TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
İran, Tunus ve Rusya'nın aday kadroları belli oldu 20.05.2018
İran, Tunus ve Rusyanın aday kadroları belli oldu

A Milli Takımımızın 28 Mayıs'ta İstanbul'da karşılaşacağı İran, 1 Haziran'da İsviçre'nin Cenevre şehrinde karşı karşıya geleceği Tunus ve 5 Haziran'da Moskova'da oynayacağı Rusya'nın aday kadrosu belli oldu. 

İran Milli Takımı Teknik Direktörü Carlos Queiroz, Tunus Milli Takımı Teknik Direktörü Nabil Maaloul ve Rusya Milli Takımı Teknik Direktörü Stanislav Cherchesov tarafından belirlenen aday kadrolarda şu futbolcular yer alıyor:

İran Kadrosu

Kaleci: Alireza Beiranvand (Persepolis), Rashid Mazaheri (Zob Ahan), Amir Abedzadeh (Maritimo)

Defans: Ramin Rezaeian (Oostende), Ali Gholizadeh (Saipa), Mohammad Reza Khanzadeh (Padideh), Morteza Pouraliganji (Al Sadd), Pejman Montazeri (Esteghlal), Seyed Majid Hosseini (Esteghlal), Milad Mohammadi (Akhmat Grozny), Roozbeh Cheshmi (Esteghlal)

Orta Saha: Saeid Ezatolahi (Amkar Perm), Karim Ansarifard (Olympiakos), Masoud Shojaei (AEK Atina), Mehdi Torabi (Saipa), Omid Ebrahimi (Esteghlal), Ehsan Hajsafi (Panionios)

Forvet: Alireza Jahanbakhsh (AZ Alkmaar), Mehdi Taremi (Al Gharafa), Sardar Azmoun (Rubin Kazan), Reza Gucci (Heerenveen), Vahid Amiri (Persepolis), Saman Ghoddos (Ostersunds FK), Ashkan Dejagah (Nottingham Forest)

 

Tunus Kadrosu

Kaleci: Mathlouthi Aymen (Al Batin), Ben Cherifia Moez (ES Tunis), Ben Mustapha Farouk (Al Shabab), Moez Hassen (Chateauroux)

Defans: Hamdi Nagguez (Zamalek), Dylan Bronn (Gent), Rami Bedoui (ES Setif), Yohan Ben Olouane (Leicester City), Siyam Ben Youssef (Kasımpaşa), Yessine Meriah (CS Sfaxien), Bilel Mohsni (Dundee United), Khalil Chammam (ES Tunis), Oussama Haddai (Dijon), Ali Maaloul (Al Ahly)

Orta Saha: Elyess Skhiri (Montpellier), Mohamed Amine Ben Amor (Al Ahly), Ghaylene Chalali (ES Tunis), Karim Laaribi (Cesena), Ferjani Sassi (Al Nassr), Ahmed Khlil (Club Africain), Seifeddine Khaoui (Troyes), Mohamed Wael Arbi (Tours)

Forvet: Fakhreddine Ben Youssef (Al Ittifaq), Anice Badri (ES Tunis), Bassem Srarfi (Nice), Ahmed Akaichi (Al Ittihad), Wahbi Khazri (Rennes), Naim Sliti (Dijon), Sabeur Khlifa (Club Africain)


Rusya Kadrosu

Kaleci: Igor Akinfeev (CSKA Moskova), Vladimir Gabulov (Club Brugge), Soslan Dzhanaev (Rubin Kazan), Andrey Lunev (Zenit)

Defans: Vladimir Granat (Rubin Kazan), Ruslan Kambolov (Rubin Kazan), Fedor Kudryashov (Rubin Kazan), Ilya Kutepov (Spartak Moskova), Roman Neustadter (Fenerbahçe), Konstantin Rausch (Dynamo Moskova), Andrey Semenov (Akhmat Grozny), Igor Smolnikov (Zenit), Mario Fernandes (CSKA Moskova)

Orta Saha: Yuri Gazinskiy (Krasnodar), Alexsandr Golovin (CSKA Moskova), Alan Dzagoev (CSKA Moskova), Alexsandr Erokhin (Zenit), Yuri Zhirkov (Zenit), Daler Kuzyaev (Zenit), Roman Zobnin (Spartak Moskova), Alexsandr Samedov (Spartak Moskova), Anton Miranchuk (Lokomotiv Moskova), Alexsandr Tashaev (Dynamo Moskova), Denis Cheryshev (Villarreal)

Forvet: Artem Dzyuba (Arsenal Tula), Aleksey Miranchuk (Lokomotiv Moskova), Fedor Smolov (Krasnodar), Fedor Chalov (CSKA Moskova)

NOT: Rusya'nın nihai Dünya Kupası kadrosu 4 Haziran tarihinde açıklanacak ve 23 futbolcuya düşecektir.

 
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.