TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Fatih Terim, U12 İzmir Cup açılışına katıldı 13.04.2017
Fatih Terim, U12 İzmir Cup açılışına katıldı
Geri
İleri

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Altınordu A.Ş.'nin düzenlediği U12 (12 Yaş Altı) İzmir Cup açılışına katıldı.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İzmir'in Selçuk ilçesindeki İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde düzenlenen U12 İzmir Cup açılışında yaptığı konuşmada şunları ifade etti: ''Gençler bizim istikbalimiz. Ancak biz sözde değil, gerçekte de bunu kendimize hedef edindik. Altınordu A.Ş.'den yetişen Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder dahil bir çok genç oyuncumuzu izliyor, gelişimlerini takip ediyor ve Türk futboluna kazandırmaya devam ediyoruz."

Açılıştan önce Altınordu A.Ş.'nin İzmir'in Torbalı ilçesinde inşa edilen Metin Oktay Tesisleri'ni de ziyaret eden Terim, '' Böyle tesislerin sayısının artması, Türk futbolunun geleceği açısından gerçekten çok önemli. Altınordu'yu hem U12 İzmir Cup organizasyonu, hem inşa ettiği tesisler, hem de Türk futboluna kazandırdığı genç oyuncular nedeniyle tebrik ediyorum" dedi.

Altınordu A.Ş. Başkanı Seyit Mehmet Özkan ise, ''Seramik Altınordu Topu'' hediye ettiği Terim'in Türk futbolunun altın sayfalarında imzasının olduğunu hatırlatarak, ''Sayın Terim, U12 İzmir Cup açılışına ve tesislerimize gelerek bizleri onurlandırdı. Onun coşkulu ruhu bize de yansıyor. Kendisine katılımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Altınordu A.Ş.'nin, düzenlediği 4. Uluslararası U12 İzmir Cup'a, 12 ülkeden 17'si yabancı toplam 48 ekip katılıyor. 3 gün sürecek organizasyon, 12 yaş grubunda Avrupa'nın en prestijli turnuvaları arasında yer alıyor.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.