TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takım Taraftar Kulübü ile Eskişehir'de eşsiz milli heyecan 5.09.2017
Milli Takım Taraftar Kulübü ile Eskişehirde eşsiz milli heyecan

Milli Takım ruhunu zirveye taşımayı hedefleyen Milli Takım Taraftar Kulübü, etkinliklerine Türkiye-Hırvatistan maçı ile devam ediyor.

Milli Takım Taraftar Kulübü organizasyonuyla kurulan etkinlik alanında A Milli Takımımızın Hırvatistan ile bugün oynayacağı 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri maçı öncesi Milli Takım ana sponsorları ve resmi tedarikçileri, düzenleyecekleri çeşitli aktivitelerle futbolseverlere milli coşkuyu en üst seviyede yaşama fırsatı sunacak.

Eskişehir Yeni Stadyumu'nda oynanacak müsabaka öncesi futbolseverler, Milli Takım ana sponsorları Turkcell ve Arçelik ile Milli Takım resmi tedarikçilerimizden DYO, Gillette, PTT ve Tadelle'nin etkinliklerinde keyifli anlar yaşayacak.

Minik taraftarlara güzel anlar yaşatan Milli Takım Çocuk Kulübü de aktivitelerine bu müsabaka ile devam edecek. Milli Takım Çocuk Kulübü etkinliklerine katılan minikler, kendilerine ayrılan özel alanda VR sanal gerçeklik oyunları oynama fırsatına erişecek.

Milli maç coşkusunu zirveye taşıyacak ve küçük-büyük her yaş grubuna hitap edecek aktivitelerin yanı sıra etkinlik alanında düzenlenecek konser için futbolseverler saat 18.00 itibarıyla Eskişehir Yeni Stadyumu'na bekleniyor.

Hırvatistan maçı öncesi düzenlenecek aktiviteler şöyle:

Turkcell'den radar ile şut hızı ölçme

Milli Takım Resmi Ana Sponsoru Turkcell, Hırvatistan maçı öncesi Eskişehir Yeni Stadyumu'nda futbolseverlere "Gol Olur mu?" ile pozisyon tahmin etme, radar ile şut hızı ölçme, "Şaşırtan Gözlük" ile şut atmayı zorlaştırma kurgusu heyecanı yaşatacak. "Hedefi Tuttur Hediyeyi Kap" ile promosyonlara denk gelen boşluktan topu geçiren misafirlere topun geçtiği promosyon hediye edilecek. Sphero toplarıyla stadyum platformunda yarış yapılacak. Çocuklar için yüz boyama, Milli Takım Cut Out'unda fotoğraf, Emocan Fikriye ve Sefa ile reklam balonlarıyla görünürlük, Turkcell'in futbolseverlere yaşatacağı diğer etkinlikler olacak.

Arçelik'ten kahve ikramı

Milli Takım Resmi Ana Sponsoru Arçelik, Hırvatistan ile Eskişehir'de oynayacağımız 2018 Dünya Kupası Grup Eleme müsabakasına özel ikramlarla Eskişehir Yeni Stadyumu'nda futbolseverleri bekliyor. Arçelik ayrıca photoshoter etkinliği de gerçekleştirip, taraftarlara şipşak fotoğraflarını da hediye edecek.

DYO'dan çocuklara yüz boyama

Milli Takım Resmi Boya Tedarikçisi DYO, konser alanında ve stadyum içinde yer alan çocuk kulübünde yüz boyama aktivitesi yapacak.

Gillette'ten milli bakım hareketi

Türk Milli Futbol Takımı Erkek Bakım Markası Gillette, Gillette buluşma noktası ve #millibakimhareketi stantları ile etkinliğe katılıyor. Her gün milyonlarca erkeğin hayatına dokunan lider erkek markası Gillette, futbolseverler ile saygı, adil oyun, başarı ve centilmenlik gibi değerleri paylaşıyor. Gillette, #millibakimhareketi standında hem ürünleri ile tıraş deneyimi yaşatmayı hem de taraftarın öz güveninin artmasına katkı sağlamayı ve bu önemli milli maça daha da hazır hissetmelerine yardımcı olmayı hedefliyor.

PTT'den Dünya Kupası ile fotoğraf ayrıcalığı

TFF Resmi Kargo tedarikçisi PTT, standında şut çekme oyunu ile futbolseverlere ne kadar iyi bir golcü olduğunu gösterme fırsatı sunuyor. Taraftarlar ayrıca Dünya Kupası ile fotoğraf çekilme ayrıcalığını yaşayacak.

Tadelle'den çikolata lezzeti

Tadelle, Hırvatistan maçında Milli Takımlar Resmi Çikolata Tedarikçisi olarak stadyum etkinlik alanında yer alacak.

Milli Takım taraftarları, maç öncesi Tadelle etkinlik alanında Milli Takım oyuncalarının görselleri ile fotoğraf çekilebilecek, Instagram paylaşımları yapabilecek ve paylaşım yaptıkları fotoğrafların çıktısını alarak güzel anılar biriktirebilecek. Ayrıca alanda yer alacak langırt masası ile de keyifli vakit geçirebilecekler. Stadyumun tüm girişlerinde binlerce taraftar Tadelle, Pernigotti çikolata ve dondurma lezzeti ile buluşacak.

Milli Takım Taraftar Kulübü üye olup, avantajlardan yararlanmak ve tüm detaylar için: https://taraftarkulubu.tff.org

 
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.