TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takım Taraftar Kulübü, Eskişehir'de 26.3.2017
Milli Takım Taraftar Kulübü, Eskişehirde

İlk organizasyonunu Türkiye-Finlandiya maçı ile gerçekleştiren ve Milli Takım ruhunu zirveye taşımayı hedefleyen Milli Takım Taraftar Kulübü, etkinliklerine Türkiye-Moldova maçı ile devam ediyor.

27 Mart 2017 Pazartesi günü A Milli Takımımıza tarihinde ilk ev sahipliği yapacak Eskişehir kentimizdeki Türkiye-Moldova maçı öncesi, karşılaşmanın oynanacağı Eskişehir Yeni Stadyumu'nda Milli Takım Taraftar Kulübü organizasyonuyla kurulan etkinlik alanında, bugün saat 20.30, yarın ise saat 17.00 itibariyle futbolseverler için konser düzenlenecek.

Konser ve Dj performansının yanı sıra Milli Takımlar ana sponsorlarından Mercedes-Benz ve Arçelik tarafından düzenlenecek çeşitli aktiviteler ile futbolseverler karşılaşma öncesi keyifli vakit geçirme fırsatı yakalayacak.

Minik taraftarlara Finlandiya maçı sırasında güzel anlar yaşatan Milli Takım Çocuk Kulübü de aktivitelerine bu müsabaka ile devam edecek. Ay-yıldızlıların minik hayranları, 360 °C sanal gerçeklik video oyunu oynama şansı bulurken, çeşiti hediyelerin de sahibi olacak. Böylelikle, Milli Takım Çocuk Kulübü etkinliklerine katılan minikler, kendilerine ayrılan özel alanda eğlenceli oyunlar oynama fırsatına tekrar erişecek.

Milli maç coşkusunu zirveye taşıyacak ve küçük-büyük her yaş grubuna hitap edecek etkinlikler, tüm taraftarların katılımına açık olacak.

Milli Takım Taraftar Kulübü üye olup, avantajlardan yararlanmak ve tüm detaylar için: https://taraftarkulubu.tff.org


 
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.