TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Eskişehir'de Moldova maçı için taraftarlara ücretsiz ulaşım 24.03.2019
Eskişehirde Moldova maçı için taraftarlara ücretsiz ulaşım

A Milli Takımımızın 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası H Grubu'nda Moldova ile 25 Mart Pazartesi günü saat 20.00'de Eskişehir Yeni Stadyumu'nda oynayacağı maç öncesinde taraftarlar için çeşitli düzenlemeler yapıldı. 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, karşılaşmayı izleyecek taraftarlar için Odunpazarı ve Ulus Anıtı Meydanı'ndan saat 17.00'den itibaren stadyuma ücretsiz otobüs seferleri düzenleyecek. Taraftarlara maç sonu da aynı noktalara ücretsiz geri dönüş imkanı sağlanacak.

Maça kendi araçları ile gelecek taraftarlar için ise Ulusal Egemenlik Bulvarı üzerinde, Sazova Mahallesi'nin girişinde bulunan Büyükşehir Belediyesi'ne ait açık otopark maç gününde ücretsiz olarak hizmet verecek. Eskişehir Yeni Stadyumu alanındaki otoparklara sadece akredite olmuş araçlar alınacak.

Türkiye-Moldova maçı otobüs ring seferleri güzergâhları:

Güzergâh 1:
Odunpazarı, Atatürk Bulvarı, Ulusal Egemenlik Bulvarı, Ziraat Caddesi, Yeni Stadyum

Güzergâh 2:
Ulus Anıtı Meydanı, İstasyon Caddesi, Mustafa Kemal Atatürk Caddesi, Ahmet Kanatlı Caddesi, Basın Şehitleri Caddesi, Çilem Caddesi, Şehit Hüsamettin Ürün Sokak, Özülkü Sokak, Kütahya-Eskişehir yolu, Ulusal Egemenlik Bulvarı, Ziraat Caddesi, Yeni Stadyum

Güzergâh 3:
Ulus Anıtı Meydanı, İsmet İnönü 1 Caddesi, Eti Caddesi, Üniversite Bulvarı, Çevre Yolu, Kütahya-Eskişehir yolu, Ulusal Egemenlik Bulvarı, Ziraat Caddesi, Yeni Stadyum

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.