TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Tolunay Kafkas'tan Bursaspor'a ziyaret 30.11.2017
Tolunay Kafkastan Bursaspora ziyaret
Geri
İleri
TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Bursaspor Kulübü'nü ziyaret etti.
 
Bursaspor Kulübü'nün Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde gerçekleşen ziyarette Kafkas, kulüp başkanı Ali Ay ile buluştu.
 
Ziyarette, Bursaspor Gençlik Geliştirme Kurulu Başkanı Recai Özdemir, Bursaspor Gençlik Geliştirme Eğitim Direktörü Faruk Korkmaz, TFF FGD AR-GE ve Projeler Koordinatörü Dr. Erden Or ve Bursaspor gençlik geliştirme antrenörleri de yer aldı.
 
Tolunay Kafkas'ın ziyaretinden ötürü memnuniyetini dile getiren Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, futbolda altyapıların önemine değindi ve bu çerçevede Türkiye Futbol Federasyonu'nun kulüplere vereceği desteklere dikkat çekti. Kafkas'a, Bursaspor Kulübü'ne olan ziyaretinden ötürü teşekkür eden Ay, TFF ile kulüplerin yapacağı ortak çalışmalar ile kulüplerin altyapılarının önümüzdeki dönemlerde daha iyi bir duruma geleceğini söyledi.
 
TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas ise Bursaspor'un köklü bir altyapı geleneğine sahip olduğunu ve bunun da Türk futbolu için önemli bir değer olduğunu ifade etti. TFF bünyesindeki Futbol Gelişim Direktörlüğü olarak eğitim ve genç oyuncu gelişimi gibi konularda kulüplere her türlü desteği vereceklerini belirten Kafkas, ev sahipliği için başta başkan Ali Ay olmak üzere, Bursaspor Kulübü'ne teşekkürlerini iletti.
 
Geçtiğimiz hafta Altınordu ve Göztepe kulüplerine de ziyarette bulunan Tolunay Kafkas, kulüp ziyaretlerinin önümüzdeki dönemlerde de devam edeceğini söyledi.
 
Ziyaretin ardından Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ile öğlen yemeği yiyen Kafkas, daha sonra Bursaspor Gençlik Geliştirme Eğitim Direktörü Faruk Korkmaz ve kulübün gençlik geliştirme antrenörleri ile bir toplantı yaptı ve antrenörlerin sorularını yanıtladı.
Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.