TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Tolunay Kafkas'tan Altınordu'ya ziyaret 21.11.2017
Tolunay Kafkastan Altınorduya ziyaret
Geri
İleri

TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Altınordu Futbol Kulübü'nü ziyaret etti.

Altınordu Futbol Kulübü'nün İzmir'in Yeşilyurt ilçesindeki Sait Altınordu Yerleşkesi'nde gerçekleşen ziyarette kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan ile buluşan Kafkas, tesisleri gezdi ve kulübün altyapı oyuncularıyla tanıştı.

Ziyarette, Altınordu Futbol Kulübü İcra Kurulu Üyesi Ali Ergöçmez, Altınordu Futbol Kulübü Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu ile FGD AR-GE ve Projeler Koordinatörü Dr. Erden Or da yer aldı.

Tolunay Kafkas'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Altınordu Futbol Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, kulüpler olarak Türkiye Futbol Federasyonu'nun ve TFF bünyesindeki Futbol Gelişim Direktörlüğü'nün destekçisi olduklarını ve milli takımlara oyuncu yetiştirme ile Türk futbolunun altyapısının gelişmesi gibi konularda kendilerinden faydalanmak istediklerini dile getirdi. Türk futbolunun daha ileri noktalara gitmesi için bir çok faaliyetler yaptıklarını ve ana hedeflerinin de bu olduğunu dile getiren Özkan, çalışmalarını önceden de yakından takip ettiğini belirttiği Kafkas'a yeni görevinde başarılar diledi ve kendisine isminin yazılı olduğu Altınordu formasını hediye etti.

TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas ise kulüplerin özellikle gençlik geliştirme birimleriyle yakın temas halinde olacaklarını belirtirken, bundan dolayı bu alanda öncü olan kulüplerden Altınordu'yu ziyaret ettiğini ifade etti. Ziyaretin son derece faydalı geçtiğini söyleyen Kafkas, Altınordu Futbol Kulübü'nün örnek projelere imza attığını ve futbolumuza çok ciddi katkıda bulunduğunu vurguladı. Tolunay Kafkas, çalışmalarından ve Türk futboluna hizmetlerinden dolayı başta Başkan Seyit Mehmet Özkan olmak üzere teknik direktör Hüseyin Eroğlu'na ve Altınordu Futbol Kulübü'ne de teşekkür etti. Kafkas, kulüp ziyaretlerine devam edeceklerini de belirtti.

Ziyaretinde 6-13 yaş futbol eğitimiyle ilgili de oldukça önemli gözlemler yaptıklarını kaydeden Kafkas, sözlerini şu şekilde noktaladı: '' Pratikte bildiğimiz şeylerin bu şekilde, burada bir anlam kazanması ve fiziksel açıdan bir yer bulması oldukça sevindirici. Altınordu gibi kulüplerin, bu tarz ilkleri ve projeleri gerçekleştirmesi de son derece önemli.''

Kafkas, görüşmenin ardından teknik direktör Hüseyin Eroğlu eşliğinde İzmir'in Torbalı ilçesinde yer alan Altınordu Metin Oktay Yerleşkesi'ni de ziyaret etti ve tesisler hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Tolunay Kafkas ayrıca, İzmir'in Selçuk ilçesinde bulunan Altınordu İsmet Orhunbilge Tesisleri ile Aydın'ın Kuşadası ilçesinde yer alan Beytullah Baliç A Takım Yerleşkesi'ni de gezdi.

TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas ayrıca, Aydın, Kuşadası, Torbalı ve Selçuk'un ev sahipliğini yaptığı ve U16 Milli Takımımızın da katıldığı 19. Mercedes-Benz Ege Kupası maçlarını yerinden takip ediyor.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.