TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takım Taraftar Kulübü, etkinliklerine Eskişehir'de devam etti 28.03.2017
Milli Takım Taraftar Kulübü, etkinliklerine Eskişehirde devam etti
Geri
İleri

İlk organizasyonunu Türkiye-Finlandiya maçı ile gerçekleştiren ve Milli Takım ruhunu zirveye taşımayı hedefleyen Milli Takım Taraftar Kulübü, etkinliklerine dün akşam Eskişehir'de oynanan Türkiye-Moldova maçı ile devam etti.

A Milli Takımımıza tarihinde ilk ev sahipliği yapan Eskişehir kentimizdeki Türkiye-Moldova maçı öncesi, karşılaşmanın oynanacağı Eskişehir Yeni Stadyumu'nda Milli Takım Taraftar Kulübü organizasyonuyla kurulan etkinlik alanında, maçtan bir gün önce ve maç günü futbolseverler için konserler düzenlendi.

Maç günü ise konser ve Dj performansının yanı sıra Milli Takımlar ana sponsorlarından Mercedes-Benz ve Arçelik tarafından düzenlenen çeşitli aktiviteler ile futbolseverler karşılaşma öncesi keyifli vakit geçirme fırsatı yakaladı.

Minik taraftarlara Finlandiya maçı sırasında güzel anlar yaşatan Milli Takım Çocuk Kulübü de aktivitelerine bu müsabaka ile devam etti. Ay-yıldızlıların minik hayranları, 360 °C sanal gerçeklik video oyunu oynama şansı bulurken, çeşitli hediyelerin de sahibi oldu. Böylelikle, Milli Takım Çocuk Kulübü etkinliklerine katılan minikler, kendilerine ayrılan özel alanda eğlenceli oyunlar oynama fırsatına erişti.

Bakan Nabi Avcı'dan Çocuk Kulübü'ne ziyaret

Türkiye-Moldova maçı için Eskişehir Yeni Stadyumu'nda özel bir alana kurulan Milli Takım Çocuk Kulübü'nü, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı da ziyaret etti. Hem Çocuk Kulübü'nün üyeleri ve hem İHH İnsanı Yardım Vakfı'ndan gelen Eskişehirli yetim çocuklar ile sohbet eden Avcı, kendilerine Milli Takım Çocuk Kulübü tarafından hazırlanan hediyeleri de dağıttı. Avcı'ya ziyareti sırasında TFF Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ile TFF Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Aykaç eşlik etti. Ziyaret sırasında Avcı '' Türkiye Futbol Federasyonu çocuklarımız ve gençlerimiz için çok yararlı bir işe başlamış. Kendilerini çok tebrik  ve bu çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum.'' ifadesinde bulundu.

Milli maç coşkusunu zirveye taşıyan ve küçük-büyük her yaş grubuna hitap eden etkinlikler, tüm taraftarların katılımına açık olarak gerçekleşti.

Milli Takım Taraftar Kulübü'ne üye olup, avantajlardan yararlanmak ve tüm detaylar için: https://taraftarkulubu.tff.org


 

Geri
İleri
 
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.