TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
1. Grup
CEM SULTAN
GALATASARAY A.Ş.
17
OKAN DENİZ
BURSASPOR
16
CİVAR ÇETİN
BUCASPOR
14
ÖNDER AKDAĞ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
14
ABDULLAH CEMAL KÜÇÜKYILMAZ
ESKİŞEHİRSPOR
13
AHMET KILIÇARSLAN
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
13
BERKİN KAMİL ARSLAN
GALATASARAY A.Ş.
13
YILMAZ CAN TAŞKIRAN
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
13
ZİYA İNDAY
TURGUTLUSPOR
13
İLHAN DEPE
BURSASPOR
12
MEHMET ALİ ANIL TOŞUR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
12
TUNCAY ÖNDEL
KASIMPAŞA
12
ABDULKADİR KUZEY
ALTAY
11
BEYKAN ŞİMŞEK
FENERBAHÇE
11
İSMAİL HAKTAN ODABAŞI
BURSASPOR
11
ÖZGÜR ÇELİK
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
11
BÜLENT CEVAHİR
MANİSASPOR
10
EMRE KARA
FENERBAHÇE
10
MELİH VARDAR
BUCASPOR
10
OĞULCAN ENGİN
KASIMPAŞA
10
OLTAN KARAKULLUKÇU
BOLUSPOR
10
SAMET SAMANCI
MANİSASPOR
10
AYDIN KUZU
KARTALSPOR
9
BUĞRAÇ HAN YALÇINKAYA
KASIMPAŞA
9
SERVER YILMAZ
BUCASPOR
9
ÜNAL ALPER TALAY
TURGUTLUSPOR
9
ALİ KUCIK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
8
ANIL DİLAVER
GALATASARAY A.Ş.
8
DERVİŞ HÜSEYİN GÜNER
DARDANELSPOR A.Ş.
8
İZZET POLATLAR
TURGUTLUSPOR
8
KAAN DORAK
KARTALSPOR
8
KEMAL AKBABA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
8
MERT ÖZCANLAR
BUCASPOR
8
MİKAİL ALBAYRAK
ESKİŞEHİRSPOR
8
VOLKAN EKİCİ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
8
CENK DEMİREL
ALTAY
7
ÇAĞATAY BUÇAN
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
7
ENGİN GÜLLE
KASIMPAŞA
7
GÖKHAN KÖSE
TURGUTLUSPOR
7
İBRAHİM SELEN
GALATASARAY A.Ş.
7
İLKER SAYAN
DARDANELSPOR A.Ş.
7
VAHDET KILKIŞLILAR
DENİZLİSPOR
7
BİLAL ÖZHAN
GALATASARAY A.Ş.
6
EKREM SOLAK
BUCASPOR
6
GÖKHAN MURAT
BURSASPOR
6
HİKMET YİĞİT YÖNEY
ESKİŞEHİRSPOR
6
İSMAİL DÜZGÜN
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
6
KEREM TULGAR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
6
MEHMET İNCEBACAK
BUCASPOR
6
MUSTAFA TAHRAN
DENİZLİSPOR
6
SAMET EKER
BOLUSPOR
6
SEMİH DURMUŞ
ESKİŞEHİRSPOR
6
SERKAN ÇEVİK
BOLUSPOR
6
ÜMİT YASİN ARSLAN
TURGUTLUSPOR
6
ABUZER GAFFAR TOPLU
DARDANELSPOR A.Ş.
5
ALP ERTUNGA ERSAGUN ÇAKIROĞLU
KASIMPAŞA
5
BAHTİYAR BALIKCI
DARDANELSPOR A.Ş.
5
CANER AKGÜN
ALTAY
5
ENVER CENK ŞAHİN
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
5
FATİH KOLSUZ
KARTALSPOR
5
MERTAN CANER ÖZTÜRK
GALATASARAY A.Ş.
5
OĞUZHAN BERBER
DENİZLİSPOR
5
OKAN YILDIZ
KARTALSPOR
5
ÖMER SÜMER
KASIMPAŞA
5
RECEP BERK ELİTEZ
FENERBAHÇE
5
TOLGA DEĞİRMENCİ
BOLUSPOR
5
YAKUP RAMAZAN ZORLU
KARTALSPOR
5
AHMET KAAN ERGÜN
DARDANELSPOR A.Ş.
4
AHMET KESİM
GALATASARAY A.Ş.
4
CEMRE ATMACA
KARTALSPOR
4
CENK ÖZBEY
BOLUSPOR
4
DOĞANCAN AKKAYA
BOLUSPOR
4
DOĞUKAN DEMİR
ALTAY
4
EMRE ÇOLAK
GALATASARAY A.Ş.
4
GÖKHAN KABA
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
4
HASAN TÜRK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
İBRAHİM NECİPOĞLU
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
4
İLKER ERKUL
MUĞLASPOR
4
İSMAİL ASLAN
FENERBAHÇE
4
KADİR ARİ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
MERTCAN KÜÇÜKŞAHAL
DENİZLİSPOR
4
METİN KARA
BOLUSPOR
4
METİN YÜKSEL
ALTAY
4
MUHAMMET DEMİR
GAZİANTEPSPOR
4
MUSTAFA KICIKLI
BUCASPOR
4
ONUR AYDIN
KASIMPAŞA
4
ONUR ÇAKMAKÇI
ESKİŞEHİRSPOR
4
ÖMER FARUK ÖZGEN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
ÖMÜRCAN YILDIRIMLI
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
4
ŞAHİN KARACA
TURGUTLUSPOR
4
ÜMİT KOYUN
TURGUTLUSPOR
4
VOLKAN ERKUT ÖZTÜRK
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
4
AHMET HATEM
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
ARİF KALAFAT
FENERBAHÇE
3
ARYANTAJ TAJBAKHSB
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
3
ATAKAN CANGÖZ
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
3
AYKUT DİKMEN
KARŞIYAKA
3
AYTAÇ KARA
ALTAY
3
AZAD FİLİZ
KARTALSPOR
3
BAHADIR DURAN
ALTAY
3
BİLAL ŞEFLEK
BURSASPOR
3
CANER ÖZTEL
GALATASARAY A.Ş.
3
CANER TURP
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
ÇAĞRI TEKİN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
DOĞUKAN GENÇ
FENERBAHÇE
3
DOĞUKAN MEŞEKOPARAN
BUCASPOR
3
EMRAN BAYKARA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
FATİH ÖZÇELİK
BUCASPOR
3
GÖKHAN KAYA
BURSASPOR
3
HAKAN TURAN
MANİSASPOR
3
İLHAN ASLANOĞLU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
3
İLYAS YILMAZER
FENERBAHÇE
3
LÜTFÜ BERK ÜREN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
MEHMET ÖZDIRAZ
BURSASPOR
3
MERT ÇETİN
GALATASARAY A.Ş.
3
METEHAN BAYRAKÇI
BURSASPOR
3
MUHSİN YILDIRIM
KASIMPAŞA
3
MUSTAFA MURAT USLU
ESKİŞEHİRSPOR
3
NAZİF ŞENGÜL
BOLUSPOR
3
OĞUZHAN KAYNAK
ESKİŞEHİRSPOR
3
OKAN ALKAN
FENERBAHÇE
3
SAVAŞ TAĞA
KARTALSPOR
3
SEMİH BEYAZ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
SİNAN OSMANOĞLU
GALATASARAY A.Ş.
3
TORRIC JEBRIN
BUCASPOR
3
UĞUR AYHAN
GALATASARAY A.Ş.
3
UMUT YEŞİLTEPE
KASIMPAŞA
3
VOLKAN CAN
ESKİŞEHİRSPOR
3
YAĞIZ KASAR
KARŞIYAKA
3
YUNUS EMRE DUMANOĞLU
DENİZLİSPOR
3
ZEKİ YILDIRAY ÇETİN
FENERBAHÇE
3
ABDULMUTTALİP ALTIN
BURSASPOR
2
ADEM BÜYÜK
MANİSASPOR
2
AHMET YAKAK
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
AKIN AÇIK
BUCASPOR
2
AKIN KARAASLAN
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
2
ALİ DEMİR
ALTAY
2
ARDA DİNCER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
ATİLLA YASİN ÇETİNKAYA
BOLUSPOR
2
BERK NEZİROĞLULARI
GALATASARAY A.Ş.
2
BERKAY CAN DEĞİRMENCİOĞLU
FENERBAHÇE
2
CAN ERDEM
DENİZLİSPOR
2
ÇAĞLAYAN İRECE
DENİZLİSPOR
2
DENİZ BUDAK
MANİSASPOR
2
EDİM DEMİR
BOLUSPOR
2
EMRAH KOL
BOLUSPOR
2
EMRE KILINÇ
BOLUSPOR
2
EMRE YÜKSEKTEPE
GALATASARAY A.Ş.
2
ERAY ATASEVEN
MANİSASPOR
2
ERDAL GÜCÜKKARA
FENERBAHÇE
2
ERDOĞAN KOÇ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
EREN TUNA
KARŞIYAKA
2
ERHAN KARTAL
DENİZLİSPOR
2
ERKAN AKBAL
DENİZLİSPOR
2
ERKAN GAZİOĞLU
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
ERSİN ŞAHİN
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
2
FAİK USLU
DARDANELSPOR A.Ş.
2
FUAT YAZICI
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
2
FURKAN ŞEKER
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
GÖKHAN DÖNMEZ
DARDANELSPOR A.Ş.
2
GÜVEN GÜRSOY
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
HABİB UZUN
HACETTEPE SPOR
2
HAKKI UTKU AKYAY
KARŞIYAKA
2
HAMZA AKAYDIN
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
2
HARUN TUTUM
BOLUSPOR
2
HÜSEYİN ÇOLAK
DARDANELSPOR A.Ş.
2
İBRAHİM AKDAĞ
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
2
İBRAHİM YILMAZ
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
2
İLKCAN KAYA
ESKİŞEHİRSPOR
2
İSA KAYKUN
KASIMPAŞA
2
İSMAİL ÖZGÜR GÖKTAŞ
BURSASPOR
2
İSMAİL YILMAZ
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
2
JOSIP KOMARAC
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
2
KENAN ÖZER
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
MEHMET ERKUT ŞENTÜRK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
MEHMET TOSUN
KASIMPAŞA
2
MESUT KUMCUOĞLU
KARTALSPOR
2
MESUT PALAZ
MANİSASPOR
2
MILAN RISTOVSKI
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
MUSTAFA ÇELİK
ESKİŞEHİRSPOR
2
NURİ FATİH AYDİN
ESKİŞEHİRSPOR
2
OĞULCAN GÖKCE
ALTAY
2
OĞUZ KASAR
KARŞIYAKA
2
OKAN BAYRAM
TURGUTLUSPOR
2
PEKİN KÖŞNEK
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
2
SAMET AYDEMİR
KARŞIYAKA
2
SAMET BÜLBÜL
BUCASPOR
2
SAMİ ANIL ÜSTÜN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
SELÇUK BULUT
ESKİŞEHİRSPOR
2
SEMİH KAYA
GALATASARAY A.Ş.
2
SERCAN GERENKAYA
TURGUTLUSPOR
2
SERGEN YAPA
KARŞIYAKA
2
SONER SİTAR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
TAHA CAN VELİOĞLU
BURSASPOR
2
TANER YILDIZ
KASIMPAŞA
2
TOLGAHAN ERBAY
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
UĞUR DALMIŞ
DARDANELSPOR A.Ş.
2
UĞUR UTLU
KARTALSPOR
2
UĞURCAN ARSLANTÜRK
KARTALSPOR
2
UMUT DEVRİM KAMALI
ALTAY
2
VEYSEL CİHAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
YAĞIZHAN BİBER
FENERBAHÇE
2
YASİN GURBET
TURGUTLUSPOR
2
YAVUZ ÖZSEVİM
DARDANELSPOR A.Ş.
2
ABDULKADİR ÖZGEN
BUCASPOR
1
ABDULLAH BERKAY VELİVAR
MANİSASPOR
1
ABDURRAHMAN EMİR ALAGÖZ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
ADEM SARI
ESKİŞEHİRSPOR
1
AHMET AKTAŞ
KARTALSPOR
1
AHMET ARI
BURSASPOR
1
AHMET CEBE
DENİZLİSPOR
1
AHMET ERHAN BİLİCİ
KASIMPAŞA
1
AHMET İLHAN ÖZEK
MANİSASPOR
1
AHMET KILIÇ
KARŞIYAKA
1
AHMET YARARLI
YENİSANDIKLI BELEDİYESPOR
1
ALİ KILIÇ
KARTALSPOR
1
ALİ SAY
KARŞIYAKA
1
ALİCAN ÖZALTUN
DARDANELSPOR A.Ş.
1
ANIL DURAN
ESKİŞEHİRSPOR
1
ANIL KAPTAN
KARTALSPOR
1
ANIL SARAK
BURSASPOR
1
ARDAHAN GÜNDOĞDU
DARDANELSPOR A.Ş.
1
ATINÇ NUKAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
ATİLLA CİHAN AKGÜN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
ATİLLA ÜNÜVAR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
ATİLLAY MALKOÇ
ESKİŞEHİRSPOR
1
AYKUT KUZGUN
KARŞIYAKA
1
AYTAÇ GÜL
KARŞIYAKA
1
BEBBE MBANGUE GUSTAVE ANICET
KASIMPAŞA
1
BENCAN TOROS
ALTAY
1
BERENT YERDAK
DARDANELSPOR A.Ş.
1
BERKAY ÖZTUVAN
FENERBAHÇE
1
BİRİNDAR GÜNEŞ
FENERBAHÇE
1
BURAK ÇELİK
KASIMPAŞA
1
BURAK KOCA
DENİZLİSPOR
1
BURHANETTİN ÇAKIREFE
ALTAY
1
BÜLENT DİNLER
GALATASARAY A.Ş.
1
CELAL EMİŞTEKİNKARACA
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
CENGİZ SOYLU
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
CEYHUN AYDİN
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
CUMHUR YILMAZTÜRK
GALATASARAY A.Ş.
1
DENİZ ALTIN
KARTALSPOR
1
DEVRİMCAN BEYAZ
FENERBAHÇE
1
DOĞA İŞERİ
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
DURSUN ATAN
BURSASPOR
1
EDUARDO FERNANDES PEREIRA GOMES
BUCASPOR
1
EGEMEN KARAMAN
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
EMİRHAN ULUHAN
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
EMRAH DAĞ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
EMRE ŞARLI
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
EMRULLAH ÇETİNKAYA
ESKİŞEHİRSPOR
1
ENİS GÜL
FENERBAHÇE
1
EREN ALBAYRAK
BURSASPOR
1
EREN DENİZ IRKIN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
ERGİN KELEŞ
MKE ANKARAGÜCÜ
1
ERHAN GÜZEL
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
ERSİN İLDENİZ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
ERSİN YONAR
GALATASARAY A.Ş.
1
ETHEM ERCAN PÜLGİR
KARTALSPOR
1
FARUK ÖCAL
KASIMPAŞA
1
FERDİ BAŞODA
GİRESUNSPOR
1
FERHAT KARAKAYA
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
FEYYAZ AKKOYUN
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
FEYYAZ ÇETİN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
GÖKAY IRAVUL
FENERBAHÇE
1
GÖKHAN PAYAL
DENİZLİSPOR
1
GÖKHAN SİNANOĞLU
BOLUSPOR
1
GÖKHAN YANIK
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
GÖRKEM KULBAY
FENERBAHÇE
1
GREGORY PROMENT
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
GÜNER YILDIZ
DARDANELSPOR A.Ş.
1
HARUN ORDUKAYA
TURGUTLUSPOR
1
HASAN ERBEY
FENERBAHÇE
1
HASAN KORKMAZ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
HASAN KÜÇCÜK
TÜRK TELEKOMSPOR
1
HASANCAN DEMİR
BOLUSPOR
1
HÜSEYİN ENGİN
ALTAY
1
İBRAHİM ARIKAN
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
İLKAY MARGILIÇLI
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
İSMAİL BAYDİL
DENİZLİSPOR
1
KAAN ÇAMKIR
SELİMİYE
1
MAXWELL OVIE OFUYAH
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
MEHMET SÖNMEZ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
MERT ÇAKAR
DENİZLİSPOR
1
MERT FİLİZ
DENİZLİSPOR
1
MERT GENCER
MANİSASPOR
1
MERT HARUN KÖROĞLU
ALTAY
1
MERT KURT
DENİZLİSPOR
1
METİN UĞURLU
DARDANELSPOR A.Ş.
1
MUCAHİT ALBAYRAK
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
MUHAMMED DEMİRCİ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
MURAT BAYTAROĞLU
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
MURAT IŞIKDEMİR
KARŞIYAKA
1
MURAT KAHRAMAN
SALİHLİ B.
1
MUSA YİĞİT
BUCASPOR
1
MUSTAFA AYKUT TURAN
BURSASPOR
1
NURETTİN ÇELİK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
OĞUZ SABANKAY
GALATASARAY A.Ş.
1
OKAN DEMİREL
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
ONUR BAYRAMOĞLU
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
ONUR CAN KORKMAZ
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
ONUR ERTUĞRAL
KARŞIYAKA
1
ORÇUN TOPUZ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
OSMAN ÇELİK
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
OSMAN ŞİMŞEK
KARTALSPOR
1
ÖMER KANDEMİR
FENERBAHÇE
1
ÖZGÜN ŞALA
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
ÖZGÜR KAYMAZ
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
ÖZGÜR MERİÇ GAYRETLİ
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
RECEP AKKEMİK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
RECEP PEHLİVAN
DARDANELSPOR A.Ş.
1
RIDVAN ŞİMŞEK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
RİDVAN EROĞLU
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
SADIK BUZOĞLU
ALTAY
1
SALİH UÇAN
BUCASPOR
1
SALİH ZAFER KURŞUNLU
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
SAMET SARIKAYA
DENİZLİSPOR
1
SELÇUK EVCIM
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
SEMİH ANAVATAN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
SERDAR AZİZ
BURSASPOR
1
SERGEY PACOME DJIEHOUA
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
SERHAT GÜLPINAR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
SUAT SENAN
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
ŞAHİN AYGÜNEŞ
KASIMPAŞA
1
ŞENOL EROL
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
TUGAY KACAR
DENİZLİSPOR
1
TUNA GÖÇ
DARDANELSPOR A.Ş.
1
UFUK SERDAROĞLU
KARŞIYAKA
1
UĞUR DEMİROK
GALATASARAY A.Ş.
1
UMUR ERDOĞAN
TURGUTLUSPOR
1
UMUT KEMAL YAVUZ
BUCASPOR
1
VEYSEL SARI
ESKİŞEHİRSPOR
1
VOLKAN ALTIN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
YAĞIZ GÖKTUĞ TAŞBULAK
KARTALSPOR
1
YİĞİTCAN GÖLBOYU
ALTAY
1
YUNUS EMRE SEZER
DENİZLİSPOR
1
YUSUF ÇATALOLUK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
YUSUF ONUR ARIKAN
GALATASARAY A.Ş.
1
YUSUF YÜCETÜRK
KASIMPAŞA
1
YÜKSEL CAN SERGUN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
ZAFER ÖZDEN
ALTINORDU
1
 
Ligler » U21 Ligi » Arşiv » 2010 - 2011 Sezonu

Final Maçları
21 Mayıs 2011 17.00 GALATASARAY A.Ş. 2-0 KAYSERİ ERCİYESSPOR Detaylar Detaylar
Gruplar:  01 02
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.GALATASARAY A.Ş. 38 22 11 5 84 35 49 77
2.TURGUTLUSPOR 38 22 8 8 69 51 18 74
3.BURSASPOR 38 22 5 11 73 45 28 71
4.BEŞİKTAŞ A.Ş. 38 21 8 9 58 44 14 71
5.KASIMPAŞA A.Ş. 38 20 10 8 70 42 28 70
6.KARTALSPOR 38 19 8 11 58 39 19 65
7.BUCASPOR 38 20 4 14 76 52 24 64
8.FENERBAHÇE A.Ş. 38 16 11 11 63 39 24 59
9.ESKİŞEHİRSPOR 38 14 11 13 62 56 6 53
10.ÇANAKKALE DARDANEL SK 38 15 7 16 46 45 1 52
11.BOLUSPOR 38 14 10 14 56 58 -2 52
12.ALTAY 38 15 6 17 51 59 -8 51
13.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 38 15 6 17 43 51 -8 51
14.DENİZLİSPOR 38 13 10 15 46 50 -4 49
15.TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 38 13 4 21 58 74 -16 43
16.İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 38 10 10 18 34 54 -20 40
17.GRANDMEDICAL MANİSASPOR 38 9 11 18 36 54 -18 38
18.TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 38 9 8 21 38 72 -34 35
19.ANTALYASPOR A.Ş. 38 10 4 24 44 79 -35 34
20.KARŞIYAKA 38 3 4 31 24 90 -66 13

Gruplar:  01 02
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
13 Mayıs 2011 15:30 KARTALSPOR 0-3 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2011 15:30 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3-1 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2011 15:30 FENERBAHÇE 3-0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2011 15:30 BURSASPOR 3-0 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2011 15:30 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 2-0 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2011 15:30 ESKİŞEHİRSPOR 6-1 TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2011 15:30 DENİZLİSPOR 3-1 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2011 15:30 KASIMPAŞA 3-0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2011 15:30 BUCASPOR 1-1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2011 15:30 ALTAY 6-4 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
A2 Ligi
01 Grup
Sezon 2010-2011

1.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 3 TURGUTLUSPOR
KARTALSPOR 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 5 - 1 BOLUSPOR
BURSASPOR 5 - 0 KARŞIYAKA
KASIMPAŞA 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
BUCASPOR 0 - 1 ALTAY
FENERBAHÇE 1 - 1 MANİSASPOR
2.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 0 BUCASPOR
MANİSASPOR 2 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ALTAY 0 - 2 KASIMPAŞA
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 DENİZLİSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 FENERBAHÇE
DARDANELSPOR A.Ş. 3 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BOLUSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 3 BURSASPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 3 - 1 KARTALSPOR
3.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 5 GALATASARAY A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 2 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE 3 - 1 TURGUTLUSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 ALTAY
BURSASPOR 2 - 1 BOLUSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
KASIMPAŞA 2 - 3 BUCASPOR
KARTALSPOR 2 - 1 MANİSASPOR
4.Hafta
ALTAY 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
BUCASPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 0 KASIMPAŞA
TURGUTLUSPOR 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BOLUSPOR 2 - 1 FENERBAHÇE
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
MANİSASPOR 3 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 KARTALSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 0 - 3 BURSASPOR
5.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
FENERBAHÇE 3 - 1 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 4 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARTALSPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0 - 1 ALTAY
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 BOLUSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 BUCASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 3 - 0 MANİSASPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA
BURSASPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
6.Hafta
BOLUSPOR 2 - 2 KARTALSPOR
ALTAY 1 - 2 BURSASPOR
BUCASPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
MANİSASPOR 4 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 DENİZLİSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 5 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KASIMPAŞA 5 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
7.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 3 - 1 KASIMPAŞA
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
BURSASPOR 2 - 1 BUCASPOR
FENERBAHÇE 0 - 0 ALTAY
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 3 BOLUSPOR
MANİSASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 TURGUTLUSPOR
KARTALSPOR 5 - 1 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.
8.Hafta
KASIMPAŞA 1 - 2 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 KARTALSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
BOLUSPOR 0 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 3 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BUCASPOR 0 - 1 FENERBAHÇE
KARŞIYAKA 1 - 1 MANİSASPOR
ALTAY 1 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
9.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 BUCASPOR
BURSASPOR 0 - 1 DENİZLİSPOR
KARTALSPOR 3 - 1 ALTAY
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 3 - 0 BOLUSPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MANİSASPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE 1 - 1 KASIMPAŞA
10.Hafta
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 3 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
BOLUSPOR 3 - 3 MANİSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
ALTAY 4 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BUCASPOR 0 - 1 KARTALSPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 0 KARŞIYAKA
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 2 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
DENİZLİSPOR 2 - 1 FENERBAHÇE
KASIMPAŞA 2 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
11.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 BUCASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE 0 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
KARTALSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 0 ALTAY
KARŞIYAKA 1 - 4 BOLUSPOR
BURSASPOR 3 - 2 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
MANİSASPOR 0 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 4 GALATASARAY A.Ş.
TURGUTLUSPOR 3 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
12.Hafta
KASIMPAŞA 3 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BUCASPOR 3 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
BOLUSPOR 4 - 2 TURGUTLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 2 FENERBAHÇE
ALTAY 3 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 5 - 2 MANİSASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 BURSASPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 3 - 2 KARŞIYAKA
DENİZLİSPOR 0 - 0 KARTALSPOR
13.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 5 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE 0 - 0 BURSASPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 3 DENİZLİSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 3 BUCASPOR
KARTALSPOR 0 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
MANİSASPOR 0 - 3 ALTAY
BOLUSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 3 KASIMPAŞA
14.Hafta
KASIMPAŞA 2 - 2 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
BURSASPOR 3 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BUCASPOR 2 - 0 MANİSASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 TURGUTLUSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 3 - 0 BOLUSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 FENERBAHÇE
ALTAY 2 - 1 KARŞIYAKA
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 3 - 1 KARTALSPOR
15.Hafta
BOLUSPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KARTALSPOR 0 - 0 BURSASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 4 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 ALTAY
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 5 - 2 DENİZLİSPOR
MANİSASPOR 0 - 0 KASIMPAŞA
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KARŞIYAKA 1 - 2 BUCASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 FENERBAHÇE
16.Hafta
ALTAY 2 - 1 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
BUCASPOR 4 - 5 TURGUTLUSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
FENERBAHÇE 0 - 1 KARTALSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 0 MANİSASPOR
BURSASPOR 1 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KASIMPAŞA 5 - 2 KARŞIYAKA
17.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 1 - 1 ALTAY
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARTALSPOR 3 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BOLUSPOR 2 - 1 BUCASPOR
KARŞIYAKA 1 - 3 DENİZLİSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 3 KASIMPAŞA
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 BURSASPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
MANİSASPOR 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
18.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 2 - 1 MANİSASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 3 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 TURGUTLUSPOR
FENERBAHÇE 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 KARTALSPOR
ALTAY 1 - 6 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA 1 - 1 BOLUSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
BURSASPOR 3 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
19.Hafta
BOLUSPOR 2 - 1 DENİZLİSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 0 - 3 KASIMPAŞA
TURGUTLUSPOR 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 BUCASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 ALTAY
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 1 FENERBAHÇE
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 KARTALSPOR
MANİSASPOR 1 - 2 BURSASPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
20.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
KARŞIYAKA 1 - 3 BURSASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 0 KARTALSPOR
MANİSASPOR 1 - 0 FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
ALTAY 1 - 3 BUCASPOR
BOLUSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GALATASARAY A.Ş. 4 - 0 KASIMPAŞA
21.Hafta
KARTALSPOR 2 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 MANİSASPOR
BURSASPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
FENERBAHÇE 4 - 0 KARŞIYAKA
BUCASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
DENİZLİSPOR 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA 2 - 1 ALTAY
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 0 BOLUSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
22.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 5 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 1 FENERBAHÇE
ALTAY 5 - 1 DENİZLİSPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BUCASPOR 0 - 4 KASIMPAŞA
BOLUSPOR 1 - 0 BURSASPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
MANİSASPOR 0 - 1 KARTALSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
23.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 BUCASPOR
FENERBAHÇE 1 - 1 BOLUSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ALTAY
KASIMPAŞA 3 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 TURGUTLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
KARTALSPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
BURSASPOR 0 - 1 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 2 MANİSASPOR
24.Hafta
ALTAY 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 BURSASPOR
MANİSASPOR 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 4 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BOLUSPOR 2 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KASIMPAŞA 1 - 0 DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
BUCASPOR 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 1 - 1 FENERBAHÇE
TURGUTLUSPOR 1 - 1 KARTALSPOR
25.Hafta
FENERBAHÇE 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 KARŞIYAKA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
KARTALSPOR 1 - 2 BOLUSPOR
BURSASPOR 4 - 0 ALTAY
DENİZLİSPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 2 TURGUTLUSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 3 KASIMPAŞA
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 2 BUCASPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 0 MANİSASPOR
26.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
DENİZLİSPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
TURGUTLUSPOR 5 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ALTAY 2 - 3 FENERBAHÇE
KASIMPAŞA 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
BUCASPOR 1 - 2 BURSASPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 0 - 1 KARTALSPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 MANİSASPOR
27.Hafta
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 3 TURGUTLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0 - 1 DENİZLİSPOR
BURSASPOR 1 - 3 KASIMPAŞA
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 2 BOLUSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARTALSPOR 3 - 0 GALATASARAY A.Ş.
MANİSASPOR 3 - 0 KARŞIYAKA
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 6 - 2 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ALTAY
FENERBAHÇE 2 - 4 BUCASPOR
28.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 2 MANİSASPOR
BOLUSPOR 5 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
KASIMPAŞA 0 - 5 FENERBAHÇE
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 KARŞIYAKA
DENİZLİSPOR 1 - 3 BURSASPOR
ALTAY 1 - 3 KARTALSPOR
BUCASPOR 6 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
29.Hafta
FENERBAHÇE 1 - 0 DENİZLİSPOR
BURSASPOR 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 TURGUTLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 0 ALTAY
MANİSASPOR 0 - 0 BOLUSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 KASIMPAŞA
KARTALSPOR 1 - 2 BUCASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
30.Hafta
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 0 - 0 MANİSASPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BOLUSPOR 5 - 4 KARŞIYAKA
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 FENERBAHÇE
BUCASPOR 4 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 TURGUTLUSPOR
ALTAY 1 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA 0 - 1 KARTALSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0 - 0 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
31.Hafta
MANİSASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
FENERBAHÇE 3 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
BURSASPOR 4 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 2 ALTAY
TURGUTLUSPOR 2 - 0 BOLUSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 4 - 2 BUCASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 4 - 2 KASIMPAŞA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KARTALSPOR 1 - 2 DENİZLİSPOR
32.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 KARTALSPOR
ALTAY 0 - 0 MANİSASPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 BOLUSPOR
BURSASPOR 3 - 2 FENERBAHÇE
DENİZLİSPOR 1 - 4 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KASIMPAŞA 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
BUCASPOR 7 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 9 - 1 KARŞIYAKA
33.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 BURSASPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KARTALSPOR 6 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 DENİZLİSPOR
MANİSASPOR 1 - 4 BUCASPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 ALTAY
FENERBAHÇE 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 1 KASIMPAŞA
BOLUSPOR 0 - 1 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
34.Hafta
FENERBAHÇE 5 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ALTAY 1 - 1 TURGUTLUSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
BURSASPOR 2 - 1 KARTALSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 2 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BUCASPOR 4 - 0 KARŞIYAKA
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 BOLUSPOR
KASIMPAŞA 0 - 1 MANİSASPOR
DENİZLİSPOR 3 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
35.Hafta
MANİSASPOR 0 - 5 DENİZLİSPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 KASIMPAŞA
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 3 BUCASPOR
BOLUSPOR 1 - 0 ALTAY
KARTALSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 1 - 5 GALATASARAY A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 BURSASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 3 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
36.Hafta
FENERBAHÇE 5 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BURSASPOR 3 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
BUCASPOR 2 - 2 BOLUSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 MANİSASPOR
KASIMPAŞA 0 - 0 TURGUTLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
ALTAY 0 - 2 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 KARTALSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 GALATASARAY A.Ş.
37.Hafta
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 7 BURSASPOR
MANİSASPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 0 - 1 BUCASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 DENİZLİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 FENERBAHÇE
KARTALSPOR 2 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 ALTAY
BOLUSPOR 0 - 2 KASIMPAŞA
38.Hafta
FENERBAHÇE 3 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 6 - 1 TURGUTLUSPOR
BURSASPOR 3 - 0 MANİSASPOR
DENİZLİSPOR 3 - 1 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
ALTAY 6 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARTALSPOR 0 - 3 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA 3 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
A2 Ligi
02 Grup
Sezon 2010-2011

1.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 3 KAYSERİSPOR
SAMSUNSPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
SİVASSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KONYASPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 ORDUSPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2.Hafta
ORDUSPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 5 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 4 - 1 DİYARBAKIRSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 1 SİVASSPOR
3.Hafta
DİYARBAKIRSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 GİRESUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 3 ORDUSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
SİVASSPOR 1 - 3 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 3 KAYSERİSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
4.Hafta
GİRESUNSPOR 2 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ORDUSPOR 1 - 0 SİVASSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 0 DİYARBAKIRSPOR
KONYASPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 SAMSUNSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 3 GAZİANTEPSPOR
5.Hafta
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
SAMSUNSPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 KONYASPOR
SİVASSPOR 4 - 1 GİRESUNSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 3 ORDUSPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
6.Hafta
ORDUSPOR 1 - 0 DİYARBAKIRSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
KONYASPOR 2 - 2 SİVASSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
MERSİN İDMAN YURDU 4 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
KAYSERİSPOR 5 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
7.Hafta
GAZİANTEPSPOR 3 - 1 KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 1 KONYASPOR
SİVASSPOR 5 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
DİYARBAKIRSPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
8.Hafta
KAYSERİSPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GİRESUNSPOR 2 - 0 SAMSUNSPOR
ORDUSPOR 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 SİVASSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KONYASPOR 1 - 0 DİYARBAKIRSPOR
9.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 6 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SİVASSPOR 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
DİYARBAKIRSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 4 KONYASPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 ORDUSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 3 KAYSERİSPOR
10.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 DİYARBAKIRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 3 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KONYASPOR 2 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
ORDUSPOR 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 SAMSUNSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
11.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 KONYASPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 3 ORDUSPOR
DİYARBAKIRSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 0 SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
12.Hafta
ORDUSPOR 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 SAMSUNSPOR
KONYASPOR 3 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 2 KAYSERİSPOR
SİVASSPOR 4 - 0 DİYARBAKIRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 4 TRABZONSPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
13.Hafta
SAMSUNSPOR 4 - 2 SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
DİYARBAKIRSPOR 1 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 3 KONYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 GİRESUNSPOR
14.Hafta
KONYASPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ORDUSPOR 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
SİVASSPOR 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 1 KAYSERİSPOR
15.Hafta
SAMSUNSPOR 2 - 0 DİYARBAKIRSPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 2 SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 5 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 2 GİRESUNSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 4 - 2 KONYASPOR
16.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
SİVASSPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DİYARBAKIRSPOR 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 5 GAZİANTEPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 KAYSERİSPOR
KONYASPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 1 ORDUSPOR
17.Hafta
ORDUSPOR 1 - 2 KONYASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 5 - 1 ADANASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 0 SAMSUNSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 SİVASSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 DİYARBAKIRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
KAYSERİSPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
18.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 KONYASPOR
ORDUSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 SİVASSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 DİYARBAKIRSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
19.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
DİYARBAKIRSPOR 2 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 ORDUSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 GİRESUNSPOR
SİVASSPOR 3 - 3 KAYSERİSPOR
20.Hafta
KONYASPOR 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 1 SAMSUNSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 6 - 0 DİYARBAKIRSPOR
KAYSERİSPOR 3 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
ORDUSPOR 5 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 0 SİVASSPOR
21.Hafta
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 1 KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 GİRESUNSPOR
SİVASSPOR 4 - 1 ORDUSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 3 MERSİN İDMAN YURDU
22.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
KONYASPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ORDUSPOR 1 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 0 DİYARBAKIRSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 3 - 2 SAMSUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
23.Hafta
DİYARBAKIRSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
SİVASSPOR 1 - 4 KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 4 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 KAYSERİSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 4 KAYSERİ ERCİYESSPOR
24.Hafta
KONYASPOR 4 - 3 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 1 DİYARBAKIRSPOR
KAYSERİSPOR 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 SİVASSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
ORDUSPOR 0 - 1 SAMSUNSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
25.Hafta
SAMSUNSPOR 3 - 1 GİRESUNSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 ORDUSPOR
SİVASSPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DİYARBAKIRSPOR 1 - 2 KONYASPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 KAYSERİSPOR
26.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 DİYARBAKIRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ORDUSPOR 1 - 2 GAZİANTEPSPOR
KONYASPOR 0 - 1 SAMSUNSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 SİVASSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
27.Hafta
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 3 KAYSERİSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
DİYARBAKIRSPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 2 ORDUSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 KONYASPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 3 - 1 GİRESUNSPOR
28.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 SAMSUNSPOR
SİVASSPOR 4 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KONYASPOR 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
ORDUSPOR 1 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 DİYARBAKIRSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
29.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 ORDUSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 6 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 SİVASSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 KONYASPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 1 GİRESUNSPOR
30.Hafta
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 0 DİYARBAKIRSPOR
KONYASPOR 0 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
ADANASPOR A.Ş. 5 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GİRESUNSPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
SİVASSPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR
ORDUSPOR 2 - 1 KAYSERİSPOR
31.Hafta
SAMSUNSPOR 0 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 3 SİVASSPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KAYSERİSPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 KONYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
32.Hafta
DİYARBAKIRSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
SİVASSPOR 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
GİRESUNSPOR 0 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KONYASPOR 1 - 1 KAYSERİSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
33.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ORDUSPOR 4 - 0 GİRESUNSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 KONYASPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 3 SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 5 - 0 DİYARBAKIRSPOR
GAZİANTEPSPOR 6 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KAYSERİSPOR 5 - 1 ADANASPOR A.Ş.
34.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KONYASPOR 4 - 3 ORDUSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 6 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 KAYSERİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
DİYARBAKIRSPOR 1 - 3 GAZİANTEPSPOR
SİVASSPOR 2 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
SAMSUNSPOR 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
2. Grup
CANBERK TAŞDELER
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
14
ALİ KİREŞ
KONYASPOR
13
HASAN AHMET SARİ
TRABZONSPOR A.Ş.
13
MEHMET FUAT GÖLBAŞI
GAZİANTEPSPOR
13
SERBAY YAĞIZ
KONYASPOR
11
GÖKHAN ÖZER
SAMSUNSPOR
10
HASAN ÖZCAN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
10
MEHMET CAN KASAP
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
10
ATİLLA AYBARS GARHAN
MKE ANKARAGÜCÜ
9
BURAK BÜKEL
KAYSERİSPOR
9
MEHMET YAMAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
9
SERDAR KARADUMAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
9
BERAT TOSUN
GENÇLERBİRLİĞİ
8
SERCAN TUNÇ
ORDUSPOR
8
SERDAR CANSU
ADANASPOR A.Ş.
8
SONER MOR
SİVASSPOR
8
MUSTAFA AKGÜN
TRABZONSPOR A.Ş.
7
MUZAFFER ERKİŞ
SİVASSPOR
7
SEMİH AYDİLEK
KAYSERİSPOR
7
SEMİH İPEK
TRABZONSPOR A.Ş.
7
ARMAĞAN KUŞ
KAYSERİSPOR
6
HABİB ŞEN
TRABZONSPOR A.Ş.
6
MUHAMMET YILMAZ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
6
MURAT KÜRÜM
DİYARBAKIRSPOR
6
ÖMER HASAN ŞİŞMANOĞLU
KAYSERİSPOR
6
SERDAR BİRER
KONYASPOR
6
YASER HACIMUSTAFAOĞLU
KAYSERİSPOR
6
BURAK GEZER
KAYSERİSPOR
5
CELALETTİN YATMAZ
KONYASPOR
5
CEMAL YASİN ERDEM
GAZİANTEPSPOR
5
ERGUN VEZİR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
5
GÖKHAN KOÇ
ORDUSPOR
5
HAKAN BAHRAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
5
HALİL İBRAHİM CAN
GAZİANTEPSPOR
5
HÜSEYİN SERHAT CİHAN
ORDUSPOR
5
İSMAİL BULUT
KAYSERİ ERCİYESSPOR
5
KWAME FRANCK ELIE MAWUENA
GENÇLERBİRLİĞİ
5
OKAN AVCI
ORDUSPOR
5
YAHYA YETGİN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
5
AYKUT ULUÇ
KONYASPOR
4
BAYRAM DURSUN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
4
CEM ÖZDEMİR
ADANASPOR A.Ş.
4
EMRAH BEDİR
ADANASPOR A.Ş.
4
EMRE ÖZTÜRK
KAYSERİ ERCİYESSPOR
4
GÖKHAN ERDOĞAN
MKE ANKARAGÜCÜ
4
GÜNEY GÜRBÜZ
GENÇLERBİRLİĞİ
4
İRFAN BAL
GENÇLERBİRLİĞİ
4
LEVENT YILMAZ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
4
MİRAÇ BULUT
TRABZONSPOR A.Ş.
4
MUHAMMED FATİH KANAT
GAZİANTEPSPOR
4
MUHAMMET DEMİR
GAZİANTEPSPOR
4
MUHAMMET MEVDUDİ MERİÇ
TRABZONSPOR A.Ş.
4
MURATCAN ÖNCÜ
SAMSUNSPOR
4
NEZİR ÖZER
MERSİN İDMAN YURDU
4
OĞUZHAN SARAÇOĞLU
SAMSUNSPOR
4
ORHAN EVCİ
MKE ANKARAGÜCÜ
4
RAMAZAN TALHA ŞAHİN
GİRESUNSPOR
4
TOLGAY KARAKAYA
GİRESUNSPOR
4
TUNCER ÇİMENLİ
GİRESUNSPOR
4
UĞUR ALBAYRAK
KAYSERİSPOR
4
ÜNAL NUROĞLU
TRABZONSPOR A.Ş.
4
ABDULKADİR ÖZGEN
BUCASPOR
3
ABDULLAH HARUN FİDAN
MKE ANKARAGÜCÜ
3
ABDÜLKERİM KILIÇ
KONYASPOR
3
AHMET GÜVEN
ORDUSPOR
3
ALİ DEMİR
SİVASSPOR
3
BURAK ÖZDEMİR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
3
CENKER PEHLİVAN
MERSİN İDMAN YURDU
3
CEYHUN YAZAR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
3
EMRE CÖMERT
GİRESUNSPOR
3
EMRE KÜÇÜK
TRABZONSPOR A.Ş.
3
EREN ÖZTÜRK
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
3
ERHUN AKSEL ÖZTÜMER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
3
HÜSEYİN GÖKTAŞ
TRABZONSPOR A.Ş.
3
İBRAHİM ETHEM SEVİNÇ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
KAAN KANAK
HATAYSPOR
3
MEHMET ALİ BAŞTAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
3
MUHAMMED SAK
KONYASPOR
3
MURAT CAN BÖLÜKBAŞI
GENÇLERBİRLİĞİ
3
MURAT KARA
GİRESUNSPOR
3
MUSTAFA SERKAN GÜÇLÜ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
NURİ ÇAĞLAR YOTOZ
MKE ANKARAGÜCÜ
3
ÖZENÇ ALBAYRAK
MERSİN İDMAN YURDU
3
SELİM YELİM
MERSİN İDMAN YURDU
3
ŞÜKRÜ CAN YILMAZ
GİRESUNSPOR
3
TOLGA YILDIRIM
ORDUSPOR
3
TUNÇ MURAT BEHRAM
MERSİN İDMAN YURDU
3
ABDULLAH BİLBEN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
ADEM ÇALIK
GİRESUNSPOR
2
ANIL GÜLER
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
AYTAÇ ÖDEN
MKE ANKARAGÜCÜ
2
BARANSEL SAĞLAM
SAMSUNSPOR
2
BARIŞ AYSU
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
2
BEKİM BALAJ
GENÇLERBİRLİĞİ
2
BEYHAN KÖSE
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
BİLAL GÜLDEN
MKE ANKARAGÜCÜ
2
BURAK KAYMAK
ORDUSPOR
2
CUMALİ CAN KURGUN
SİVASSPOR
2
DENİZ IŞIK
GAZİANTEPSPOR
2
DOĞANCAN KILIÇ
GENÇLERBİRLİĞİ
2
EMRE TAŞKOPARAN
GENÇLERBİRLİĞİ
2
EMRE YAVUZ
GAZİANTEPSPOR
2
ERDEM HEREKE
ORDUSPOR
2
ERDEM ŞEN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
ERGİN KELEŞ
MKE ANKARAGÜCÜ
2
EYYÜP CULHA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
FARUK CANKAT GÜVEN
MKE ANKARAGÜCÜ
2
GÖKHAN AÇIKGÖZ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
GÖKHAN ÖZKAN
SAMSUNSPOR
2
HAKAN DOĞRU
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
HAKAN YÜCE
ORDUSPOR
2
HALİL İBRAHİM KIR
GAZİANTEPSPOR
2
HÜSEYİN KAYIKÇI
TRABZONSPOR A.Ş.
2
İBRAHİM FERDİ COŞKUN
GAZİANTEPSPOR
2
İBRAHİM KOÇAKER
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
İBRAHİM YAY
SİVASSPOR
2
İLHAN ASLANOĞLU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
İSMAİL AÇICI
SAMSUNSPOR
2
İSMAİL ULUHAN KAÇARANOĞLU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
KAĞAN TİMURCİN KONUK
SİVASSPOR
2
MAHMUT METİN
MERSİN İDMAN YURDU
2
MEHMET AKİF NAS
SİVASSPOR
2
MEHMET CANSIN ÇİÇEK
GENÇLERBİRLİĞİ
2
MEHMET ÖZTONGA
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
MEHMET YENİLER
KONYASPOR
2
MERTGÜL ÇAPOĞLU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
MUHAMMED UÇAR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
MUHAMMET ALİ YENİLMEZ
GAZİANTEPSPOR
2
MUHAMMET FETTAHOĞLU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
MURATHAN BURUŞ
GENÇLERBİRLİĞİ
2
MUSTAFA ZORLU
GİRESUNSPOR
2
OĞUZ ÜSTÜNEL
SAMSUNSPOR
2
OKAN SALMAZ
ADANASPOR A.Ş.
2
OSMAN MERTOĞLU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
RAMAZAN ÖVÜÇ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
RESUL ÖZGEN
KAYSERİSPOR
2
RİFAT ERDEM
KONYASPOR
2
SEYFETTİN URAL
GAZİANTEPSPOR
2
SEYİT AHMET KURT
SAMSUNSPOR
2
SİNAN DEMİRCAN
FENER KÖYÜ
2
SONER AYDOĞDU
GENÇLERBİRLİĞİ
2
SUAT TEMİRCAN
DİYARBAKIRSPOR
2
ŞAHİNALİ TERZİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
ŞENOL BÜYÜKÇEKİÇ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
TALHA MAYHOŞ
ADANASPOR A.Ş.
2
TEOMAN SAFA ERKAN
MKE ANKARAGÜCÜ
2
ULVİ YAĞCI
ORDUSPOR
2
VECİHİ CAN KARATAŞ
MERSİN İDMAN YURDU
2
YASİN KÖZLEME
GİRESUNSPOR
2
YUNUS AYDIN
SAMSUNSPOR
2
YUNUS EMRE GÜLHAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
ABDULSAMET TOPUZ
MKE ANKARAGÜCÜ
1
AHMET BUĞRAHAN TUNCAY
GENÇLERBİRLİĞİ
1
AHMET GÜR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
AHMET ÖVÜL DEMİR
SİVASSPOR
1
AHMET YESEVİ KESER
KAYSERİSPOR
1
ALİHAN TEZEL
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
ALP AHMET ÜNAL
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
ALPER AKÇAM
GAZİANTEPSPOR
1
ARTUN KÜTÜKÇÜ
MKE ANKARAGÜCÜ
1
AYDIN YÜRÜR
ADANASPOR A.Ş.
1
AYKUT HEBİL
ADANASPOR A.Ş.
1
AYKUT TOPAL
SAMSUNSPOR
1
BAHRİ CAN AVCI
SAMSUNSPOR
1
BAŞARAN SARAÇOĞLU
SAMSUNSPOR
1
BAYRAM ERDEM
KAYSERİSPOR
1
BİLAL ÇUBUKÇU
GENÇLERBİRLİĞİ
1
BİLAL DİKİCİ
DİYARBAKIRSPOR
1
BİLAL KILIÇ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
BURAK KUM
TRABZONSPOR A.Ş.
1
CANER OSMANPAŞA
ORDUSPOR
1
CELAL KIRAN
MERSİN İDMAN YURDU
1
CENK GÜVENÇ
GAZİANTEPSPOR
1
CİHAN BAL
MKE ANKARAGÜCÜ
1
CİHAN KAYA
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
CLEMENT ABOAGYE
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
ÇAĞATAY GÜVEN
GİRESUNSPOR
1
ÇAĞRI TEKİN
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ÇAĞRI YARKIN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
DANY ACHILLE NOUNKEU TCHOUNKEU
GAZİANTEPSPOR
1
DENİZ BOZTEPE
ORDUSPOR
1
DRAGO GABRIC
TRABZONSPOR A.Ş.
1
EGEMEN KULAÇ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
EMRAH ÜSTÜNER
MKE ANKARAGÜCÜ
1
EMRE BALAK
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ENGİN BAYTAR
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ERDAL PEKDEMİR
ORDUSPOR
1
ERDİ ŞEVRAN
SİVASSPOR
1
ERKAN KAŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
EYÜP ERTÜRK
GAZİANTEPSPOR
1
FARUK ATALAY
PURSAKLARSPOR A.Ş.
1
FARUK BAYİN
DİYARBAKIRSPOR
1
FATİH AKMAZ
MKE ANKARAGÜCÜ
1
FATİH ŞİRİN
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
FATY PAPY
TRABZONSPOR A.Ş.
1
FEHMİ MERT GİRMEÇ
MERSİN İDMAN YURDU
1
FERDİ ELMAS
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
FİKRİ ÇİĞ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
GÖKHAN CİNGİRT
ORDUSPOR
1
HAKAN AYDIN
GAZİANTEPSPOR
1
HAKAN ÇERİ
GENÇLERBİRLİĞİ
1
HAKAN DİKER
ADANASPOR A.Ş.
1
HALİL İBRAHİM ŞERBETCİ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
HASAN İNCİ
DİYARBAKIRSPOR
1
HÜSAMETTİN TUT
ORDUSPOR
1
İBRAHİM HALİL TİMOÇİN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
İBRAHİM ÖZGEN
GAZİANTEPSPOR
1
İNAN ERKEN
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
İRFAN HALUK İLDIZ
DİYARBAKIRSPOR
1
İSMAİL KÜNBÜL
GİRESUNSPOR
1
İSMAİL ODABAŞI
KAYSERİSPOR
1
İSMAİL TÜRKASLAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
MEHMET ABDULLAH ÇOBAN
KONYASPOR
1
MEHMET BEZİRCİOĞLU
KAYSERİSPOR
1
MEHMET ÇOLAK
MERSİN İDMAN YURDU
1
MEHMET KIZIL
DİYARBAKIRSPOR
1
MEHMET YOZGATLI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
MERT EGE ÖZEREN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
MERTCAN ÖZSOY
MERSİN İDMAN YURDU
1
MESUT GENÇ
SAMSUNSPOR
1
MUHAMMED ALİ ATAM
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
MUHAMMED ŞEYHMUS YALÇIN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
MUHAMMET MÜSLÜM DEMİR
SİVASSPOR
1
MURAT TORUN
ORDUSPOR
1
MUSA KUŞ
MERSİN İDMAN YURDU
1
MUSTAFA ANIL KILINÇCI
ADANASPOR A.Ş.
1
MUSTAFA KURU
DİYARBAKIRSPOR
1
MUSTAFA SALLANBAŞ
SAMSUNSPOR
1
MUSTAFA SAMİ CAN KESKİN
ADANASPOR A.Ş.
1
MUSTAFA SAYAN
KONYASPOR
1
MUZAFFER İLHAN
KONYASPOR
1
OĞUZ YURTTAKALAN
GENÇLERBİRLİĞİ
1
OĞUZHAN AZĞAR
SAMSUNSPOR
1
OKAN ERSOY
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
OLIVER UCHE SUNDAY OGBONNAYA
GENÇLERBİRLİĞİ
1
OSMAN HAKAN ORAL
HATAYSPOR
1
PAWEL LUKASZ BROZEK
TRABZONSPOR A.Ş.
1
RAMAZAN TOK
PURSAKLARSPOR A.Ş.
1
RECEP MERTCAN ESKİN
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
SAVAŞ DOĞAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
SELİM AY
KONYASPOR
1
SEMİH KAYA
TRABZONSPOR A.Ş.
1
SERCAN TARAKÇI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
SERHAN YILMAZ
GAZİANTEPSPOR
1
SERHAT KAHRAMAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
SERKAN KORKMAZ
ORDUSPOR
1
ŞAFAK İBRAHİMBAŞ
KAYSERİSPOR
1
ŞEMSETTİN ÖZTÜRK
ADANASPOR A.Ş.
1
TOLGA YILDIZ
KAYSERİSPOR
1
TUFAN ÖZ
ADANASPOR A.Ş.
1
UĞUR ÇİFTÇİ
GENÇLERBİRLİĞİ
1
VOLKAN ÇEKİÇ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
YASİN UZUN
SAMSUNSPOR
1
YUNUS KALENDER
KAYSERİSPOR
1
YUSUF DEMİR
SİVASSPOR
1
YUSUF KAYA
GAZİANTEPSPOR
1
ZİYA ERDAL
SİVASSPOR
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.