TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
Gruplar:  A B C D

CAFERCAN AKSU
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
5
HUGO MIGUEL PEREIRA DE ALMEIDA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5
ABDULLAH ÖZPINAR
KIRIKHANSPOR
4
DEYVISON ROGERIO DA SILVA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
ERMIN ZEC
GENÇLERBİRLİĞİ
4
MURAT DİLEK
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
4
MUZAFFER AKDOĞAN
YENİ MALATYASPOR
4
SEMİH ŞENTÜRK
FENERBAHÇE
4
SIMAO PEDRO DA FONSECA SABROSA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
AKAN KARASU
KIRIKHANSPOR
3
BARIŞ MEMİŞ
TRABZONSPOR A.Ş.
3
FERNANDO VARELA RAMOS
KASIMPAŞA
3
İBRAHİM AKIN
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
3
JOSE MARIA GUTIERREZ HERNANDEZ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
JUAN PABLO PINO PUELLO
GALATASARAY A.Ş.
3
MANUEL HENRIQUE TAVARES FERNANDES
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
MÜMİN AYSEVER
TURGUTLUSPOR
3
OSMAN BOZKURT
KARŞIYAKA
3
RICARDO ANDRADE QURESMA BERNARDO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
SAMUEL TOBIAS HOLMEN
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
3
SERDAR DELİKTAŞ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
3
TEVFİK IŞIK
TÜRK TELEKOMSPOR
3
TIAGO QUEIROZ BEZERRA
KARŞIYAKA
3
UMUT BULUT
TRABZONSPOR A.Ş.
3
YASİN ÖZTEKİN
GENÇLERBİRLİĞİ
3
ABDULAZİZ SOLMAZ
SAMSUNSPOR
2
ABDULLAH HALMAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
BURÇAĞ BAŞEL
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
BURHAN COŞKUN
ADANA DEMİRSPOR
2
CARLOS EDUARDO DE SOUZA FLORESTA
MANİSASPOR
2
CENK LALECİ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
CENK TOSUN
GAZİANTEPSPOR
2
COŞKUN YILMAZ
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
2
DIEGO ALFREDO LUGANO MORENO
FENERBAHÇE
2
EREN ÖZEN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
ERSEN MARTİN
KASIMPAŞA
2
GALİP GÜZEL
BANDIRMASPOR
2
GÖKHAN ÜNAL
FENERBAHÇE
2
HERVE GERMAIN TUM
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
2
IVELIN IVANOV POPOV
GAZİANTEPSPOR
2
İBRAHİM HALİL ÇOLAK
KASIMPAŞA
2
İLHAN PARLAK
ANKARASPOR A.Ş.
2
İSHAK ÇAKMAK
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
2
JAKSON AVELINO COELHO
TRABZONSPOR A.Ş.
2
JAN RAJNOCH
MKE ANKARAGÜCÜ
2
KAZIM KAZIM
GALATASARAY A.Ş.
2
KENAN ÖZER
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
MAREK SAPARA
MKE ANKARAGÜCÜ
2
MEHMET AURELIO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
MERT NOBRE
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
MICHAEL JOHN JEDINAK
GENÇLERBİRLİĞİ
2
MUSA AYDIN
BUCASPOR
2
MUSTAFA SEVGİ
KARŞIYAKA
2
MUSTAFA ŞEN
BANDIRMASPOR
2
MÜSLÜM YELKEN
ORDUSPOR
2
OKTAY DELİBALTA
GENÇLERBİRLİĞİ
2
OLCAN ADIN
GAZİANTEPSPOR
2
OSMAN FIRAT
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
ÖMER FANSA
KIRIKHANSPOR
2
SALİH SEFERCİK
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
2
SERHAT SAĞAT
KARŞIYAKA
2
SERKAN SEVİNÇ
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
2
TAYFUN ÖZKAN
GÖZTEPE A.Ş.
2
TOMAS SIVOK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
TÜRKER DEMİRHAN
GÖZTEPE A.Ş.
2
ZAFER ÇEVİK
BUCASPOR
2
ABDULHAMİT YILDIZ
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ABDULKADİR ÖZGEN
BUCASPOR
1
ABDULLAH ELYASA SÜME
GAZİANTEPSPOR
1
ADEM SARI
ESKİŞEHİRSPOR
1
AHMET ARI
BURSASPOR
1
AHMET DURSUN
EYÜPSPOR
1
ALAN CARLOS GOMES DA COSTA
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ALI ZITOUNI
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
ALİ BAYRAKTAR
KOCAELİSPOR
1
ALİ CEMAL BOZTEPE
İNEGÖLSPOR
1
ALİ HELVACI
DENİZLİSPOR
1
ALİ İŞLEYEN
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
1
ALİ KUCIK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
ALİ OSMAN AYDOĞAN
PAZARSPOR
1
ALİ OSMAN GÜNDOĞDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
ALİ ÖZTÜRK
BALIKESİRSPOR
1
ALİ YILDIRIM
1461 TRABZON
1
ALPER AKÇAM
GAZİANTEPSPOR
1
ANDRE CLARINDO DOS SANTOS
FENERBAHÇE
1
ANDRE ROBERTO SOARES DA SILVA
GAZİANTEPSPOR
1
ARDA TURAN
GALATASARAY A.Ş.
1
ARİF ÇOBAN
TÜRK TELEKOMSPOR
1
ARİF MORKAYA
DARICA G.BİRLİĞİ
1
AYHAN TUNA ÜZÜMCÜ
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
AYKUT AKGÜN
KARŞIYAKA
1
AYTEK AŞIKOĞLU
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
BAHADIR SEKİZKARDEŞ
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
BAYKAL CAN KULAKSIZOĞLU
KARŞIYAKA
1
BİROL HİKMET
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
BRUNO ZITA MBANANGOYE
SİVASSPOR
1
BURAK DENİZLİ
A.SEBATSPOR
1
BURAK YILMAZ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
CAN PARLAYAN
KONYASPOR
1
CANER ARICI
BALIKESİRSPOR
1
CANER HÜSEYİN BAĞ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
CEM ÇETİN
YENİ MALATYASPOR
1
CENGİZ ÇOBAN
TÜRK TELEKOMSPOR
1
CİHAN HASPOLATLI
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
CONSTANTİN NİCOLAE DICA
MANİSASPOR
1
ÇAĞDAŞ TOPAL
TURGUTLUSPOR
1
DEBOLA DANIEL OGUNSEYE
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
EKİM CAN KARAKUŞ
KIRIKHANSPOR
1
EKREM EKŞİOĞLU
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
EKREM SARIÇAM
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
1
ELANO BLUMER
GALATASARAY A.Ş.
1
EMRAH EKMEKCİ
BANDIRMASPOR
1
EMRE AKTAŞ
ADANASPOR A.Ş.
1
EMRULLAH KOKOÇ
ORDUSPOR
1
EREN AHMET BALKAN
DARICA G.BİRLİĞİ
1
EREN TOZLU
GİRESUNSPOR
1
ERHAN ŞENTÜRK
GALATASARAY A.Ş.
1
ERHAN YILDIRIM
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
1
ERMAN ÖZCAN
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
ERSİN ŞAHİN
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
ESER YAYLA
EYÜPSPOR
1
FATİH KOYUGÖLGE
BANDIRMASPOR
1
FATİH ÖZDEMİR
TOKATSPOR
1
FATİH YİĞEN
DENİZLİSPOR
1
FEYZULLAH SELMAN
DARICA G.BİRLİĞİ
1
FILIP HOLOSKO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
GEORGI ZDRAVKOV SARMOV
KASIMPAŞA
1
GEORRA THERNAND CESLY BAKOUBOULA
ALTAY
1
GÖKHAN ALAŞ
KIRIKHANSPOR
1
GÖKHAN AYDINGÜL
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
GÖKHAN BAĞDEMİR
GAZİOSMANPAŞA
1
GÖKHAN GÜLEÇ
KASIMPAŞA
1
GÖKHAN SÜZEN
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
GÜNEY POLAT
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
HAKAN SÖYLER
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
HASAN KARADUMAN
TORBALISPOR
1
HÜSEYİN ÇELİK
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
HÜSEYİN KALA
KASIMPAŞA
1
HÜSEYİN KAR
YENİ MALATYASPOR
1
IBRAHIMA YATTARA
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ILGAR GURBANOV
MERSİN İDMAN YURDU
1
IVAN ERGIC
BURSASPOR
1
İLHAN ŞAHİN
GÖZTEPE A.Ş.
1
İSHAK TOPÇU
BANDIRMASPOR
1
İSMAİL KONUK
DENİZLİSPOR
1
İSMAİL ÖZGÜR GÖKTAŞ
BURSASPOR
1
İSMAİL TÜRK
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
JIMMY DIXON
MANİSASPOR
1
JORGE LUIZ PEREIRA DE SOUZA
GAZİANTEPSPOR
1
JOSHUA CHRISTOPHER SIMPSON
MANİSASPOR
1
JOSIP KOMARAC
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
JUAN ORLANDO ROBLEDO BUSTOS
KASIMPAŞA
1
JULIO CESAR DA SILVA DE SOUZA
GAZİANTEPSPOR
1
KAĞAN SÖYLEMEZGİLLER
MKE ANKARAGÜCÜ
1
KIRITA GIANI STELIAN
BURSASPOR
1
KOFFI DAMIEN ANDERSON CHRYSOSTOME
DENİZLİSPOR
1
KORAY KURT
ADANA DEMİRSPOR
1
LEONEL JORGE NUNEZ
BURSASPOR
1
LÜTFİ TANIL ÖZER
ADANA DEMİRSPOR
1
MARCELO DANUBIO ZALAYETA
KAYSERİSPOR
1
MATEUS CONTREIRAS ALBERTO
MANİSASPOR
1
MEHMET AKÇAGÜN
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
1
MEHMET ÇOĞUM
MKE ANKARAGÜCÜ
1
MEHMET KURUOĞLU
1461 TRABZON
1
MERT KAYTANKAŞ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
METİN AKAN
MKE ANKARAGÜCÜ
1
MICHAEL FINK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
MILAN STEPANOV
BURSASPOR
1
MUHAMMET ÖZDİN
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
MUHAMMET REİS
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
MUHARREM OZAN CENGİZ
BANDIRMASPOR
1
MURAT AKYÜZ
DENİZLİSPOR
1
MURAT GÜRBÜZEROL
MANİSASPOR
1
MURAT ULUÇ
TÜRK TELEKOMSPOR
1
MUSTAFA KAYA
GENÇLERBİRLİĞİ
1
MUSTAFA PEKTEMEK
GENÇLERBİRLİĞİ
1
MUSTAFA SOYTAŞ
TÜRK TELEKOMSPOR
1
NIKOLAY EMILOV DIMITROV
KASIMPAŞA
1
NURULLAH KAYA
MERSİN İDMAN YURDU
1
OKTAY DEMİRCAN
KARTALSPOR
1
OSMAN ŞİMŞEK
KIRIKHANSPOR
1
ÖMER ALİ ŞAHİNER
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
ÖMER AYSAN BARIŞ
MANİSASPOR
1
ÖMER YAVUZ
A.SEBATSPOR
1
PATIYO TAMBWE
GENÇLERBİRLİĞİ
1
RAHIM SEBAH ABDUL
KASIMPAŞA
1
RAMAZAN ALTINTEPE
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
RECEP SERKAN ÇETİNTAŞ
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
1
REMZİ SEVGİLİ
A.SEBATSPOR
1
RIDVAN AYKAN
TORBALISPOR
1
RIDVAN SAĞLAM
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
RIZA EFENDİOĞLU
BANDIRMASPOR
1
ROBERTO JAN HİLBERT
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
ROGUY MEYE
MKE ANKARAGÜCÜ
1
SALİH KARDEŞGİDEN
TÜRK TELEKOMSPOR
1
SAMED KARTAL
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
SEFA AYVAZ
A.SEBATSPOR
1
SEFER SEVER
DARDANELSPOR A.Ş.
1
SELÇUK YILDIRIM
A.SEBATSPOR
1
SEMİH TÜRE
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
SERCAN KAYA
BUCASPOR
1
SERDAR AKDOĞAN
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
SERDAR KURTULUŞ
GAZİANTEPSPOR
1
SERGEY PACOME DJIEHOUA
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
SERKAN BALCI
TRABZONSPOR A.Ş.
1
SERKAN ÇALIK
GENÇLERBİRLİĞİ
1
SERKAN PALA
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
1
SERKAN TURHAN
DARDANELSPOR A.Ş.
1
SERVET ÇETİN
GALATASARAY A.Ş.
1
SIDNEY CRİSTİANO DOS SANTOS
ANKARASPOR A.Ş.
1
SORİN BOGDAN STANCU
GALATASARAY A.Ş.
1
SOULEYMANE YOULA
DENİZLİSPOR
1
STANISLAV SESTAK
MKE ANKARAGÜCÜ
1
SUAT BOZKURT
BANDIRMASPOR
1
ŞENOL CAN
GAZİANTEPSPOR
1
TAHİR KURT
1461 TRABZON
1
TANER TAŞCI
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
TAYFUN KELEŞ
KIRIKHANSPOR
1
TAYFUN KESKİNOĞLU
GEBZESPOR
1
TEMİN SÜNGÜRLÜ
K.MARAŞ BELEDİYESPOR
1
TEVFİK KÖSE
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
UĞUR DEMİROK
GALATASARAY A.Ş.
1
UTKU DEMİREL
1461 TRABZON
1
ÜMİT KALE
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
ÜMİT KARAN
ESKİŞEHİRSPOR
1
ÜMİT MUTLU
KIRIKHANSPOR
1
VEYSEL KILIÇ
MERSİN İDMAN YURDU
1
VICTOR ISMAEL SOSA
GAZİANTEPSPOR
1
VICTOR MENDY
BUCASPOR
1
VOLKAN KABADAYI
FETHİYESPOR
1
YALÇIN AYHAN
GAZİANTEPSPOR
1
YASER YILDIZ
BOLUSPOR
1
YASİN PALAZ
TÜRK TELEKOMSPOR
1
YAŞAR ÇETİN
BUGSAŞ SPOR
1
YAŞAR YURDUSEVEN
BUGSAŞ SPOR
1
YAVUZ ODABAŞI
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
1
YEKTA KURTULUŞ
GALATASARAY A.Ş.
1
YILMAZ ÖZLEM
GÖZTEPE A.Ş.
1
YİĞİT İSMAİL GÖKOĞLAN
MANİSASPOR
1
YUNUS ALTUN
KARŞIYAKA
1
YUSUF AKYEL
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
YUSUF ÖZLEM
FOÇA BELEDİYESPOR
1
ZAFER BİRYOL
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
ZAFER ŞAKAR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
 
Kupalar » Türkiye Kupası » Tarihçe ve Arşiv » Türkiye Kupası 2010-2011

Final Maçları
11 Mayıs 2011 20.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 2-2
(Pen. 6-5)
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
6 Nisan 2011 20.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 3-0 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
7 Nisan 2011 20.00 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1-1 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
20 Nisan 2011 19.00 GAZİANTEPSPOR 2-2 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Nisan 2011 19.00 GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
2 Şubat 2011 18.00 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0-0 KASIMPAŞA Detaylar Detaylar
2 Şubat 2011 20.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 5-0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
3 Şubat 2011 18.00 GENÇLERBİRLİĞİ 2-0 BUCASPOR Detaylar Detaylar
3 Şubat 2011 20.00 GAZİANTEPSPOR 3-2 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
2 Mart 2011 18.00 BUCASPOR 1-2 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
2 Mart 2011 20.00 GALATASARAY A.Ş. 0-0 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
3 Mart 2011 18.00 KASIMPAŞA 0-0
(Uzt. 1-1)
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR Detaylar Detaylar
3 Mart 2011 20.00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0-3 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
A Grubu Maçları
9 Kasım 2010 19.00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1-3 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2010 20.00 GALATASARAY A.Ş. 3-1 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2010 13.30 BEYPAZARI ŞEKERSPOR 1-1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2010 20.15 GAZİANTEPSPOR 1-1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
11 Ocak 2011 21.30 GALATASARAY A.Ş. 3-1 BEYPAZARI ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2011 18.00 DENİZLİSPOR 0-1 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
16 Ocak 2011 13.30 BEYPAZARI ŞEKERSPOR 2-1 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2011 20.00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0-0 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Ocak 2011 14.00 DENİZLİSPOR 2-2 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2011 18.00 GAZİANTEPSPOR 2-0 BEYPAZARI ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
B Grubu Maçları
10 Kasım 2010 13.00 KONYA TORKU ŞEKERSPOR 2-1 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
11 Kasım 2010 20.00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1-0 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Aralık 2010 18.00 TRABZONSPOR A.Ş. 2-2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2010 18.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 3-2 KONYA TORKU ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2011 14.00 KONYA TORKU ŞEKERSPOR 1-3 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Ocak 2011 20.00 MANİSASPOR 2-3 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
16 Ocak 2011 20.00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2-2 KONYA TORKU ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
16 Ocak 2011 20.00 TRABZONSPOR A.Ş. 3-1 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2011 20.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 2-1 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Ocak 2011 20.00 MANİSASPOR 1-2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
C Grubu Maçları
9 Kasım 2010 19.00 BUCASPOR 2-1 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
9 Kasım 2010 20.00 MKE ANKARAGÜCÜ 4-2 FENERBAHÇE Detaylar Detaylar
21 Aralık 2010 20.15 FENERBAHÇE 2-3 BUCASPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2010 19.00 GENÇLERBİRLİĞİ 1-1 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
12 Ocak 2011 19.00 BUCASPOR 1-2 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
13 Ocak 2011 20.00 YENİ MALATYASPOR 2-1 FENERBAHÇE Detaylar Detaylar
16 Ocak 2011 13.30 GENÇLERBİRLİĞİ 2-0 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
17 Ocak 2011 20.00 MKE ANKARAGÜCÜ 1-1 BUCASPOR Detaylar Detaylar
27 Ocak 2011 20.00 FENERBAHÇE 2-1 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
27 Ocak 2011 20.00 YENİ MALATYASPOR 0-0 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
D Grubu Maçları
10 Kasım 2010 19.00 BURSASPOR 1-1 KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
11 Kasım 2010 13.30 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1-3 KASIMPAŞA Detaylar Detaylar
21 Aralık 2010 20.00 KARŞIYAKA 0-2 BURSASPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2010 13.30 KIRIKHANSPOR 0-1 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2011 13.30 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1-0 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
11 Ocak 2011 19.00 KASIMPAŞA 2-0 KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
15 Ocak 2011 20.00 BURSASPOR 0-1 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR Detaylar Detaylar
15 Ocak 2011 20.00 KARŞIYAKA 0-1 KASIMPAŞA Detaylar Detaylar
26 Ocak 2011 13.30 KIRIKHANSPOR 2-5 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
26 Ocak 2011 13.30 KASIMPAŞA 3-1 BURSASPOR Detaylar Detaylar
2. Kademe Maçları
22 Eylül 2010 15.00 BEYPAZARI ŞEKERSPOR 0-0
(Uzt. 2-0)
BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 15.00 MENEMEN BELEDİYE SPOR 1-0 BELEDİYE VANSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 15.00 A.SEBATSPOR 4-0 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 15.00 HACETTEPE SPOR 2-1 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 15.00 GİRESUNSPOR 0-1 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 15.00 MERSİN İDMAN YURDU 3-2 TORBALISPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 15.00 DARICA G.BİRLİĞİ 0-1 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 15.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR 1-0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 15.00 1461 TRABZON 1-1
(Uzt. 1-2)
SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 15.00 TÜRK TELEKOMSPOR 4-2 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 15.00 ORDUSPOR 2-0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 15.00 KONYA TORKU ŞEKERSPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
ALTAY Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 19.00 DENİZLİSPOR 2-1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 19.00 KARŞIYAKA 2-2
(Pen. 6-4)
KARTALSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 19.00 ADANASPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 1-2)
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 19.00 DİYARBAKIRSPOR 0-1 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2010 19.00 KOCAELİSPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
Play Off Maçları
26 Ekim 2010 14.00 BEYPAZARI ŞEKERSPOR 1-1
(Pen. 7-6)
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2010 19.00 GENÇLERBİRLİĞİ 4-1 A.SEBATSPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2010 14.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR 1-3 KONYA TORKU ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2010 14.00 ORDUSPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2010 14.00 MENEMEN BELEDİYE SPOR 1-4 KASIMPAŞA Detaylar Detaylar
27 Ekim 2010 14.00 YENİ MALATYASPOR 0-0
(Uzt. 2-0)
HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2010 14.00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2-0 SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2010 14.00 KIRIKHANSPOR 0-0
(Pen. 4-3)
BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2010 19.00 ESKİŞEHİRSPOR 1-2 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2010 19.00 MKE ANKARAGÜCÜ 3-1 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2010 19.00 KONYASPOR 0-1 BUCASPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2010 19.00 SİVASSPOR 1-2 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2010 19.00 GAZİANTEPSPOR 4-0 TÜRK TELEKOMSPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2010 19.00 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1-0 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
28 Ekim 2010 19.00 KARŞIYAKA 1-1
(Uzt. 3-2)
KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
28 Ekim 2010 20.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 0-0
(Uzt. 3-0)
MERSİN İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
1. Kademe Maçları
1 Eylül 2010 15.30 A.SEBATSPOR 1-0 ARAKLISPOR Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 15.30 PAZARSPOR 2-3 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 15.30 BELEDİYE VANSPOR 1-0 Ş.URFASPOR Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 15.41 TOKATSPOR 4-0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 16.00 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 3-2 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 16.00 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 3-1 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 16.00 DARICA G.BİRLİĞİ 3-1 GEBZESPOR Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 16.00 BANDIRMASPOR 5-1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 16.00 BALIKESİRSPOR 1-0 KÖRFEZ SPOR Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 16.00 TORBALISPOR 0-0
(Pen. 4-2)
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 16.00 TURGUTLUSPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 16.00 TÜRK TELEKOMSPOR 3-1 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 16.00 BEYPAZARI ŞEKERSPOR 1-0 ÇORUMSPOR Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 16.00 KEÇİÖRENGÜCÜ 2-1 BUGSAŞ SPOR Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 16.00 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1-0 ADIYAMANSPOR Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 20.00 KONYA TORKU ŞEKERSPOR 2-2
(Pen. 8-6)
GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Eylül 2010 20.00 YENİ MALATYASPOR 2-0 SİİRTSPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2010 16.00 KIRIKHANSPOR 1-1
(Pen. 6-5)
ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.