TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Haberleri
Spor Toto Süper Lig 24, 25, 26, 27 ve 28. Hafta programı belli oldu 1.03.2017
Spor Toto Süper Lig 24, 25, 26, 27 ve 28. Hafta programı belli oldu

Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 24, 25, 26, 27 ve 28. Hafta müsabaka programı belirlendi. 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan "Anayasa Değişikliğine İlişkin Halk Oylaması" nedeniyle aynı hafta sonu liglerde müsabaka oynanmayacak.

Buna göre Spor Toto Süper Ligde 14, 15, 16 ve 17 Nisan tarihlerinde oynanması gereken 28. Hafta müsabakalarından itibaren kalan haftalar bir hafta kaydırıldı.

Böylece daha önce 28 Mayıs 2017'de biteceği ilan edilen Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 4 Haziran 2017'de oynanacak olan 34. Hafta müsabakaları ile sona erecek.

Yeni sezon planlaması için tıklayınız.

AVRUPA LİGİ SON 16 TURU 1. MAÇLAR

09.03.2017 Perşembe

OLYMPIACOS

BEŞİKTAŞ A.Ş.

STADİO GEORGİOS KARAİSKAKİS

23.05

 

24. HAFTA

10.03.2017 Cuma

AYTEMİZ ALANYASPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

BAHÇEŞEHİR OKULLARI

20.00

11.03.2017 Cumartesi

KARDEMİR KARABÜKSPOR

ADANASPOR A.Ş.

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

13.30

OSMANLISPOR FK

BURSASPOR

OSMANLI STADI

16.00

GAZİANTEPSPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

GAZİANTEP STADYUMU

19.00

GALATASARAY A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU

19.00

12.03.2017 Pazar

ATİKER KONYASPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

16.00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ANTALYASPOR A.Ş.

YENİ RİZE ŞEHİR

19.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

KAYSERİSPOR

VODAFONE

19.00

13.03.2017 Pazartesi

AKHİSAR BELEDİYESPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

20.00

 

AVRUPA LİGİ SON 16 TURU 2. MAÇLAR

16.03.2017 Perşembe

BEŞİKTAŞ A.Ş.

OLYMPIACOS

VODAFONE STADYUMU

21.00

 

25. HAFTA

17.03.2017 Cuma

FENERBAHÇE A.Ş.

ATİKER KONYASPOR

ÜLKER STADYUMU

20.00

18.03.2017 Cumartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

OSMANLISPOR FK

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

13.30

KAYSERİSPOR

GAZİANTEPSPOR

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

16.00

ADANASPOR A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

5 OCAK FATİH TERİM

19.00

TRABZONSPOR A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

19.00

19.03.2017 Pazar

GENÇLERBİRLİĞİ

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

13.30

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

KARDEMİR KARABÜKSPOR

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

16.00

BURSASPOR

AYTEMİZ ALANYASPOR

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

16.00

ANTALYASPOR A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

19.00

 

2018 DÜNYA KUPASI GRUP ELEME MAÇI

24.03.2017 Cuma

TÜRKİYE

FİNLANDİYA

ANTALYA STADYUMU

20.00

 

HAZIRLIK MAÇI

27.03.2017 Pazartesi

TÜRKİYE

MOLDOVA

ESKİŞEHİR YENİ STADYUMU

19.15

 

26. HAFTA

01.04.2017 Cumartesi

AKHİSAR BELEDİYESPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

MANİSA 19 MAYIS

13.30

AYTEMİZ ALANYASPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

16.00

ANTALYASPOR A.Ş.

KAYSERİSPOR

ANTALYA STADYUMU

19.00

KARDEMİR KARABÜKSPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

19.00

02.04.2017 Pazar

OSMANLISPOR FK

GAZİANTEPSPOR

OSMANLI STADI

13.00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

YENİ RİZE ŞEHİR

16.00

ATİKER KONYASPOR

BURSASPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

19.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

VODAFONE STADYUMU

19.00

03.04.2017 Pazartesi

GALATASARAY A.Ş.

ADANASPOR A.Ş.

ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU

20.00

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL 2. MAÇLAR

04.04.2017 Salı / 05.04.2017 Çarşamba / 06.04.2017 Perşembe

 

27. HAFTA

07.04.2017 Cuma

BURSASPOR

KARDEMİR KARABÜKSPOR

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

20.00

08.04.2017 Cumartesi

GENÇLERBİRLİĞİ

ANTALYASPOR A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

16.00

GAZİANTEPSPOR

AYTEMİZ ALANYASPOR

GAZİANTEP STADYUMU

16.00

TRABZONSPOR A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

19.00

09.04.2017 Pazar

KAYSERİSPOR

OSMANLISPOR FK

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

16.00

ADANASPOR A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

5 OCAK FATİH TERİM

19.00

FENERBAHÇE A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ÜLKER STADYUMU

19.00

10.04.2017 Pazartesi

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

GALATASARAY A.Ş.

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

20.00

KASIMPAŞA A.Ş.

ATİKER KONYASPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

20.00

 

18. HAFTA ERTELEME MAÇI

12.04.2017 Çarşamba

GAZİANTEPSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

GAZİANTEP STADYUMU

19.30

 

AVRUPA LİGİ ÇEYREK FİNAL 1. MAÇLAR

13.04.2017 Perşembe

 

HALK OYLAMASI

16.04.2017 Pazar

 

AVRUPA LİGİ ÇEYREK FİNAL 2. MAÇLAR

20.04.2017 Perşembe

 

 

28. HAFTA

21.04.2017 Cuma

KARDEMİR KARABÜKSPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

20.00

ATİKER KONYASPOR

GAZİANTEPSPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

20.00

22.04.2017 Cumartesi

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

YENİ RİZE ŞEHİR

13.30

AYTEMİZ ALANYASPOR

OSMANLISPOR FK

BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

16.00

GENÇLERBİRLİĞİ

KAYSERİSPOR

ANKARA 19 MAYIS

19.00

ANTALYASPOR A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

19.00

23.04.2017 Pazar

AKHİSAR BELEDİYESPOR

BURSASPOR

MANİSA 19 MAYIS

13.30

GALATASARAY A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

TÜRK TELEKOM STADYUMU

19.00

24.04.2017 Pazartesi

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ADANASPOR A.Ş.

VODAFONE STADYUMU

20.00

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL 1. MAÇLAR

25.04.2017 Salı /26.04.2017 Çarşamba / 27.04.2017 Perşembe

 

 

 

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.