TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Kadın Futbolu Paneli, Turgutlu'da düzenlendi 7.12.2017
Kadın Futbolu Paneli, Turgutluda düzenlendi

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Kadın Futbolu Paneli düzenlendi. Turgutlu'da 500 öğrencinin eğitim ve öğretim gördüğü Cahit Gönlübol Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen panele U17 ve U15 Kız Milli Takım Teknik Direktörü Necla Güngör Kırağası, U17 ve U15 Kız Milli Takım Antrenörü Begüm Üresin, Kadın ve Kız Milli Takımlar Mentörü Arzu Alkan ve FIFA kokartlı kadın hakemlerimizden Melis Özçiğdem katıldı.

Panelde katılımcılar, kız öğrencilere futbol oyun kuralları ve kadın futbolu hakkında bilgi aktardı.

Panelde, U17 ve U15 Kız Milli Takım Teknik Direktörü Necla Güngör Kırağası: "Burada olmamızın amacı, kız çocuklarımızı futbola daha da yakınlaştırmak, aynı zamanda da Turgutlu'da olan kadın futbolu organizasyonuna katkı sağlamak. Buradaki en önemli hedefimiz, kız çocuklarımıza onların yanında olduğumuzu hissettirmek ve futbola olan tutkularının devam etmesini sağlamak.'' şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından, Turgutlu Belediyespor kadın futbol takımına saha çalışması uygulandı. Saha çalışması öncesi FIFA kokartlı kadın hakemlerimizden Melis Özçiğdem ise kız öğrencilere futbol oyun kuralları hakkında bilgi verdi. Panelde ayrıca, Cahit Gönlübol Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Gülgün Partici, konuşmacılara teşekkür ederek kendilerine çiçek hediye etti.

Diğer yandan, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin de, panel için Turgutlu'ya gelen katılımcıları makamında ağırladı.

 

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.