TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Fatih Terim, Tek Ayaklı Kramponlar ile bir araya geldi 26.01.2017
Fatih Terim, Tek Ayaklı Kramponlar ile bir araya geldi
Geri
İleri

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim; TFF'nin "Türkiye Futbol Oynuyor" projesi kapsamında desteklediği Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Ampute Futbol Milli Takımı'nın, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde devam eden hazırlık kampına katıldı.

Oyuncularla bir araya gelen Terim, Türkiye'nin ev sahipliğinde 1-10 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleşecek Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası hazırlıkları hakkında bilgi aldı ve karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

TFF Engelliler Koordinasyon Kurul Başkanı Ömer Gürsoy ve Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk'ün de yer aldığı etkinlikte Fatih Terim'e Paralimpik Oyunlar'da altın madalya kazanan sporcuların fotoğraflarının yer aldığı A Milli Takım Forması ve Ampute Futbol Milli Takımı oyuncularının imzaladığı özel bir tek krampon hediye edildi.

Ampute Futbol Milli Takımı, öğleden sonra gerçekleştirdiği  hazırlık maçının ardından A Milli Futbol Takımımızın 2008 Avrupa Şampiyonası finallerinde Çek Cumhuriyeti ile oynadığı ve 3-2 kazandığı karşılaşmayı Orhan Saka Konferans Salonu'nda izledi.

Geri
İleri
 
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.