TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Milli Takımlar » U 16 » Ege Kupası » 2013 Mercedes-Benz Ege Kupası » Ege Kupası 2013 Ana Sayfa
Geri
İleri

Tarih-Grup
Date-Group

Stat
Stadium

1. Takım
Team 1

Skor
Result

2. Takım
Team 2

Hakemler
Referees

21.01.2013
12:00
A Grubu

SARUHANLI İLÇE

NORVEÇ

1-5

DANİMARKA

VOLKAN YANÇ
KEREM OSANMAZ
OZAN EMRAH ÇAYCI
NEDİM GÜLGÜ

21.01.2013
12:00
B Grubu

SART STADI

UKRAYNA

0-1

ÇEK CUMHURİYETİ

ÜMİT ÖZTÜRK
ÖZMEN ATALAY
AHMET ÖZTEN
AZİZ OLCAY OLGAÇ

21.01.2013
14:00
A Grubu

AKHİSAR İLÇE

TÜRKİYE

2-0

YUNANİSTAN

HAKAN AKMISIR
SERCAN ERTEMÇÖZ
İSMAİL UĞUR GÖÇMEN
HAKAN DEMİR

21.01.2013
14:00
B Grubu

TURGUTLU 7 EYLÜL

FRANSA

3-2

BELÇİKA

ALİ ZAĞLI
ÖNDER MANDAĞ
HAKAN KARABALÇIK
MUSTAFA SELÇUK

22.01.2013
12:00
A Grubu

AKHİSAR İLÇE

YUNANİSTAN

0-4

DANİMARKA

SERKAN ÖZKAN
TAMER OKULDAŞ
F. BUĞRA BAYGUŞ
YİĞİT ARSLAN

22.01.2013
12:00
B Grubu

SOMA ATATÜRK

BELÇİKA

1-2

ÇEK CUMHURİYETİ

SESER TUNA
ONUR YOLDAŞ
BİLAL GÖLEN
SERHAD KORKMAZ

22.01.2013
14:00
A Grubu

TURGUTLU 7 EYLÜL

TÜRKİYE

1-0

NORVEÇ

OZAN S0YKAN
UĞUR ERDOĞAN
ARDA DARCAN
MELİH GÜNDOĞDU

22.01.2013
14:00
B Grubu

KULA İLÇE

FRANSA

1-0

UKRAYNA

HALİL İBRAHİM SÜSLÜ
ÖZGÜN KARAKOÇLU
GÖKHAN ÖZKAN
SERKAN TEKİN

24.01.2013
12:00
A Grubu

SALİHLİ RAMİZ TURAN

YUNANİSTAN

0-4

NORVEÇ

HÜSEYİN ALTINTAŞ
KORAY CAN KARADEDELİ
HASAN OKAN BAYLAN
VELİ KARAKAYA

24.01.2013
12:00
B Grubu

TURGUTLU 7 EYLÜL

BELÇİKA

3-3

UKRAYNA

BAHATTİN ŞİMŞEK
ERCAN AYDIN
AHMET OĞUZ YILMAZ
AKİF YAVUZ

24.01.2013
14:00
A Grubu

SOMA ATATÜRK

TÜRKİYE

4-0

DANİMARKA

SACİT KEŞKEK
SERVET REYHAN
BURAK BÜLBÜL
HAKAN KABAK

24.01.2013
14:00
B Grubu

AKHİSAR İLÇE

FRANSA

3-1

ÇEK CUMHURİYETİ

LEVENT AKTAN
BELGİN KUMRU
HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ
NİYAZİ AYKAN CEYLAN

26.01.2013
12:00
3.-4.'LÜK

AKHİSAR İLÇE

DANİMARKA

4-2

ÇEK CUMHURİYETİ

TOLGA KADAZ
CEM YOLDAŞ
SERDAR MERSİNLİ
ERDEM BALABAN

26.01.2013
15:00
FİNAL

AKHİSAR İLÇE

TÜRKİYE

1-1
(Pent.
1-4)

FRANSA

ÖZGÜR SEPİN
ERDİNÇ KIRICI
İ. ÇAĞLAR UYARCAN
UĞUR TOPALOĞLU

A GRUBU / GROUP A

O

G

B

M

A

Y

P

1. TÜRKİYE

3

3

0

0

7

0

9

2. DANİMARKA

3

2

0

1

9

5

6

3. NORVEÇ

3

1

0

2

5

6

3

4. YUNANİSTAN

3

0

0

3

0

10

0

B GRUBU / GROUP B

O

G

B

M

A

Y

P

1. FRANSA

3

3

0

0

7

3

9

2. ÇEK CUMHURİYETİ

3

2

0

1

4

4

6

3. BELÇİKA

3

0

1

2

6

8

1

4. UKRAYNA

3

0

1

2

3

5

1

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.