2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 20, 21 ve 22. hafta müsabaka programı açıklandı. Karşılaşmaların programı şöyle;
ZTK ÇEYREK FİNAL 1. MAÇLAR |
30.01.2018 Salı |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
GENÇLERBİRLİĞİ |
VODAFONE PARK |
20.30 |
31.01.2018 Çarşamba |
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR |
KAYSERİSPOR |
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU |
18.30 |
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR |
FENERBAHÇE A.Ş. |
GİRESUN ATATÜRK |
20.30 |
01.02.2018 Perşembe |
ATİKER KONYASPOR |
GALATASARAY A.Ş. |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE |
20.30 |
20.Hafta |
02.02.2018 Cuma |
BURSASPOR |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE |
20.00 |
03.02.2018 Cumartesi |
KARDEMİR KARABÜKSPOR |
AYTEMİZ ALANYASPOR |
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU |
13.30 |
ANTALYASPOR A.Ş. |
EVKUR YENİ MALATYASPOR |
ANTALYA STADYUMU |
16.00 |
FENERBAHÇE A.Ş. |
GENÇLERBİRLİĞİ |
ÜLKER STADYUMU |
19.00 |
04.02.2018 Pazar |
OSMANLISPOR FK |
KAYSERİSPOR |
OSMANLI STADI |
13.30 |
KASIMPAŞA A.Ş. |
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR |
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU |
13.30 |
ATİKER KONYASPOR |
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE |
16.00 |
DEMİR GRUP SİVASSPOR |
GALATASARAY A.Ş. |
YENİ 4 EYLÜL STADI |
19.00 |
05.02.2018 Pazartesi |
TRABZONSPOR A.Ş. |
GÖZTEPE A.Ş. |
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ |
20.00 |
ZTK ÇEYREK FİNAL 2. MAÇLAR |
06.02.2018 Salı |
GENÇLERBİRLİĞİ |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
ANKARA 19 MAYIS |
20.30 |
07.02.2018 Çarşamba |
KAYSERİSPOR |
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR |
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS |
18.30 |
FENERBAHÇE A.Ş. |
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR |
ÜLKER STADYUMU |
20.30 |
08.02.2018 Perşembe |
GALATASARAY A.Ş. |
ATİKER KONYASPOR |
TÜRK TELEKOM STADI |
20.30 |
21.Hafta |
09.02.2018 Cuma |
EVKUR YENİ MALATYASPOR |
KASIMPAŞA A.Ş. |
YENİ MALATYA STADYUMU |
20.00 |
10.02.2018 Cumartesi |
GÖZTEPE A.Ş. |
OSMANLISPOR FK |
BORNOVA STADI |
13.30 |
GENÇLERBİRLİĞİ |
TRABZONSPOR A.Ş. |
|
16.00 |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
KARDEMİR KARABÜKSPOR |
VODAFONE PARK |
19.00 |
11.02.2018 Pazar |
KAYSERİSPOR |
DEMİR GRUP SİVASSPOR |
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS |
13.30 |
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR |
BURSASPOR |
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU |
13.30 |
AYTEMİZ ALANYASPOR |
ATİKER KONYASPOR |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU |
16.00 |
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK |
FENERBAHÇE A.Ş. |
3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM |
19.00 |
12.02.2018 Pazartesi |
GALATASARAY A.Ş. |
ANTALYASPOR A.Ş. |
TÜRK TELEKOM STADI |
20.00 |
22.Hafta |
16.02.2018 Cuma |
ATİKER KONYASPOR |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE |
20.00 |
17.02.2018 Cumartesi |
ANTALYASPOR A.Ş. |
KAYSERİSPOR |
ANTALYA STADYUMU |
13.30 |
DEMİR GRUP SİVASSPOR |
OSMANLISPOR FK |
YENİ 4 EYLÜL STADI |
16.00 |
FENERBAHÇE A.Ş. |
AYTEMİZ ALANYASPOR |
ÜLKER STADYUMU |
19.00 |
18.02.2018 Pazar |
KARDEMİR KARABÜKSPOR |
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR |
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU |
13.30 |
BURSASPOR |
EVKUR YENİ MALATYASPOR |
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE |
13.30 |
TRABZONSPOR A.Ş. |
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK |
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ |
16.00 |
KASIMPAŞA A.Ş. |
GALATASARAY A.Ş. |
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU |
19.00 |
19.02.2018 Pazartesi |
GENÇLERBİRLİĞİ |
GÖZTEPE A.Ş. |
|
20.00 |
ŞAMPİYONLAR LİGİ SON 16 TURU 1. MAÇLAR |
20.02.2018 Salı |
BAYERN MÜNİH |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
ALLIANZ ARENA |
22.45 |