYE

4-2

DANİMARKA

(O)TOLGA KADAZ
(Y)CEM YOLDAŞ
(Y)İ. ÇAĞLAR UYARCAN
(D)ERDİNÇ KIRICI

24.01.2011
14:00
A Grubu

TURGUTLU 7 EYLÜL

YUNANİSTAN

1-4

UKRAYNA

(O)VOLKAN YANÇ
(Y)AYHAN ÇALIŞKAN
(Y)MUSTAFA ORHAN
(D)GÜNEY BULUT

24.01.2011
13:00
B Grubu

MANİSA 19 MAYIS

ÇEK CUMHURİYETİ

3-6

İSVİÇRE

(O)ZEKERİYA KÖLSÜN
(Y)UĞUR ÖNAY
(Y)SEDAT ENGİN
(D)HASAN ÖZÇULLU

24.01.2011
14:00
B Grubu

AKHİSAR İLÇE

FRANSA

4-3

BELÇİKA

(O)HAKAN SEMERCİ
(Y)EMRE YILDIRIM
(Y)SONER DEMİRAY
(D)ZEYNUR ÇAKIR

25.01.2011
13:00
A Grubu

AKHİSAR İLÇE

DANİMARKA

2-1

UKRAYNA

(O)EMRAH YILMAZ
(Y)SERKAN GÜNDOĞAN
(Y)ONUR YOLDAŞ
(D)BEKİR ABAKAY

25.01.2011
14:00
A Grubu

KULA İLÇE

TÜRKİYE

1-0

YUNANİSTAN

(O)H.İBRAHİM SÜSLÜ
(Y)YUSUF DOĞAN
(Y)RECEP CEYLAN
(D)ZAFER ALTINTAŞ

25.01.2011
13:00
B Grubu

TURGUTLU 7 EYLÜL

FRANSA

4-1

ÇEK CUMHURİYETİ

(O)VELİ KARAKAYA
(Y)SÜLEYMAN ÖZTÜRK
(Y)KORAY CAN KARADEDELİ
(D)SERKAN TEKİN

25.01.2011
14:00
B Grubu

SALİHLİ RAMİZ TURHAN

BELÇİKA

0-1

İSVİÇRE

(O)GÜRKAN BAŞBAYRAKTAR
(Y)YAKUP OLGAR
(Y)ONUR BAYLAN
(D)ERDEM BALABAN

27.01.2011
14:00
A Grubu

SALİHLİ RAMİZ TURHAN

TÜRKİYE

0-0

UKRAYNA

(O)YİĞİT ARSLAN
(Y)İBRAHİM BAYRAM
(Y)OGÜN UTMA
(D)HAKAN DEMİR

27.01.2011
14:00
A Grubu

TURGUTLU 7 EYLÜL

DANİMARKA

2-1

YUNANİSTAN

(O)NEDİM GÜLGÜ
(Y)TAMER OKULDAŞ
(Y)MURAT GÜVENLİ
(D)AYKOR KARACA

27.01.2011
14:00
B Grubu

SOMA ATATÜRK

FRANSA

2-0

İSVİÇRE

(O)HAKAN KABAK
(Y)ÖMER ASLANTEKİN
(Y)KEMALETTİN YİĞİT
(D)FATİH BAYSAL

27.01.2011
14:00
B Grubu

AKHİSAR İLÇE

BELÇİKA

1-1

ÇEK CUMHURİYETİ

(O)MUSTAFA HELVACIOĞLU
(Y)CEMALETTİN GÜNDOĞDULAR
(Y)HAKAN ÇINAR
(D)KERİM UZUN

29.01.2011
12:00
3.'lük-4.'lük

AKHİSAR İLÇE

DANİMARKA

0-2

İSVİÇRE

(O)ÖZGÜR SEPİN
(Y)GÖKMEN BALTACI
(Y)İ.ÇAĞLAR UYARCAN
(D)CEM YOLDAŞ

29.01.2011
14:00
FİNAL

MANİSA 19 MAYIS

TÜRKİYE

1-5

FRANSA

(O)MURAT TÜRKER
(Y)TUNAHAN ERTEM
(Y)TOLGA ATSAN
(D)ERDİNÇ KIRICI

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.